Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még a kayaba-ra gondoltam :)
Hát sajna nem , de nem hinném hogy a 80 as ilyen tuninggal rendelkezik :D
Mumi az elsőtelón hogy állítok előfeszítést? Szedtem már szét tudom mi hogy van csak még erre nem jöttem rá. Előre is köszi.
Eladó alkatrészt keresek az 1980-as évjáratú 125-ös DT-mhez.
Egy jobb oldali,akksitakaró műanyag oldalidomot szeretnék,ha esetleg van valakinek eladó.Ugyanolyant,mint a képen csak a másik oldalra.antpeter@freemail.hu
Terepre vagy utcára jó? :)
Kismotoroknál általában csak van benne valami. A híres márkanév sem számít sok esetben. Akár lehet fordított is, vagy bármi, néha a látszat csal és egy 125-ös mz első telója komolyabb technikai színvonalú.
Sajnos a DT-k telóit nem ismerem, de Csika majd csak errejár, betéved, aztán ha valaki, akkor ő csak ismeri, meg nálam objektívebben látja a helyzetet :)
éééén nem tudom, sztem olyat akartak mi terepre és utcára is jóc sak végülis sehova sem lett jó
a tietekben nem SHOWA első telók vannak? mert a 80 ast ezzel szerelték
nem nem a legjobban uúyhívják hogy marzocchi vagy paioli vagy öhlins
okés , amint megcsináltam jelzek
nem biztos hogy mostanába lesz , rugót nem nagyon lehet kapni azt nézegettem , az lenne a legjobb megoldás , nem pedig ilyen mókecolgatás
27*1 fordított menetes.Típust írhattál vóna...
Hellótok!

Szétakarnám húzni a blokkot felújítani,szükségem lenne a lendkeréklehúzó paramétereire (menetek,átmérők) és skicces értelmezhető rajzára,ill. hogy mi a főtengelycsapágy száma.

Aki tud,légyszi írjon ide a fórumra,vagy koyo01@freemail.hu

Kösz!
Nem tudom e ti gépeiten milyenek,de én amikor valakit viszek, akkor az első sárvédőre szoktam ültetni /lányok kifejezetten szeretik/ ,hogy legalább akkor ne dobja el az elejét amikor 5. ből 6 ba kicsit durvább kuplunggal rakom....



najónem
aztat én nem tudom, de majd írd le menyivel hosszabb csövet raktál bele és menyit javult
Jó már mind1 :)
ami felül van csö ami kiugrik akikor leveszem a tetejét az mind1 milyen cső nem ? csak az átmérő passzoljon nem ?
Daróczi-ékat nem ismered?
hát nem így kell?
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy mi a különbség a 80-as RD és a 80-as DT blokkja között?
Még mindig szerelőnél van a détéd?
Persze, jó kis motorok. De a két személlyel motorozást sem mindegy, hogy hogy érti. Az én Simsonommal mentünk sokszor 3 személlyel. Ment, a 70-es még a 4.-et is elbírta, kb 200-220 kg-nyi hülyegyerek, meg 10 kg-nyi sör alatt.
De azért nem féltem attól, hogy a hatalmas gyorsulástól lenyelem a nyelvem.
A DT is ment 120 körül utassal alattunk. (Én 64 kg vagyok, a csajszi meg kb. 45-50 vaságyastól...) :) Na de azért nem volt olyan fürge a paripa. Én alattam 4.-ben még szaggatta a tarackot, utassal már azért 3.-ban is elgondolkodott, hogy mennyire túrja szét a földutat. :)

Mumi --- te is repülgetsz... meg DT is van. kiválló :)

Ákos
6. teli nem mindig sikerül. ha jó kedve van akkor megy de ha változik az idő (kéne neki egy rendes karburálás )

Amúgy úgy van hogy tudom hova állnak be trafizni, szemből nem tudnak lelőni, hátulról meg kicsi az esély mert ahol járkálok 1-2 hely van ahol eltudnak bújni, lakott területen kívül. ott meg nem megyek gyorsan Lakott területen belül meg sokan vagyunk, és szólunk egymásnak, ha jóba vagyunk a másik motorossal ha nem, ősi ellenségem is int hogy lassan ha trafiznak
Hello : hátsó keréktengely, láncvédőm van ha érdekel írj ide :

gabi910617@citromail.hu

küldhetek képeket is, postázni tudom üdv. gabi
Magyarországon yamaha szalonban kéne érdeklődni. Külföldi címet tudok: link
Sziasztok! 2006-os yamaha dt 125-öshöz idomot nem tudjátok hol tudok venni? Ami legjobban kellene bal elöl oldalidom meg első sárhányó de idomszett is érdekelne! Köszi
Hol tolod egyébként 6.ba fullon? Lakott területen belül én egy tavalyi eset óta betartom a sebesség korlátozásokat..