Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Demonstrálva lett emzoli mondanivalója...
Sok Petőfi verset olvastak :)
Jogos. Ebben az országban nagyrészt tényleg az emberek fejével van a gáz. A kedvencem az az volt amikor kimentek az emberek (ha azoknak lehet őket nevezni) és szétvertek mindent aztán ha csúnyán néztek rájuk a rendőrök máris sírtak. Az természetesen nem számított hogy előtte 2 autót gyújtott fel, 1 rendőrt fejbe dobott kővel és állapota súlyos, 15 ablakot betört és még sorolhatnám így tovább. És ilyenkor szívesen megkérdezném őket, hogy vajon tényleg ez kell ahhoz hogy valamit elérjenek. Millió hely van arra hogy elmondja a véleményét vagy valamit megpróbáljon elérni de az okos feje ehhez ért, a zúzáshoz mert ott otthon érzi magát.
Elég hosszú hozzá, de inkább a párom nyílásaiba helyezem, ha nem gond.
MCADWEE RICS és EMZOLI

Szerintem meg basszátok meg magatokat!
És kinek kéne változni? a Birkáknak, vagy a Pásztoraiknak? Szerintem a kommunizmus meg ilyeneknél maradjunk annyiban, hogy diktátori módszerekkel is fel lehet lendíteni egy országot...Nem mondom a nevét az illetőnek, aki Németországban szerintem a leglátványosabban csinálta... egy ideig
Franciáknál nem volt kommunizmus?
nem a kommunizmus miatt tart itt ma szerintem magyarország...nem csak itt volt kommunizmus.
nézd meg ahol volt,az az ország most hol tart?...
Itt valószínüleg az emberekkel van a gond,bővebben a fejekben kéne rendet rakni,egy párt se tudna mit kezdeni,birka emberek nélkül
Azért jó, hogy a két SZÉLSŐSÉGEN vitatkoztok, hogy melyik a jobb.
Juj azt hiszem az első világháborús szerbiai viszonnyal kevertem, a második a színlelt rádiótámadással indult útra.
Na barátom,mert most mi van?
ha van ismerettséged,vagy pénzed,te vagy az isten.
ha normál ember módjára akarsz élni,akkor meg azért is megb...nak ha csúnyán nézel...erről ennyit

illetve diplomával kitörölheted ITTHON..

emzolniak pedig maximálisan igaza van,lehetne erről beszélni,de meglátszik itt is a Magyar birka mentalitás
Hőő nem is gondoltam, hogy iylenek foglalkoztatnak téged.

(monnyuk a 2.-ik vh-t azt speciel nem mi kezdtük, de a numerus clausus valóban európában az elsők között szabta meg a zsidó széármazású emberek iskolai, sportegyesületi satöbbi létszámát.
Azt is érdemes tudni, hogy egyetlen ember szavazott a törvény ellen.
Természetesen ettől MA NEKÜNK nem kell lelkiismeretfurdalást érezni, nem mi csináltuk, nem is a nagyapáink, ez mára történelem, semmielyen hatásunk nincs rá.

Arra viszont van, hogy normális emberek, normális hangnemben TUDJANAK a történelmük ezen részéről is eszmét cserélni anyázás és vádaskodás nélkül.)
Persze, ez motoros fórumokon nem szokás, mert a motorosok jelnetős része hőbörgő tapló.

Normális társaságokban, teljesen ellentétes személetű emberek is tudnak bezsélgetni, motoros site-okon ez rendszerint lehetetlen.
itt si csak nézd meg az üzenőfalat, az a reális szellemi szint.

(lehet anyázni akinek nem tetszik, hogy ezt ide írtam:)
pedig a kerék sem ferde és a láncom se laza, hát egy kicsit laza, lehet ez a baja mert csak földesen dobja le

onnan tudom hogy nem ferde mert felrakom bakra 1.be szépen forgatja kis gázzal a kereket úgy szoktam befújni a láncot, és most hogy új gumi van (ami nem igazán akar felfeküdni rá) apu nézte és szépen középen van igaz kicsit tojás.

