Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ui:

Személyi azonosító a lakcímkártya hátán van!
Akit érdekel, hogy B-s jogsival ( ha megszavazza a drága parlament) lehessen 125ccm-ig vezetni motort,akkor ide katt:

http://totalcar.hu/magazin/koz...

Van egy ív,azaz jpeg formátumú kép,az alapján kell eljárni,meg az adott címre továbbítani feb.25-ig, 50000db kellene,szal hajrá!

Aki nyomtatni akar,annak megoldottam Word-be,azt meg erről az oldalról kell leszedni,és goooooo!

http://data.hu/get/3364556/Ala...

Szerintem elég sok ember érdeke lenne ez!

THX!
Sziasztok!
Szeretnék új láncszettet a gépemre (125 R) de szeretném meghallgatni a véleményeteket hogy ti melyik láncot vennétek a helyemben, mert én nem nagyon vágom hogy melyik lenne jó.
Itt a link
Gondolom nem kell bemutatnom az oldat de ha mégis akkor ALKATRÉSZEK/ ERŐÁTVITEL/LÁNCOK Megköszönném ha leírnátok a lánc számát
Előre is köszi a segítséget.
most nem tudom, de mivel van még abból az anyagból amiből csináltam /tárcsafékes Jog telószár/ ha lemegyek, megmérem
Hello!

E-mail címet tudnál adni, vagy msn címet és akkor tárgyalhatnánk az üzletről csak kell róluk egy pár kép.
Szia, igen, 06705261565.
Üdv:Márk
A többieknek mondom hogy van másik ugyanilyen állapotú futómű,kerék,fék, akit érdekelne még
Telefonszámot tudnál adni? Érdekelne a dolog.
Szia, elsó teló:6e(szimering csere ráfér, de egyéb baja nincs), kerék,(tárcsás):8e, új terep gumival, ez idáig 14, ha viszed a fékrendszert akkor 20ba adom cakli-pakli.
Üdv:Márk
első telót kereket fékrendszert mennyiért adnál? Előre is köszi.
Esetleg letudnád írni a cső külső átmérőjét hogy milyen kell bele? Előre is köszi
Köszi szépen. Erre nem is gondoltam hazaérek suliból kezdek vele valamit:)
Hello!
Nekem nagy része megvan azoknak amiket felsoroltál!
akkor minden tiszteletem a 80 asoké :)
Na mostmár jó a telóm :)
én kicsit túlbonyolítottam, egy sima cső is elegendő
"állítani" nem lehet, hanem be tudsz rakni egy távtartót /pl egy csövet/ a teló felső kupakja és a telórugó teteje közé, így /én esetemben 4 cm-el/ összébnyomódik a rugó, azaz keményebb lesz. Bizonyára ez egy gány megoldás, mert az igazi egy ilyen hosszú ,de erősebb rugó lenne, de végül is a célnak megfelel
pedig de...
Szia, nekem van Dt 125 LC2 bontva, szerintem a fék cuccok meg 1-2 dolog még jó lehet a 80ashoz is, ha érdekel vegyél fel msn-en: revesz.mark29@gmail.com, vagy uez a emailem is.
Üdv:Márk
2 rugóért kb ingyen van, mivel életed végéig szerszám.
Ok,kösz nektek!

Hát majd gyártok,mert nincs kedvem kiadni a neten árultakért kétezer akárhány forintot+posta,mikor kb. a munka 500-1000-re tehető,az alapanyag meg filléres.

Amúgy ha kopog az elsőteló mi kínja lehet?
Puhának még nem annyira puha,de fékezéskor,vagy rázkódós terepen kopog (fém a fémmel hangja van).

Az lemardt%
125 R
Sajnos igen. :( utolsó volt, hogy apámra hallgattam. Ha hónap végéig nem kezdenek hozzá, akkor elhozom. Megt tudom én magamnak is csinálni.
Üdv.
Az yz tank melletti idomok jól lennének a dt125r-re ?
persze kis módosítással , vagy nem néz ki jól rajta ?

Darócit ismerem persze...

Lendkerék lehúzót csináltam már magamnak régebben. Külső részen van egy bal menet ami lehet M27X1

Belül meg simán egy 8 as menet aztán abba betekerni kell csak a csavart azt legyün ami kell.

Darócit ismerem persze...

Lendkerék lehúzót csináltam már magamnak régebben. Külső részen van egy bal menet ami lehet M27X1

Belül meg simán egy 8 as menet aztán abba betekerni kell csak a csavart azt legyün ami kell.