Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már amennyire a videó vissza adja a hangot, én sajnos az alsó tűgörgős kosár széthullására szavazok.... mert ugyan ilyen csodásan muzsikált az enyém is ,de ne legyen igazam. Mert ha az, akkor blokk széthúz, 15.000 ft a felújítás ,majd blokk összerak. A felső tűgörgő nem tudom ,hogy pont így szól-e ,ha mákod van akkor csak a felső és az csak egy henger lehúzás és 3000 ft ból megvan. De sztem alsó lesz...
Sima DID erősített láncot.
Az elbírja. Csak mumi-nak erős nagyon a Détéje....
jaja, mingyá lemegyek azt megkeresem a papírt és beírom a méreteket.
Tűgörgő.
elszakadt a láncom a multkor és csak most néztem...

kérdés: o gyürüset vegyek vagy simát? 1évig van nálam még a motor és nem akarom eladni szar lánccal majd. tippek?
Egyébként a 650esemen 520VMX DID lánc van. Szart sem nyúlt, mióta nyúzom a motort...

Kell valakinek olcsón 2000ftért kopó lamella szett 125R-hez? Egy két szezont elmegy még simán...
Nekem is volt yamaha DTm...25ösre 428való.
szia. értem, rendben, az adatlapon ott az email cimem, küldd el a neved cimed, én meg el tudom postázni utánvéttel ha jó ugy neked.
Üdv:Márk
Szia Márk!
Köszi, de valójában nincs mit mérni,csak azt néztem ki a múltkor egy ilyen motoron,h pont megfelelő lenne a mérete.

az ár is hibátlan, csak ne legyen sérült,nyomott, meg a lamellái is szépek legyenek...

Építek egy pályagépet,arra kellene...

Köszi a segítséget...
Hmm...nem tudom, mert most vettem csak észre ezt a hangot, de majd csekkolom.
ha a kuplungot behúzod akkor is csinálja? ha hülyeséget írok üssetek le,mert nekem is van ilyesmi kis csattogás alig lehet észrevenni meg csak alapjáraton,de nekem abbahagyja ha behúzom a kuplungot!
Hello, nekem van még 1 elfekvőben ha jól emlékszek, 4ér viheted, de mérj már nekem méretet légyszi, hogy biztos olyan van e nekem.
Üdv:Márk
HELP!
k.x500@hotmail.com
nekem az 50-es nyújtotta szét a jt-t

did van alapbol is a 25-ösön ha jól tudom és az bírja... apámnak is 520-as did van alig nyúlik.

Megéri a did az árát...
Szevasztok! BUÉK mindenkinek! Mumi-DT említetted tavaly, hogy neked megvan az összes csapágy és szimering száma. Tudnál segíteni benne? Nemsokára bevásárló körútra megyek. Találtam egy webshopot ahol van pár dolog 80as DT-hez. Köszi előre is!
Nekem ez a lánc téma olyan mint az olaj. Ki mire esküszik... Nagymotoros körökben úgy tudom, hogy a didet nagyon jónak tartják. Nekem a 428H szét van nyúlva-kopva, már 2 szemet ki kellett belőle venni. van benne 10.000 km jórészt sajnos aszfalton.
de a 25 ösre nem 520 való?
És az Neked mennyire jött be? Én legalábbis azt hallottam hogy a DID láncok sokkal jobbak mint a JT. Terepen használnám főként és nem akarok 1 év múlva megint láncszettet venni.
Én ilyet használtam:
JT428H
kibír az ötször annyi km-t? Mert ötszöröse kb az ára
DID láncot o gyűrűset
Az én érdekem az lenne, hogy a segédmotor kategóriába olvasszák bele a mostani (hivatalos, nem fojtatlan mito-s) A1-et, sokkal célravezetőbb lenne, nem lenne annyi okirat hamisítás. És így nem csak az autósoknak lenne jó. Megindulna a motorpiac, és a forgalomra ugyanolyan hatással lenne, mint a kezdeményezett.
NÉZD MEG ESETLEG ITT:
http://robogotuning.hu/spl/556...
Én a JT428H erősített láncot javaslom, ha nem akarsz sok pénzt költeni rá, de azért jót akarsz.
134 szemes kell rá.
Sziasztok!

Lenne valakinek 125R-es hűtője?