Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem kell a matrica nekem adhatod ;)
Csináltam erre a roverre kiput, aztán ez járt hozzá :)
Meg van egy seat is amire csináltam, arra is kéne tenni :)
A nem megbukást kezdhetnéd például azzal, hogy az "egyelőre" szóba nem teszel felesleges N betűt:)
Nah, látom, valakinek sikerült ellopnia az ötlete Pedróza csövéről:)
egyenlőre én nem kéne megbukjak ha ez összejön és lesz lovém akkor irány a Mami de nem lenne rossz
Na mumi megvan a vidi az első telóról


http://www.onroad.hu/cikk/teleszkop-szereles-motullal.html
akkor az igencsak kiforrott technika lehet.
Üdv. A 127-130 oldalon leírják hogy mit hova kell kötni pontosan.Egész motor kapcsolási rajza benne van.
akkor lehet jövőre osztálytársak leszünk. Mert ha idén nem sikerül a "jelenlegi szakmámban" elhelyezkedni /még nem végeztem el. És nem is megyek valami felsőbboktatási intézménybe ,akkor tervezem a motorszerlő szakmát is megcsináni
ez csak erő kérdése.... nálam elmozdul.......
Üdv.Van egy ilyen doksim.Ha jó akkor átküldöm neked.Csak írd meg hogy hova,ebbe minden benne van.Yamaha DT80 LC, LC2 Service Manual GER
Kapcsolási rajzot keress, azzal nem bonyolult. Schaltplan DT80. Valahol van talán nekem is, megkeresem majd.
Én mikor villamos szekrényeket szoktam bekötni, általában oda-oda szoktak jönni megkérdezni, hogy honnan a francból tudom mit hova kell kötni. Azt szoktam válaszolni, hogy full találomra bekötöm, aztán izgulva bekapcsolom, általában sikerülni szokott :) Ha meg nem, akkor meg rövid zárlat hosszú tűz.

Töltsél le kapcsolási rajzot. Valami gyújtáskapcsoló azért csak kéne nem?
Üdv motoros társak!

Egy kis segítség kellene. Van egy 91-es DT 80 cm3. Egy havertól kaptam, és próbálom összerakni. Egyben van az egész, csak a kábelezés hiányzik a motoról.
A blokkból kijön néhány vezeték / négy vagy öt/. A vázon rajta van a gyújtótrafó, meg mellette egy kisebb fekete kocka. A gyújtáskapcsolóhoz, meg a vészleállítóhoz nem megy vezeték. Mint mondtam, a kábelek hiányoznak.
Tud valaki abban segíteni, hogyan lehet egyszerűen összekötni a kábeleket, hogy el lehessen indítani.
Tehát mindenféle gyújtáskapcsoló nélkül direktbe kötni.

Előre is köszi a segítséget.
Nekem egy AK47es gyárts le kérlek! És lelövök vkit azon nyomban...
Ja, most egy AK47-es matricár kért :)
Többieknek, erről lenne szó:
Sterimob leverte a festéket...
Jah láttam... király
Pénzhiány miatt nem tudják elvinni a dominatort... inkább felgyújtom... feltettem 49.000ftért (komárra ráfizetek)..1perccel később már égett a telefonom....
Az ilyen 50 az ára, aztán mégis 200 szöveg szerint hirdetést... hát ne várd meg még jelentenek, és kizárnak. :D Amúgy ha nem írod oda, hogy fényezni kell és mehet utcára, szerintem jobban jársz. Olyan hatást kelt, legalábbis nálam, mintha annyira rossz lenne a festés, hogy ki se lehet vele menni a kertből. Gondolom nincs így.
Jaaa, persze, tényleg, lehet meglátják a rendszámot, aztán már féltik a családjukat is :) :)
Láttad a józsimura matricát?
Te csak ne magyarázz GI! A te barátod a Maffiafőnök...
Akkor nem sok egybeesés lehet az itteni szaporulattal.
Nem a rendőrnek kéne fizetni.