Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó
Esetleg kuplung konzolod nincsen? olyan kellene amiben jó a tükör menet is. A kézvédő az ami a képen van? a sárga?
Elkrtam szóval a kapcsoló nem baj ha nem működik
Hello!
Akit érdekel vannak még cuccok Yamaha DT 125 LC1 és LC2-höz, ezekhez a motorokhoz szinte minden, DT 125R-hez pedig motorikus illetve elektronikus cuccok vannak.
Új terepgumis kerék:8e/db (a gumi Pirelli)
van, utcai(michelin), meg enduro (Pirelli) gumival szerelt kerék is.
üzemanyagtankok:3e, futóművek:6-8e, első tárcsás fékrendszer:8e, jó állapotú ülés:3e, kézvédő:2e a pár, UFO sárvédő:3e,van még sok minden, cak pár dolgot soroltam fel, ha érdkel szólj!
Szevasztok!
Kellene nekem egy kuplung felfogató konzol, meg egy balos kezelőszerv (amin a világítást meg a dudát lehet kapcsolni). A kapcsoló nak baj ha nem működik, csak a tompított/országúti kis kapcsolójának az a kis műanyag része legyen meg. Köszi
Üdv.
Mivel 57 a legnagyobb, amit tudsz rendelni, így csak az első kislánckerékkel tudsz menni lefelé.
Nézd meg pontosan milyen van most rajta, és attól rendelj kisebbet.
nagyvas.hu
Elég korrekt csapat, másnapra ott a cucc!
Primer fogszám legyen kisebb vagy szekunder nagyobb.
A gyári ugye 16; 57:) Hogy,gyorsuljon rendesen a gép, ahhoz, kb. milyen fogaskerék kell?! (számra)
Yamaha Dt 80 lc2 eladó alkatrészek!
váz,tank,lengővilla,teleszkóp befogó,kerekek,gumik,sárvédő,fék alkatrészek,ülés(szakadt huzat),hűtő spoiler,olaj és víz tartály,
Egyben vagy külön-külön is eladó!
egyben:20000 ft
csere is érdekel 51-es simsonra!
de mást is meghalgatok!
Elérhetőségem:
tel.:06302112427
msn:pubbi@windowsliv
e.com
E-mail:dances.0908@freemail.hu
Nem csak te
Fél éve van meg a huszonötös détém és már teszem félre apránként a pénzt a következő motorra
Mi ez, ha nem megszállotság bár inkább ez mindhogy eligyam az összes pénzem... bár abból sincs hiány...
ja, ez is egy szenya pénzes hobby. az a baj h én olyan motor buzi lettem, hogy sztem erről a témáról nem nagyon fogok tudni lejönni
csak a tankra? az a 2db?:
Nekem az egész motorra kéne a teljes szett
Lehet, hogy mélyebben a zsebembe kell nyúljak, minr gondoltam
ja én is féltem ,hogy ne csesszük el. valami 5 ezer ft körül volt a pár, autólakkot kapott, ami utána nem kötött meg és csúnyát szívtam vele de ez egy másik történet...
Szép munka...:)
Felragasztottad és lelakkoztad? mivel?
csak a felragasztástól félek...nehogy elbasszam mert akkor...:D
amúgy milyen áron dolgoznak?
szerintem nagyon szépen dolgoznak ,korrekteknek tűnnek. Lakkozás után
szerintem nem durva a 180. tök szép homogén felületet csináltam vele. Szerintem megfelelő
Rendszergazda, nemégiben beszéltünk a matrica témáról. Intézkedtem ez ügyben felvettem a kapcsolatot a www.motormatricak.hu oldallal, ahol bármilyen matricát el tudnak készíteni, átkell kopírozni a matricát egy lapra a méret miatt és el kell küldeni nekik fényképpel együtt a minta miatt. az oldalukon van e-mail címűk és az eddigi munkájuk...szerinem meggyőzőek, legalábbis egy e-mail megér.
én is ilyen tekercsessel csináltam, nem volt gond, de mivel nem ismerem a kollega kézségeit ezért írtam a lapot
nekem 140-es van hátul.
ééés ma motoroztam megjött minden és el is indult tologathattuk volna egy darabig televolt a forgattyúsház benyával, inkább fejre állítottuk
alakit nem erdekell 3 cross gumi? metzeler keto darab 21 es es egy 18 as a 21 es ek 90 szazalekosak a 18 as oan 60 cserelnem egy par enduro gumira ha erdekel valakit
köszi a válaszokat:) A napokban majd neki esek "csiszolgatni" egy picit:))
nálam a 130/90-es cross gumi sem találta a helyét a felnin ;) 140 az szerintem már túl nagy erre a felnire
Igazad van.1000-es papírral a végén amikor már sík a felület,de abban egyet értünk,hogy a 180-as papír kissé durva hozzá...
1000es papírral kettőt húz rajta és vége a papírnak. Azzal már polírozni szokás. Minimum 320 legyen az viszont biztos. Alatta rettentően karcol.