Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a bridgestone gumi tényleg jó nedves időben is?
100e-FT az ára. vadonatúj csapágyakkal távtartóval battlax bt-090-es sm gumival(35800).
Nem olyan tragikus ez, bár csörög, mint az állat.
engem erdekelne menyi az ara?
Már írom is a mailt:)
Még az öszel megragasztottam szegényt lemostam az olajozó csövet .mostmár szétvan szedve innét tudom mik kellenek.
Hello sráco!
Ha érdekel valakit, van 125-ös DT be supermoto kerekem tökéletes 90%-os gumikkal az összes már tárcsafékes DT-be jó.Elöl 120/70/17, Hátul 140/70/17. akit érdekel dobjon egy emailt:vali93@windowslive.com
Szétszerelés meg az összerakás az menni fog csak a furás amit csináltatok meg az anyag beszerzés!
úgy akarod, hogy más szereli szét és össze?
Az a baj még sosem csináltattam ilyet. azért kérdeztem köszönöm a választ
Töltöttem fel egy galériát:)
Lehet pontozni, véleményezni:)
http://robogotuning.hu/spl/556...
itt nézz szét. A fúrás meg attól függ hova viszed, itt Kecskeméten, van egy jó hely, ahol 5ért fúrnak ,van ahol 1500ért de elkopik a gyűrűd mire bejáratod, olyan durva a hónolás. Van ahol 15öt kérnek, majd átviszik oda, ahol 5ért csinálják.
Sziasztok Tudja valaki azt mennyibe kerülhet egy fúratás +dugattyú+ 2gyűrű egy dt125 r hez ja meg ráadásul a póver is még?Köszönném ha valaki tudná ezt kb ra.
Hozzám visszajött a múltkori "érdekes" vevő páros,miután megnéztek több db dt-t is(deágábbakat mint a crm)! Uh elnézést is kértek,hogy akk nem hozták el,meg h alkudoztak,mostmár átlátták...:)
mindegyik 80as DT-ben ez van? MX, LC, LCII.
Nos:)
Ezzel vettem a motort, szóval árat sajnos nem tudok mondani:)
Amúgy Mitas, ha minden igaz. Tapadás? Aszfaltra teljesen jó, persze nem SM gumi, de normál használatra tökéletes (úgy mondom ezt, hogy 90%-ban aszfalton használom) Terepre viszont...füvön csúszik...nagyon csúszik...sárba? nem nagyon próbáltam...szóval ide is csak egy bizonyos fokig megfelelő. Összeségében nekem megfelel, bár az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy Dt-t másfajta gummálval nem próbáltam.
Remélem ezzel a kusza leírással tudtam valamicskét segíteni:)
26-os dugókulcs?
Oylan 3 rugó a berkácsáruházakban a jobbféle.
Valaki nem tud nekem valami okosat mondani hogy mivel szedjem le a 26-os anyát ami az első lánckerekemet fogja? Villáskulcsom lenne akkora de azzal nem lehet hozzáférni egyáltalán. Gondolom itt már jópár ember leszedte a motorjáról.
Előre is köszi.
Ezekről a gumikról tudnál írni valamit? Hasonlót akarok majd én is venni a DT-mre. Márka, ár, tapadás, kezelhetőség, stb? Köszi előre is!
Lófaszt....má bocs.
Elég puritán ennek a csillapítása.
A rugó kitart, az olaj csillapít.
De ennek inkább a csúszóhüvely kenésére szolgál.
Rakjatok bele Hykomol hajtóműolajat, ha keményebbet akartok a csillapításban.
80W-90
Ilyet
Hát csak itt is hirdetem... egyébként csak akkor számolom be, ha a héten meg lesz a vevőm...
Ha beszámolod, évekig árulgathatod.
A SM.-ra naponta 20000 darab robogót tesznek fel.
Szerinted?
Nem kell valakinek egy eladó robogó?
Peugeot SpeedFight 50 2000évj
100.000
Vészleállító nincs be nyomva? Egyszer már én is rugdostam 5 perce haveromnál, aztán feltűnt hogy nagyon röhög vmiért
Nem sajnos nem vállalok.

A kipus ürge elérhetőségét megadtam neked.
(boyrob akármi)
(légyszi tegyél fel egy helyesírás ellenőrzőt)