Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rajtam már gyüjthettek volna be párszor, mégsem tették. Egyszer vágtak meg, jogosan. Amúgy szabályokat mindig betartom. Ennyi, így nincs gond.
Nemtom, tán látszik rajtam, hogy nem bűnözésből élek, meg nem dopemant hallgatok, hogy megyünk lopni. Így lehet kevesebb a probléma. :)
Hirdetésem! olvass!
nx
így van... a rendőr akkor is fogja az életét kockáztatni hogyha nem is ismer ... ugyanúgy mint a mentős vagy a tűzoltó én biztonságba érzem magam ha rendőrautókat látok az utcán, addig amíg nem kötekednek.
Nem dolgoznak, hanem pénzt gyűjtenek!
Nem ugyanaz.
Amúgy rendben lehet bármid, ha pénz kell, talál rést a pajzson...
Ez dolguk, nagyon helyes. Legalább dolgoznak.
Vagy valami gondod van a rendőrséggel vagy mégis mi a probléma ezzel? Nem akadályoznak, nincs velük bajom, de pl környéken lehetett volna akkor is pár járőr, amikor majdnem kirabolt egy sötétképű.
A gödöllői kastélyba vannak.
Uniós elnökség.
Valakit nem érdekel egy YAMAHA TDR 125 1993-1996 közötti évjárat.
150.000 BP!
Haverommal volt, hogy a rendőr állt egy kis utcában fordult volna kifele, haverom a DRZvel meg elment előttük egykeréken...nem jött utánunk..
Most kell fighterkedni a détével ;)
Keréken elrántani a rendőrök mellett...
Erre is. De mi ez az uniós dolog? Mert nem tudok semmiről.
Basszus hogy ez az Uniós baszás van, ide vezényeltek vagy 200 rendőrt plusszba, meg jött vagy 70 rendőrautó is.
Hogy mi van itt a városban.......
Csak végigmegyek a városon, és legalább 5 járőrrel találkozok....

Ááááááááá..............
Szerintem el is adom.....
Valahogy a régi Ufo jobban tetszik.
Fent van már az új fejidom?
Képet kérnénnk
Szerencsés vagy.
Oké.Köszönöm.
Kinyanyi
Pitekbe szerelik például, ez a jobbfajták közül való.
Magyarországon nevetségesen drága.

Kb 40 éves honda konstrukció az alapja.
Üdv mindenkinek.Tud valaki mondani nekem valamit egy 200 ccm 4T Lifan blokkról.Én még nem halottam ilyenről.Jó fajta vagy valami hitvány.Köszönöm a segítséget.
Látom az elvonási tünetek, kiültek az oldalra.....
Menjetek ki motorozni kicsit, majd arcotokra fagy a mosoly....
nekem van gyakszim... heti 2 óra 90 perc van termünk minden..3 tanárnál váltunk 12 hetente...voltam forgácsolónál..most vagyok elektron... futóledet csinálunk most..majd ha készlesz rakok fel képet :D
jaa igen mert ez nálunk ugyvolt hogyha lesz tanár akkor van ha nincs akkor nem, nem kötelező tantárgy, ha jól emlékszek.
olyan tantárgyaim vannak hogy : alapozó gyakorlatok, járműszerkezetek, közlekedési ismeretek. én is szakközép 10.
Dugó (gyűrűt adnak hozzá): Prox 22 ezer, Wössner 25 ezer (ezt ajánlja mindenki, nekem is ilyen van benne, ezzel ha ésszel van használva 15-20 ezer km-ert el kell mennie). Ha már nem lehetne fúrni akkor hüvely: Prox 35 ezer (nem nicasil-os, a gyári sem az). Hajtókar: TKR 12 ezer, Prox 19 ezer, Topracing 22 ezer.
Hengerfejtömítést bármelyik tömítéskészítőnél lehet csináltatni 1-2 ezer. A többi tömítés van szettben 8 ezer. Fékbetétek 2 ezertől indulnak. Egyre figyelj ha DT-t veszel, hogy az elektronika része rendben legyen, mindenféle gányolás kerülendő, mert az később sokba lehet.
Én is közlekedésen. 10.es vagyok...
Heti 2 óra közlekedési alapismeret...elmélet.
Gyakorlat? Mi olyat nem ismertün.
Jah igen, ez szakközép
én közlekedésen és van gyakorlatunk heti 90perc ami olyan hogy kéthetente tudunk valamit csinálni mert nincs terem ahol legyünk ezért szeretnék jövőre a Mamiba vagy a Pannoniába menni hogy olyan nagyszerű szerelő lehessek mint Mcadwee nyugi msot csak ugatok