Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

warum?
error.
Valakit nem érdekel egy peugeot speedfight?
2000évjárat. 110.000Ft
http://www.kepesmotor.hu/peuge...
Esetleg véleményeket kérnék az árról!
jójó, csak azért errefele nem sok DT-s van :D nem kell az gyilkolni felfelé..3.-4. és fent vagy.. :D
Azé az a környék se rossz. Tokaji hegyre egyszer én is felgyilkonám a dötöt , amúgy meg tök jó kis utak vanna arra is
Ha jól emlékszem már nem először írod ezt ide. Helyette beírhattál volna Google-be annyit, hogy am 6 service manual. Valahogy így. Szerintem nem olyan bonyolult a használata...
Üdv!
Am6 minarelli blokkos dt hez keresek service manualt.
1980-as évjáratú Yamaha dt-hez keresek jobb oldali (akkumulátor)takaró idomot.
Ugyanerre a típusra keresek hátsó lámpát,valamint egyéb alkatrész is érdekelhet.
Majd személyesen mesélek.... tiszta ideg volam....
A "vevőid" meg faszok voltak.
Én meg csináltam világítást a morinire. Minden vezeték frankó volt, kivéve az első féklámpakapcsolót. A zindexeket persze nem tudom, de mindenesetre nem gondoltam volna.
Holnap kiveszem a blokkot, aztán elvileg jövő héten rendberakjuk a hengerfejeket is (nincs gond kop-kop, csak egy kis karbantartás)
Nem vitték el... És miért? Mert az olaj szint a minimumon volt... jó k...a anyját.... Annyira nehéz hetem, volt, h már időm sem volt ezzel foglalkozni, uh egyelőre almás a dolog.
Ahhoz kupasorozatra kell eljönnöd. A régi simson klubbot a vezetőség magyarán szétb*szta. De helyette van új. Értelmes társaság.
3500 ft a krossz gumi!(mitas)
Elérhetőségeim:
msn:pubbi@windowslive.com
E-mail:dan
ces.0908@freemail.hu
tel:06302112427
A tanksapkának nincs meg a kulcsa!
Yamaha DT 80 (alkatrészek) eladóak !

- amik még megvannak :

lendkerék (3500 ft)
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8000 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2000 ft)


+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni


Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : bubesz@windowslive.com
Szia!Mind a kettő ugyanaz csak amelyikbe be van kötve a hűtővíz az 0 C fok alatt is szépen jár vele és hamarabb melegszik, nem fullad vele olyan könnyen.Csak ennyi a különbség.
de jó lenne arra fele lakni..itt Szabolcs megyébe semmi sincs..Tokaji hegyet másszuk meg évi szinte vagy 10x.. ez van annyira közel 60 km.
Szerintem velence környékén dobhatnánk majd egy kört, meg valahol kajálás
Na! Benne vagyok! Tervezzük...de tavaly sajnos elmaradt.
én ezt már tavaly bejácottam , 2 haverral lementünk valancére /2 25 ös robogó meg én/ minden oké volt ,de a két álat kitalálta másnap délbe ,hogy nézzünk már le Siófokra. Mondom jó. Olyan mértékben ültem szét a seggem..... Igaz már puhább ülésem van, de nem díjazom az ötletet annyira, max ha balcsin aludnánk.
Köszi mert meni akarok énis! :
óóóó az mégjobb :D legalább hamarabb :P ésés Balatont is körbe guruljuk ?
Egy kép a tavjiról