Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beszámoljam szerintetek ezt a gépet?
zolee2 lehet hogy szükségem lessz a segítségedre,
majd kellene néhány Yamaha matrica, az emailodra írok majd.
emzoli22357 te válalsz ijesmit hogy, rezonátor készítés?
irni tudsz az emailemre hetesi.valentin@freemail.hu
Kösz, utána érdeklődök, hátha összetud hozni eggyet.
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket, felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekel keress bátran!
Képeket az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Jó motorozást és szép napot mindenkinek!
üdv: mitozozi
Azért van az a szint, ami alatt én nem feltétlenül szeretném, hogy rám hivatkozzanak.
boyrob@freemail.hu
Varga Robinak elküldöd a hengered és ő csinál hozzá egy rezót, de lehet hogy a motor is kell, sőőt, vagy a régi kipu, simsonosokkal kell beszélni és ők megtudják adni a Robi elérhetőségét
ez csak egy tipp, hátha olcsóbb mint a ~45ezres giannelli.
Akármit csinálhatok vele, aszt már cseszhetem.
Igen rendesen, Yamaha szervizben lett megcsináltatva, és ott is kérdezték a kipufogót de mondtam hogy azt hadják. Azt tudom hogy ujj onnan drága egy rendszer, azért kérdeztem hogy nem e tudtok egyet vagy esetleg valakit aki ért az ilyesmihez ért és összetud állítani, az a baj hogy ennek már tényleg vége.
Kímélő bejáratás megvolt, és szakember beállította hozzá a karbit?
egy komplett rendszer kb 60 ezer az olcsóbbik.... rakj egy tüzet és rakd bele a kiput had égjen van itt kolega aki tudna erről mesélni aztán hegesztesd meg fújd le hőállóval és megvagy oldva spóróltál sok benzinre való pénzt. Mert a sport kiputol cska töbett eszik, mert az fordulatra dolgozik
Szerintem tele van már korommal,
meg rohadások vannak rajta és lyukas is, a motorblok az most lett felujjítva. de nem megy pedig most jó a blok.
ezért is kéne egy másik kipufogó szerintem tuti az a baja.
de ámm lekaparod a matricát, ráragasztod egy kartonlapra és megtudják csinálni, legalábbis itt Bonyhádon. Egyik haverom az sr50-nek az egész hasidomjára csináltatta meg a matricát felszakadozott. csak bíztatni kell hogy őket hogy a színek is szépek legyenek mert volt hogy fakók lettek a kis matricák
Én is akartam gyári matricákat, mert a hűtő idomon szakadt a DT felirat. Több helyen néztem, de ugyan ilyet senki sem csinált még. Mindegyiken látszott, hogy nagyon nem gyári. Így inkább járok vele szakadtan, de gyári fénnyel. Szerintem eladáskor ez sokkal többet számít, de ki hogy van vele.
Fényezni lehet. Gondolj pl egy ninjára. Az is tiszta műanyag mégis fényezik. Ott van Stricikanegér-é a képek közt.
Pár éve egy Simson start akartam lefestetni kompletten akkor 45.000-et mondtak nekem mindenhol.
DT-nél szerintem csak arra kell odafigyelni, hogy a műanyag alkatrészekre csak úgy fújj, hogy műanyaghoz való alapozót veszel alá, mert különben csúnyán berepedezik.
Ebay tele van
a motor sem megy már tőle összevissza van horpadva, vagy hogyérted hogy odavan?
helo abban szeretnék segítséget kérni, hogy valaki nem e tud tuning kipufogó rendszert, mert az enyém az már eléggé odavan meg a motor sem megy tőle. 2006 os Yamaha Dt supermoto-hoz lenne.
nekem ahoz lenne kérdésem hogy polírozott-e már valaki műanyagot? egyáltalán el lehet tüntetni a karcokat a műanyagból a polírral?
Üdv.

Valamelyikőtök már fényezett Dt-t?Műanyagot?
Mik a buktatói?Bonyolult?Drága?
Valami kis infót kaphatnék:)
Gyári színt akarok úja gyári matricákkal.
Valaki?ötlet?tipp?
Egy fényező mennyiért csinálhatja me?Kb?
(Tank,oldal idomok, ülés mögötti kis baszás, fejidom,kézvédők,első sárhányó)
Előre is köszi a segítséget.
de amugy 115-120 attol függ hogy előtte lezuhanyzok vagy sem

120-at amikor olyan az idő hogy tetszik neki mert kéne az enyémnek egy karburálás
ez így van, még a gps is errort írt amikor nyél 6. ban vég sebeséget akartam mérni. Észrevettem ,hogy 3. ban már lehagyom a gps jelet...
ez hülye kérdés a dt-nek nincsen végsebessége, egyszerűen addig gyorsul hogy hogy fektetett nyolcas
Még annyit!
Hogy mennyit megy végre a tiétek?(és milyen áttétellel?)
Köszi egyenlőre!
Mindenkinek jóccakát!