Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Figyuzz már, ma eltörtem a kuplungkarom, szal ha van egy kuplungkarod, azt is dobd már hozzá lécci köszi
Teljesen jól néz ki
Végre vettem egy kézvédőt Nekem nagyon bejön így a motor, de nem csak az miatt vettem ám

Ezen kívül kapott új markolatot, fékkart, kuplungkart, első-hátsó lánckereket, láncot, légszűrőt és hátsó láncvezetőt
Nem erre gondolsz?

Mert az a CDI! Szerintem azért nem működhet a powerszervó sem.
Power elektronika?
Rendben, köszi. Akkor már csak azt a dolgot kéne megfejteni h miért nem működik a power motor és mi az a fekete kütyü ami az ülés alatt van a fesz. szabályzótól még hátrébb :) Tipp? mivel próbálkozzak?
A lámpa az jó,mert mindegyiken járó motornál működik csak.
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni!
Vettem 1 eléggé elhanyagolt Yamaha dt 125 r-t.
A lényeg az hogy beletettem az akksit és ha a gyújtást rárakom nem történik semmi, tehát a power meg sem mozdul, nem áll be alaphelyzetbe.
A szervomotor jó, kipróbáltam.Menet közben sem működik.
A világitás sem jó állóhelyben,csak ha be van indítva.
A másik probléma az hogy az ülés alatt van egy kis fekete doboz, nem tudom mi célt szolgál, de az sincs normálisan bekötve.
Van rajt kék-sárga,barna ,világoskék, fekete és még egy x szinű vezeték. Esetleg ennek a bekötésében is tudnátok segiteni? üdv
Nekem a dt 50 mx blokkra 600 cm3 van írva abba 6deci 10w-s olaj kell.
Na hali.
Ha dt 125 R ed van akkor a három kábel jön le.
2 darab kábel van egy csatlakozóba
- Nos a fekete az a negatív TáP
- a barna pozitív táp.
És egy db vezeték magában annak fekete-sárga színe van és a
CDI-re megy rá. annak is fekete-sárga a színe.
A másik dolog, hogy a power szelepnek egy viszonylag stabil feszültséget kell adni. Ezért kell hozzá akkumlátor.
Ha valami kérdésed van írj emailt és ott megadom a számomat.
ja nem neked akartam, de koszi a valaszt
Szerintem nem nekem akartál írni.Az 50-esbe asszem 6,5dl kell,de a deknin is rajta kell lennie,hogy mennyi kell bele.
De az egy másik az 125-ös. Nekem pont olyan fajta van mint amilyen a képen amit feltettem. Abba a fajtába mennyi Váltó olaj kell?
próbáld ki a szintén tescoban kapható Prevent márkájút. Hőálló fekete sprayt , egy fekete sportkocsi hátulját ábrázoló kép van rajta. Hátha ez jó lesz, mert én már lefújtam vele a kiput, de csak eddig 2 percet járt alapjáraton, szóval sokat nem tudok róla. Viszont az talán jó jel ,hogy az van rá írva ,hogy csak 20 perc kb 150 fokos üzem után keményszik át a festék
Üdv.Igen szerintem tőled.De elkelt a motor közbe.
Január 2.-án vettem fasza hőálló festéket, a Tescóban Rally névre hallgat.
Lefestettem a kiput.
Mentem vele 2 kört ebben a nyálkás szar időben, és most nézem, hogy vastagon átütött a rozsda mindenhol!

Na ez a méreg, nem a CIÁN!
Kezdhetem újra...
ha le is vágtátok a vezetékeket gondolom nem tőbe mert az elég hülyeség lenne.Ugyan abban a színekben folytatódnak a vezetékek a csatlakozás után is
De az adatlapodon a feltöltött képeid között nem ilyen DT van!
Csak a szine hasonló!
Itt egy kép, pont ilyenem van:
szia
szerintem itt megéri szétnézni: http://robogotuning.hu/spl/490...
Remélem segítettem
Hali,
Dt 80-hoz kereesek motorikus alkatrészeket (dugó,gyűrűst.) ha valaki tud segíteni hol tudom jó áron megvenni ezeket akkor azt megköszönöm.
akkor elnézést kérek nem figyeltem oda.
Szóval, az az én problémám, sajnos a dt-m ből sok vezeték el kelett távolítva mielőtt megvetem, és a power nem is működött,
a power vezérlő motoron 3 om vezeték megy, 2 db 2 es csatlakozó és egy db 1 es. az lenne a kérdésem hogy hova csatlakoznak e vezetékek végei, mert nekem nincsenk csatlakozók, és be szeretném kötni.
Várom válaszotokat, akinek van dt 125r es mocija könyen megtudja nézni merre tartanak ezek a vezetékek.
ÜDV!
Tamás
Neharagudj, szerintem félrenézted az előzményeket. Egy másik sráctól kérdeztem. Ott van a hozzászólás alatt, a "válasz erre" mellett az "előzmény", hogy mire írták.
DT50R, supermoto az enyém de a Dt50r-esé is jó szerintem.
küldjél pár képet róla az a biztos.
Érdekelne az ára, meg esetleg emailomra küld el a telefonszámodat.
azon érdeklődök.