Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felfogom gyújtani a motoromat... 3. napja nem indul ugy megszívta magát hogy 3nap alatt nem szellőzött még ki pedig nincs rajta se kipu se gyertya...
SZerintem azzal a csillapítás változik.
megkerestetem apuval az oldalt
Túl sok olaj szerintem kilöki a szimeringet. De engem is érdekel a dolog, majd írni kéne csikának hogy tévedjen erre, Ő neki ez a munkája. Gas gas meg enduro topicban szokott írkálni.
köszönöm:) 53V a blokk.
Lehetséges, sajnos nem értek hozzá annyira ,hogy erre értelmes választ adjak . Egy próbát lehet hyogy megér, csak vigyázz nehogy túl sok legyen az oil, és valamit megnyomjon. Szoktak ilyen "átszelepelést" csinálni, igazából azt sem tudom ,hogy azzal mi változik. Elég bonyolult ez a futómű téma.
Mumi, apu olvasgatott a neten, és talált egy oldalt megnem mondom már hogy mia címe megkérdezem majd tőle, ahol leírják hogy hogyan kell keményíteni a rugót és ott azt írják legalábbis apu azt mondta hogy nem kell előfeszítés neki hanem több olajat kell tenni a telóba. Estére megkeresem, lehet változna a rugózása ha nem előfeszítve van hanem több az olaj
köszi valamit alkotni kell nekem is, akkor lehet csináltatok ilyet énis... remélem jó lesz:)


Valaki lemezféléböl nem csináltatott ? pl,amilyen egy szettben van, amit kapni lehet?!?!
Köszönöm mindenkinek, aki valamelyest segített a festés témában.
Mummi, megnéztem azt az oldalt amit írtál, sok jó matrica van, de ami nekem kell az nincs, majd írok nekik, hogy meg tudnák-e csinálni fénykép alapján.
Festés még egyenlőre várat magára, bár jó lenne megcsinálni...gyárira...így szép ez:)
Amúgy erről a gépről van szó:)
én ebből a szürke klingeritből csináltattam, 1.2 mm vastagot, mert ilyen anyagból dolgozik a készítő. A kompresszió a "vastag" tömítés miatt nem fogja lelőni a hengerfejet, de tökéletesen működik. olyan 1.8-2 mm körül van a présmagasságom ezzel
Mi a baj vele?
ha olyan a gép mint az enyém akkor ezek lesznek a neked valók:

Kuplung oldal
Csap.:6304-C3 /52*20*15/
Szim.: 40*28*8.5

Gyújtás oldal
Csap.:6204-C3 /42*20*14/
Szim.:40*20*7

Ha zártat adnak , mind két porvédőt szedd ki belőle!
Vajon ki?


a motormatricak. hu ról /george design/ biztos tudsz rendelni. Az enyém is tőle van és jónak tűnik
én igen, jól megcsiszoltam, majd szórógitt ,majd autófesték, majd autólakk. Nem a legtutibb mert, könnyen lekopik ,de aránylag szép
De ne normál illesztésűt vegyen bele. Sanszosan C3-as és még véletlenül sem zárt kell.
6204.
valakinek INDEX? 2 pár, 2e FT/pár hibátlan! e-mal: dt80r@citromail.hu
sziasztok! Dt hengerfejtömítést szeretnék csináltatni, és az lenne a kérdésem,hogy milyen anyagból,és hány mm vastagot? tanácstalan vagyok sajnos,és a boltban kapható (szett) nem ér sokat sajnos...előre is köszi az értelmes válaszokat:) üdv mindenkinek!
valaki megtudná mondani a 80as dt főtengely csapágy méreteit?

előre is köszönöm!
Hát akkor számolom be, ha sikerül rá a héten vevőt találnom...
Ezt szeretném megvenni:
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/18
9468/KTM_EXC_300_.html
Fasza...
Csak otthon tudom megnézni, nincs hang. :(
Az attól függ, nagyságrendileg mennyibe akarják. Én nem számolnám be, ha másik gép vásárlás miatt adod el a régit (ha jól emlékszem). Mire ettől még megszabadulsz...