Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

M5-ös főfuvi, sok helyen lehet kapni, csak általában elég pontatlanul vannak gyártva.
Enyémben is 220 van ha jól emlékszem, de ez nem a konkrét mérete, hanem átfolyási érték vagy micsoda, GI vagy Emzoli beszélte itt régebben ezt.
Igen én is láttam a képeket meg a videót. Azért is vettem meg.
A power motor jó. Csak az elektronika ne.
Nem egyszerű, egy microvezérelt téma.
Értem akkor ez lesz a gond (végre .)
Még annyi hogy hol lehet kapni és kb mennyire vészes az áruk?
Vagy bármilyen motoros boltban lehet kapni?
enyémbe 225-ös van, vagy 235-ös tegnap szedtük szét cska már elfelejtettem nekem 7liter körül van városba és húzom neki
Sziasztok!
Már régebben írtam ide.:("Fojtás problémám van")
Na de mégse-- sikerült szinte minden lehetséges okot kizárnunk.
Jelenleg ott tartunk, hogy volt egy kis power állítás, ezen kívül próbálkoztam benzinszint variálással.( A következő dolgokat pincében néztem szóval nem volt terhelve a motor.(A problémám a régi: bemelegített motort alapjáratról felpörgetve első nagy gázra felpörög rendes tiltásig 11 ezer környékére, de tartósan nem tudom 6 ezres fordulat felett tartani. Ledadog!De 6 ezerig simán megy, probléma nélkül. )
Eddig sikerült rájönni arra, hogy valószínű kevés lesz a benzin.--ezt próbáltam benzinszint emeléssel javítani.(nem sikerült)
Szóval marad az utolsó megoldás--fő fúvóka!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy az én főfúvóka méretem 135-ös. Mit változtat a motor teljesítményén, alapjáratán, fogyasztásán, ha esetleg nagyobbra cserélném? Már ha lehet nagyobbat kapni.
Vagy kisebb súber tű?
Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!
okés :D majd megbeszéljük hol :D
Hali!, Ha jól emlékszem M.Fecsu gépe igencsak szép volt, emlékszem kb akkor újította fel amikor én 2009-2010 szezon közt. Sztem amég itt a fórumban is megtalálod a felújítás képeit
vagy mint mondtam a motor rossz.
Üdv a tulajok közt
Ha jó helyre kapja a 12 voltot, akkor csekkolnia kéne. Ha nem teszi akkor vagy kontakt vagy meghalt az elektronika.
Ha maga a power motor a sz*r, akkor mivel csinált volna mást 12 voltra? Akkor sem csinál semmit szerintem. Mérj áramot, ahol a p.motor kapja az áramot. Ha nincs semmi, akkor vezérlő. Szerintem
Majd jó időbe össze futunk akkor:D
Szevasztok!
Na tegnap megvettem életem 2. DT 125R -ét.
Biztosan ismeritek kitől vettem, M.Fecsu a nick neve.
Már mikor volt hirdetve akkor megtetszett. Egész jól néz ki.
Bár egy két dolgot kell majd rajta csinálni. ami szerintem minden motorvásárláskor téma.
Tudjátok volt a Power gond. na valószínű, hogy motorvezérlő elektronika.
Józan meglátásom szerint ha a Power ra, 12V ot kapcsolok akkor el kellene kezdeni kalibrálnia. de nem teszi.
A CDI től ahogy néztem, csak egy gyújtás jelet kap, hogy tudja a fordulatot. Az nem hiszem, hogy rossz lenne.
Így szerintem a Power elektronika.
Ha valaki tud valami okosságot akkor ossza meg velem.
üdv.
Sziasztok!
nemsokára dugót, csapágyakat és szimeringeket szeretnék cserélni a motoromba.az lenne a kérdésem, hogy aki cserélt már dugót, milyen márkát ajánl, esetleg honnan rendelte, vagy melyik a jobb minőség.és a hengert feltétlen kell fúrni?
Előre köszi a válaszokat
ja és a motor: yamaha dt 80 lc2 1996 53v
Megnézed a facebookos south park részt és megérted meg öreg is vagyok én má' az olyanokhoz
ezt hogy érted miféle elv?
Elvből nincs facebook profilom
megbeszélünk egy időpontot, kirakunk a galériák közé is egy valamit hogy dt találkozó, facebookot teleírjuk és reméljük hogy leszünk vagy hányan
rákattolok a linkre és azt írja hogy error :D
hát Tokaj nekem sincs közel 60km dúrvan Miskolc meg 100 :D de felőlem ütközhetünk :D
A DT találkozóra én is vevő vagyok! De a Balaton körbe détézés is igen jó móka lenne
Amúgy nem barmolok a Dtvel, kénytelen vagyok szerelőhöz vinni
Én Tokajból hoztam a DT-t tavaly augusztusban, szóval én is hozzájárultam hogy kevesebb DT legyen Tokajban

Amúgy ma nekiálltam hogy leszedem az első lánckereket erre hozom a 24-es fejet, kicsi, hozom a 27-est, nagy. Na mondom mi a retek. Elővettem a tolómérőt és nem 26-os az anya ami fogja! Azt hittem ott helyben lepetézek. Ezelőtt életemben nem láttam még 26-os cuccot. Nem értem miért nem lehet értelmes számokkal dolgozni. Trükkösen csinálják meg ezek a mérnökök is...
Nyáron majd összefuthatnánk, miskolc nekem 50km tokaj meg vagy 80