Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez msot nem is emzoli lett volna
És az szélesség vagy átmérö?
háromnegyed coll
:)
Üdv! Nem tudjátok , hogy mekkora különbség van a 3.50x18 és a 4.10x18 gumi között ? (látványra , szélesség , átmérő meg ilyesmi)
hát én felmentem 9-kor a presszóba haverokkal...ááá nem fogok most sokat inni..hát ittunk ott is eleget..elindultunk hazafelé pár tüzijátékot elnyomtam..aztán nem otthon kötöttünk ki hanem a havernál az Apja hozott mindenféle HP-t...hát elég is volt...de aztán hazakerültem olyan fél3 körül :D
Ennyi...
Hát igen.... DÉTÉ!
Hát srácok, látom jó volt nektek is a szilveszter.
Én olyan este fél 11-ig kb. szolidan iszogattam haverokkal, aztán előkerült a házi barack... Hát fél 1 fele értünk át buliba, az a rész kicsit homályos. Arra emlékszem, hogy a jobb első ajtó nem nyílt az audin, és én egy viszonylag nagy tömeg előtt kipattantam az ablakon, mint a hazárd megye lordjai c. filmben megszokhattuk.
Aztán eltűntünk valamerre, de feketére van égve az ujjam, úgyhogy esélyesen tüzeskedni. Aztán meg kb. 2-től nem is ittam, hogy legalább valami tánchoz hasonlót bírjak csinálni a csajszikkal.

Ja, és bemegyek a budiba, mit hallok? Ilyen szöveget: "Haver vett most egy DT125-öt, hallod rohadtul megtetszett, szerintem én is beruházok egyre, nagyon konkrét kis gépezet."
Nekem kb 3-4 től filmszakadás....de 6 kor még mulattunk XD. :D AZt lefeküdtünk és 8 kor keltünk. Ugy érzem kéne egyet détéznem. :D
Kicsit nagyobb terhelés alatt viszont nem lehet átpasszírozni másik sebességbe
Nem, az MX-ben tuti nincs ilyen, ott a kuplung kosár egy nagy mozgású rugalmas gumiszerkezeten van, a lamellák közt is vannak gumigyűrűk, simán lehet vele váltani kuplung nélkül finoman, még egyesből üresbe is, csak érezni kell. Indulás a netszes.
na kikászálódtam az ágyból én is.. nekem 2-töl filmszakadás...BÚÉK Mindenkinek!
Van itt a környéken egy motoralkatrész boltosnak egy cz 175-e ami full patent állapotú(asszem cz 175 sport). Én is meglepődtem mikor megtudtam,hogy az oldalán az a tartály 2T olajnak van .Régen még a nagybátyám cross czetkával versenyzett.Mondta,hogy az volt az első,hogy kikötötték a kűlönolajzást,mivel nem volt túl megbízható.A motort meg mielött beüzemelték volna atomjaira kellett szedni,mivel a gyárban elég hanyagul rakták össze.PL volt olyan amibe fémforgácsot is találtak
Én most értem haza. Kezdődött az este egy kis lightos iszogatással, aztán jött házipálinka, stb. Aztán meg le lettem foglalva, nem volt időm ivással foglalkozni. Elég jóféle szilveszter volt, remélem mindenkinek legalább olyan jól telt, mint nekem!
Na BUÉK!
B.Ú.ÉK. remélem nem lesz senki anyira másnapos mint én aznapos lefekszek és hiába fogom az ágylábát valahogy mindíg kimegy alólam
BUÉK mindenkinek!
Erre való. Nem fogom félteni, azért vettem, h nyúzzam...
Ez szép, de én tuti sajnálnám a gépet hogy ezt csináljam vele.
Én ha nyelezem a motornak, nem szoktam kuplungolni. Ha meglesz a CR, azon meg aztán tényleg csak elindulás/megállás céljából lesz használva. Gáz vissza, váltás, tőgáz...
Nekem fent a hegyen a lehető leggázabb időben szakadt el a kuplungbovdenem. Felfele mentem elég meredeken, tiszta szikla meg köves volt az egész hely, fél méterre balra szakadék és olyan alacsonyak voltak az ágak hogy volt ahol már le kellett szállnom. Onnan jöhettem haza végig kuplung nélkül. Mondhatom szép volt onnan kimászni. A házunkhoz pedig közúton kellett mennem ott meg haver ment és ha mehettem akkor intett, ha pedig nem akkor kapásból fordultam meg és mentem még1 kőrt
Nekem nem kellett ugyan DT-vel városban araszolni, de Simsonnal megszokott volt a kuplung nélküli közlekedés. Mikor már nagyon alacsony a fordulatszám lassításkor, akkor váltogatok vissza szépen, majd kidobom üresbe. Aztán elindulás meg úgy néz ki, hogy picit meglököm magam lábbal, bedobom egyesbe, de már húzom is a gázt szépen, és gangolok felfele. Persze gondolom ez egy forgalmasabb helyen, bent Pesten, vagy hasonló helyen elég nehezen megoldható. De a szükség nagy úr... :P
Hogy a tökömbe jössz haza kuplung nélkül? az addig oké, hogy lehet nélküle váltani...De a megállás-elindulás hogy működik? Gondolom sehogy és kerülöd vagy elnézed a piros lámpákat

Amúgy faszájos a rezó mi újság most a géppel?
akkor én kérek elnézést azt hittem félautómata...hát nekem meg se ugrott nem recsegett azért hittem azt...köszönöm szépen a felvilágosítást! B.U.É.K Minden motoros társamnak!
vagy a 350 lenyomod 1be egy picit ránt de ennyi