Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan március környékére van betervezve, a Velencei tónál
Helló! VAlaki tudja mikor lesz tavaszal a DT találkozó?
nálam is kész a karbantartás karbipucolás kormánycsapágy zsírozás minden
márcsak a láncot meg a gumit várom na meg a tavaszt aztán valamikor júniusba DT találkozó
kár pedig reméltem ott meglátjuk miket is csináltok simsonbol
Az első cross gumit mennyibe adnád?Valami elérhetőséget adj már légy szíves!
Na elkészült a téli karbantartás, már csak a tavasz kell és mehet a paripa. 2 hónapja nem járt, úgy 1 hónapja már a tank sem volt rajta. Ma rátettem a tankot, cső össze ,csap nyit. Szivató ki, és a 8. kézzel történű "rúgásra" /bakon van és nem akartam ráálni/ beindult, és szépen ketyegett a műszer
Fogalmam sincs, szakítottunk velük.
Hívj fel, mert nem sokszor vagyok itthon.
Szevasztok DT Guruk! Volna 2db képem. Az egyik egy 1991-es DT80LC2 (fehér) karbija, a másik az enyém ami 1993-as évjáratú. Mindkettő Japánban született. Melyik a jobb mesterek szerintetek?
Szia! Engem a zárható tanksapi érdekelne. Adnék nem zárhatót és persze ráfizetnék!
Van 1 pár lc2-es cuccom eladó:váz,tank,lengővilla,teleszkóp befogó,kerekek,gumik,sárvédő,fék alkatrészek,ülés(szakadt huzat),hűtő spoiler,lábtartók,olaj és víz tartály,
Egyben vagy külön-külön is eladó!
egyben:23000 ft
csere is érdekel 51-es simsonra!
de mást is meghalgatok!
Ha valakit érdekel írjon!
ecselon
Apa, az ecseleonról hallottál már?

A terroristák is a netet hazsnálják, hát fiygelik azt is.
Akkor a nicasil réteg biztos nem sérült a hengeremben... Köszi az infót!
Tudtommal minden DT-nek sima perselye van.
Haveromnak volt egy 2004-es évjárató DT 125X-e. Azt mondja, hogy annak nem nicasilos a hengere... :o Hogy van ez most? Ő mond hülyeséget, vagy mivan?
Bezony, mert én olyan kis kényes gyerek vagyok ,hogy ilyenkor nem motorozok és lenn van a gép a pincében /panelház / ,és csak úgy egy hétvégére nem szívesen hoznám fel, szóval március
Elbicajoztam haverhoz, hogy majd jól körbenézem a dörzikét, erre disznót vágnak, nem ér rá...
csak tavaszodna már nekem is lassan kész a homemade kipu készül mér 2 hónapja össze kéne heggeszteni csak lusták vagyunk elvinni egy jó baráthoz.




Mumi, a Velencei-tó meg szerintem még várunk valamikor március körül már kéne kezdeni szervezni
Gi, emzoli ti simsonálison ott lesztek?
Erre gondoltam én is... Amúgy gyári van rajta, a házi-kiput megvették. De ha menni fog a gép, akkor csinálunk rá valamit. Szeretem hallani, ha be van indítva a gép. :)
Haverom tegnap vett egy DRZ-t, (fene a pofáját!) lesz már jó kis csapat mostmár. Csak tavaszodjon ki...
Ádám, a te motorodnak a homemade kipu a baja mert beégtek a szelepeid .... csak pozitívan
és még azt akarom kérdezni hogy valaki tett már h4-es izzót a motorjába?
tegnap délután átzsíroztuk a kormánycsapágyakat karbi+légszűrő pucolás már csak a lánc és a gumi kéne megjöjjön és jöhet a nyár
Üdv!
Sikerült haza érnem...és semmi ember sehol...ezért gondoltam megosztom ezt veletek! De ha már itt járok...akkor egy két amatőr kép.... :D
Én is tudok egy esetről. SZóval elképzelhető, de biztos nem sűrűn fordul elő.