Kormánycsapágyat is ki kéne vegyem de hát nincs kedvem fűtetlen garázsba dolgozni marad minden szerelés akkora amikor leglaább van 10fok a garázsba
most nehogy már azt akarjuk elérni hogy mindenki egyenlő legyen és mindenkinek ugyan annyi pénze legyen... akkor nem volt 1-2 gazdag ember.. akkor azok voltak a gazdagok akik vezettek. Most meg az ki tudja hogyan kell tenni a lapokat... és nem hiszem hogy örülnél ha meg kéne ossz mindent a másikkal mert minden közös... de nézd csak a kér Koreát... vagy a Amerikát vagy Franciaországot vagy Svédországot... soha nem volt ott kommunizmus mert rájöttek hogy mi a jó saját maguknak... Én le is szarom ki kire szavaz ki mit csinál, de azok akik visszavárják a kommunizmust nézzék már meg hogy mi volt akkor és most és hogy mi a jó az embereknek... csak ezt kurvanehéz felfogni -.-"
Ez úgy 220as, hogy 2.2 mm vagy ez nem "rendes" méret hanem az az átfolyási mennyiség vagy mi
Idióta fasztarisznya banda
Húzzatok a retkes halál véreres faszára a köcsög politizálásotokkal együtt, hogy basznátok meg!

ez még mindig egy motoros és azon belül egy yamaha dt fórum!

és nem zsidózós, komcsizós...annak is van helye.

és ez nem az!
Basszátok meg (bocs) Nézzetek utána hol vezették be az első zsidó törvényt, ki indította a 2.VH-t... Zárt számról nem hallott senki? Miért kell mindig a másikat okolni, mi basztuk el az egészet. Ameddig valaki a saját szakállára dolgozik sose lesz jobb. Aztán onnantól fogva lehet szidni a németeket, oroszokat, lengyeleket, bárkit.
egyáltalán nem jó...nem ezt mondtam.
de akkoriban nem is volt ez kis pista féle fekete kft...ami az emberek bőréből saját zsebre palotát épít...
mondom,keress meg nyugodtan privátban,normális keretek közt lehet vitázni,ne a dt fórumot szórjuk teli a marhaságokkal ha lehet
rics22 nehogymár kitaláljuk h az oroszok még jó is hogy itt voltak:s csak egy apró példa nézzél utána h miért halott a pannoniagyár v akár mi ebben az országban hát nagyrészt a fasszopó oroszok miatt!ha azok nem lettek vna itt akkor talán mi is tudtunk volna fejlődni a nyugattal de nem mert semmi értelmeset nem engedtek be ide csak a saját szarukat!... de nem is idegesítem magam inkább:s
A kerék fele van hely, arra letudná dobni, de velem még nem fordult elő. Nem lehetséges, hogy mégis laza a láncod? Amikor ráülsz, lehet berugózik annyit szar úton, hogy leesik. Vagy a másik, hogy keresztben áll a kerék és azért jön le. Jó esetben a tengely van ferdén befogva a villába, rossz esetben borultak vele
és befelé letudja dobni nem?
már 2x toltam haza valamit ki kell találjak :S
én nem szidtam semmit de azt beláthatod hogy szarból nem lehet várat építeni. De pl észak meg dél koreai

inkább beszéljünk arrol hogy csak nekem szar a láncvezetőm vagy másnak is van ilyen baja, hogy a láncvezető meg a fogaskerék között tul nagy a hely és letudja dobni a láncot? (nem lóg a láncom )
Továbbit privátban lehet lerendezni,dt fórumot ne mocskoljuk már el
ennyi erővel mondhatnánk a pirosakra is,hogy szegények nem tudnak pénzt csinálni...NEM IS AKARNAK,a fityesz se akar.

a családnak pedig Pesten volt presszójuk,bérház,illetve Szentgotthárdon nyaraló...(halkan megjegyzem,a presszóba Puskás is járt rendszeresen,ez mind el lett véve tőlük...mégsem sírt senki akit kérdeztem,hogy köcsög komcsik...én megtanultam,hogy pénz nem fogsz tudni f@szvakargatással csinálni.)
oroszokkal se volt baj,csak jól kellet üzletelni
ami tartós szerszámom van,nagy részét örököltem,és mind orosz...

erről ennyit,aki meg nem élt abba a korba,ne szidja...ennyi erővel fikázhatnénk a cowboyokat is,mert miért is ne....közbe meg lóf@szt nem tud senki róluk