Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért nem célszerű ismeretlen jóskapistától venni akármit.
Hát lehet találnék hozzá alkatrészeket. De ki tudja menyiért, ha egyáltalán találnék. Igy meg még melegébe visszakuldeném.
Nem tudom. Esettleg ha valakinek van a képen látható karburátor fajtához alkatrésze az irjon.
csinálj pár képet, sokan vannak itt, hátha adnak valami használhatót, hogy mit kezdj a karbival, talán még jól is szolgálhat motoron, kis bütyköléssel.
Az ilyen dögöljön meg. Szerintem. Két lehetséges variáció van, vagy rászánsz egy kis üzemagyagpénzt, és felkeresitek az illetőt, illedelmesen sugallva neki, hogy szeretnétek visszakapni a pénzt, vagy pedig keresel egy ilyen karbit, ami hiányos, de a főeleme ép. Nem tudom milyen messze van az illető, de szerintem a két variáció ugyanannyi pénzbe kerül. Harmadik variáció kiesik. Az a gond, hogy bírósághoz kis értékű a dolog, és nem sok döntő bizonyítékod lehet. Ha be lehetne bizonyítani mindent, még a posta és perköltségedet is ő fizetné, plusz a fáradozásaidat számszerűsítve. De Magyarországon erre nem sok esély van. A másik az, hogy ha nincs miből kifizetnie a kiszabott összegeket, akkor nem is lesz kifizetve soha.
Sajnos akad pár ilyen köcsög ember! Az ilyen vásárlásoknál vigyázni kell!Én mindíg csináltatok több képet is mielőtt +veszem! Persze ennek ellenére én is ráfáztam már párszor! Mondjuk nem ennyire durván!
Sziasztok!
A minap rendeltem egy mikuni 28-as karburátort a DT 125 R-emhez.
Itt a sportmotoron láttam egy hírdetést. A srác azt írta, hogy Dt 125 R en volt, de tuningoláshoz is alkalmas. Na mondom....Ez nekem jó lesz.
Fel is hívtam a srácot, azt mondta teljesen jó állapotba van, egy működő 1999-es Dt 125R ről lett leszedve. nagyon jó állapotban. Próbáltam alkudozni, de csak 500 ft engedett. Gondoltam egy jó karbi megéri. Mellesleg előtte néztem egy dellorto 28-as karbit, ami tényleg jó álapotba volt. Na de inkább megveszem a mikunit, most az a 2000Ft... csak fasza lehet. Na... tegnap meg érkezett a csomag. Neki álltam mint 5 éves gyerek a videójátéknak. És ahogy kibontottam, boldogságomat beárnyékolta, hogy gyakorlatilag egy használhatatlan karbit kaptam. A keverékállító csavar "perseje", "nútja" a mi a karbi oldalán volt, teljesen le volt törve. A megmaradt féloldalán a menet le volt nyalva és a keverékállító csavar teljesen be volt csavarva és a vége szét volt ütve, hogy ki ne essen. Aztán a hűtővíz beömlő csap, a egyike le volt törve a másik meg csak félig. A karburátor tele mchanikai sérüléssel.
Fel is hívtam a srácot és mondtam neki mi újság. A Srác már azt mondta, hogy hát használtató állapotban van. Én megint elmondtam a mondókámat, a srác meg fogatta így-úgy a dolgokat.
Mondtam neki, ha már ilyen kedves volt a posta felét fizesse ő. Szerintetek bele ment...
nem értem mért nem lehet normálisnak lenni. miért kell így átbaszni az embert, ami úgy is kiderül. belekerült 5000 ft ba a posta + 10 perc telefonálás.és plusz az idő. azért mert vannak ilyen kedves emberek.
heló új állapotú Yamaha Dt 50SM első indexeket keresek, ha valaki tud segíteni az írjon a hetesi.valentin@freemail.hu-ra.
Igazából az lett volna a legjobb, ha holnap már postára is teszed, mert sürgős lett volna. Na de már mind1. Majd meglesz. Várom a képeket holnap.
Üdv: Jacek
Szerintem tuti jó lesz! most sem dt gázkar van rajt, nem is lenne vele gond, csak szar műanyag az egész és szétmentek a menetek. Megnézem a fényképet majd és akkor +beszéljük a részleteket!
Okés. Holnap csinálj képet, de 99%, hogy kell mind3.Mennyiért adnád együtt őket?
Szia, igen 2ezer, döntsétek el kinek kell
Hello!
125R-em nem volt bontva, TZR-é van, figy lefotózom megnézed olyan e, egyébként 2ér adom..
Üdv:Márk
Szia, bocsi csak most értem haza, holnap lefotózom neked a dolgokat, a kuplung konzolból van 1-2 szal sztem tuti van olyan amelyiknek jó a menete is, a kapcsoló viszont működőképes, lefotózok mindent és holnap felrakom.
Üdv:Márk
Nah jah...
Nekem annyira nem fontos végülis, szal ha neked nagyon kell viheted...

Valakinek DT125R-hez kopó lamella szett? (használt, de még elmegy eegy két szezont, hétvégére lemérem...) 2000ft + posta (asszem 500ft)
bennevagyok
ha nem tudunk megegyezni akkor a tied...mondjuk ha egyáltalán visszaír a srác
Verekedjünk meg érte
Én csak érdeklődtem, tesómnak hátha jó lenne a DR-re....
enyimé
Kézvédő eladó?
Yamaha DT 80 (alkatrészek) eladóak...

- amik még megvannak :

lendkerék (3500 ft)
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8000 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2000 ft)

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni


Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : bubesz@windowslive.com
Helló!
125R-hez van gázkarod?
Blokk alkatrészem nincs!
nem lehet berúgni a Dt-m és valószínűleg berúgókar fogaskerék kéne bele ha van ilyened írj!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-4215890

SÜRGŐS, mennék a másik motorért!
Szia, ha a kuplung konzolban jó a tükör menet akkor mindenféleképpen érdekel mindhárom cucc. Akkor csinálj képeket légyszíves, amúgy a kapcsolókonzol nem baj ha nem jó, (maximum nagyon olcsón adod:) ) ugyanis abból csak a tompított/ országúti kapcsoló műanyag bizbasz-t használnám föl (ami belül van, nem amihez az ujjad érinted)
Üdv.: Jacek
Szia, van kuplung konzolom, egy ezres, a kézvédő pedig az ami a képen van,szerintem a kapcsoló konzol is jó lehet, ha ezek érdekelnek akkor szólj,és csin képet a kapcsolóról is.
Üdv:Márk