Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, hogy belepofázom, de ha a kiegyenlítőben van levegő, akkor a rendszerben is, mert a kiegyenlítő az annak a része. Nem?
ez a berúghatatlanság típusbetegsége ennek a típusnak. Iagzából valószínűleg a tiedben sem ment tönkre egy alkatrész sem, csak vagy leesett a helyéről egy "zéger" gyűrű, vagy kikopott a közlőfogaskerék bronz perselye. Próbáld a topic keresőlyét használni, már jó párszor ki lett a téma tárgyalva, azthiszem 2* leírtam a szerintem legjobb megoldást, ha érdekel olvasd el. Sok sikert!
csak a jövetét tudom, a menetét nem azt a szabad benne levegőnek lenni részt kicsit gondold át, ok ,hogy rendes vagy és segíteni szertnél másokon, csak butaságot ne írj ilyen szent meggyűződéssel
van egy dt80 lc2-m és nem lehet berúgni. Aki tud berúgókarhoz alkatrészt írjon!
Az nekem is kellene
Na akkor mondd már el a pontos menetét légyszíves
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
YAMAHA DT és egyéb yamaha cuccok eladók!
KROSSZ/ENDURO ALKATRÉSZEK!
sziasztok nem dujátok mennyibe kerül egy 125 R hez egy Termosztát mert kéne nekem egy mert tönkre ment
esetleg ha van valakinek és nincs rá szüksége megköszöném
előre is köszönöm
nem éppen...
sziasztok.yamaha dt-80-hoz,levegös- keresek berugókart,komplett blokot,alkatrésznek,
Thanks!
Telóvédő gumi itt van.
Hello!

Keresek a dt-r-hez fekete láncvédő műanyagot, teleszkópra fekete gumiharmónikát, fekete tárcsavédő műanyagot.
Esetleg ha tudtok segiteni a dologban irjatok :)
akkó jovan srácok:DDD köszi
feltöltöd vízzel...beinditod hagyod járni és már nem is lesz benne levegő
feltöltöd a hűtőtartály teljesen tele és a kiegyenlitőt félig,ez nem fékrendszer,ebbe szabad levegőnek lennie.
sziasztok! Hogy kell a mocit feltölteni vízzel,hogy ne legyen levegős a rendszer?!?!
Hengerfej tömítés csere
http://sportmotor.hu/motoros_k...
akkor valószínű működni fog remélem:)
Okés rendben
Egyébként az ha már kalibrál(zzzüm-zzzüm) az jó jel.
A CDI ről egy gyújtás jelet kap, amiből tudja a pontos fordulatszámot, hogy mikor nyisson ki.
Hello, oksa,megnézem, elvileg can egy olyan aminek a végéről le van törve az a "bogyó" hozzácsapom, az ugyse kell senkinek:D Jó nincs már, ezzel ideiglenesen tudsz menni.
Köszönöm.
Írtm is !:
Helló!
athlonator@freemail.hu
Helló.
Válaszod köszönöm, egy e-mail címet szeretnék kérni. és remélem azon többet tudnánk bezsélni.

Mikor az akkumlátoról megtápláltam a + és a - pólust, csinált egy próbát. de mást nem, a cd-i ből jön ki egy fekete sárga, ha azt össze dugom elvileg működni kellene a power motornak?
de mindenképp kérnék egy e-mail elérhetőséget.
előre is köszönöm!
Tisztelettel: Tamás