Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismerős az oldalidomod :), én csináltam a matricát rajta, tőlem vetted vaterán! :)
valakinek 2 pár INDEX?sérülés mentes szép állapotba 2000ft/pár
Szia! Okés azt majd én megoldom akkor. Jó lesz így. 4286 Bagamér József Attila utca 2. szám Ásztai József erre a címre és névre mehet. Hétfőn akkor pakold fel, utánvéttel jó lesz Köszi előre is
Szia, igen 3ér oda adom,igy ezeket, a kézvédőnél itt ugy volt megoldva h a kormányba volt egy anya valahogy és egy imbusz csavarral volt berögzítve, szóval ezt házilag meg kell oldani.
Hétfőn fel tudom adni utánvétesen.
Üdv:Márk
Háj
Nekem nem is válaszolsz?
Szia, igen valószínűleg azt:D
Rendben feladom ugy, hétfőn, Üdv:Márk
Megint, hátha érthetőbb: Milyen DT50-esed van? DT50 MX (léghűtéses), DT50 LC (vizes de régebbi, nem minarelli blokkos), DT50R (újabb minarelli blokkosak)
Szia!
Én is úgy emlékszek h. bizniszeltünk már valamit. Talán 1 gyújtás felőli deklit! Utánvéttel jó lesz! Előre is köszi!
üdv
Nem nincs senkinek..
Írd a kérdést
sziasztok.
Van itt valaki akinek van Yamaha dt125 r powerszelepes motorja? és tudna nekem segíteni?
elég fontos lenne:)
Sziasztok. Van egy dt 50-esem ki tudja h mennyi válto olaj kell bele?
Semilyen jelzes nincs rajta mennyi kell bele. Koszonom a valaszokat
DT50 MX, DT50LC, DT50R ?
Szia, rendben akkor azt feladom neked hétfőn, utánvét 1690, vagy ha utalsz akkor egy ezres a posta.
Egyébként mi már üzleteltünk korábban
Üdv:Márk
Yamaha Dt 50SM első indexeket keresek, ha valaki tud segíteni az írjon a hetesi.valentin@freemail.hu-ra.
Szia! Okés akkor küldheted a mindhármat. A kapcsolónak is megvan pont az a része ami kell. Akkor 2000 a kézvédő meg egy ezres a kuplungkonzol. Jól mondom? Ja meg egy kérdés. A kézvédőnek a kormányba belemenő kis része is megvan, mert a képen nem látom. Mikor tudnád postázni?
Sziasztok. Van egy dt 50-esem ki tudja h mennyi válto olaj kell bele?
Semilyen jelzes nincs rajta mennyi kell bele. Koszonom a valaszokat
Akkor az LC2-es gázkarra igényt tartanék! postázni tudod?
erre a címre: 8896 Pusztaszentlászló Deák Ferenc út 26. Pais Gábor
előre is köszi!
sejtettem énis, nehéz lenne összevariálni a dolgokat..:S
Á... nem pászol.
Azért köszi a képeket.
szia itt vannak a képek az enyémről.
Szia, igen,mind2 annyi
Hali!
mind a 2 2000 Ft?
Szia, 2 fajtám van az egyik DT LC2 ezen a gázkarhoz vannak a kapcsolók is, a TZR-én nincs kapcsoló, erről hiányzik a gumi markolat, de mind2 ép.
Üdv:Márk
Szia, itt vannak a képek,a kézvédő teljesen jó, a konzol is jó, menet van, benne, de nekem tükröm nincs, igy nem tudom 100%ra mondani hogy jó(max visszautalom azt az ezrest ha nem jó), na a kapcsolóból viszont már csak ez van meg, volt egy másik de azt már eladtam, nem tudom ezen van e neked használható rész, ha igen oda adom ajándékba az egész kapcsolót mert erről a kapcsolóról foggalmam nincs hogy működik e vagy sem.
Üdv:Márk
80-as lc1-es dtre megérne 18as karbitól nagyobbat tenni?