Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen persze!
Supermoto
hasznaltautós vagy valamilyen linket ha kérhetnék
Nálatok is rosz helyen van ahátsó láncvezető? nálam valami gebasz van mert mindig ledobja a láncot, olyan messze van a vezető hogy tud fityegni a lánc :S
a passatunknak 110 lityis :P de egy picivel több is belefér
Eladó !
Supermoto 2006 évj.áron alul!
csababoy0@t-online.hu
a 190-esnek nagyobb a tankja :P
Ukránba járunk mi is ki mert 200 FT körül szokott átlagba lenni...ottani gázolaj sajnos Nekünk nem jó...pedig már itt M.o-n az is vagy 360... :S
tegyük fel apád elkölti az összes pénzeteket akkor te honnan fogsz tudni pénzt csinálni? ha a komcsik elbaszták az ország pénzét és csak adóságot csináltak akkor most a narancsok hogyan tudnának már pénzt osztogatni és mindennek lejjebb vinni az árát? Nem a narancsokat kell szidni... a jobbik sem tudott volna sokkal többet csinálni...
A jog tanárom a választási rendszer kapcsán megjegyezte, hogy a választási arányok sose jönnek ki, ha fél év után megkérdezik az embereket, kikre szavaztak. Ha jó az új kormány, akkor jóval nagyobb százalék mondja, hogy ő biza rájuk szavazott, (és büszkén veri a mellét, mintha az ő érdeme lenne egyedül), ha meg rossz az új, akkor mindenki azt mondja: áhh, één? sose szavaznék a büdös mocskokra. Még ha igenis rájuk szavazott. Pszichológia. Az ember a jobbhoz akar tartozni.
egyik csatornát se nézem hú de sűrűn...(na jó,néha Showder klubbot...)

de Tomahwak-nak van igaza...
az az érdekes,hogy eddig akivel csak beszéltem,senki nem szavazott a "narikra",illetve mindenki szidja .
vicc ami itt megy komolyan mondom


Ngk-ra visszatérve,made in france van rajta,illetve 1 év garancia volt rá ez a vicces
Kösz
De szerinted se legyen az ember hülye, hogy megvegye két közel azonos "tudású" olaj közül a drágábbat.
Akkor változik a kőolaj ár miatt a benzin, ha a készleten lévő előző áras kőolaj elfogyott és a drágább vagy olcsóbb olajból készült benya kerül a kútra. Ettől függetlenül az állam sokat rátesz.
Én utálom a politikát meg nem is politizálni akarok itt, de az azért vicces hogy amikor 4 évvel ezelőtt drágult az olaj akkor hogy fel voltak háborodva a narancsok hogy hogy lehet ez. Erre most itt a lehetőség hogy javítsanak erre rekordot döntenek inkább. Ezek mellett a rádióban, a TV-ben és mindenhol csak azt hallom hogy ez is drágább lesz és az is drágább lesz. Akkor mégis hogy is van ez? Mindenkinek addig nagy a szája ameddig nem az ő zsebébe megy a zseton. Így meg úgy szidja egyik a másikat és nem veszik észre közben hogy mindannyian ugyanolyan "jóemberek" mint ahogyan azt a másik félre mondják.
Nekem a kedvencem, hogy mondják a rádióban, hogy elemzők szerint nemsokára 400 ft. Azaz szépen adagolják be a népnek, az egyre brutálisabb árakat....
Előbb néztem a pillanatnyi üzemanyag árakat. Ukrajában 201 ft litere a 95 nek, és 182 ft a gázolaj...
Az államadósság meg párszorosára nőtt és közben csődben az ország :)
Retekklubbot meg trévékettőt meg ne nézz, ott akkor is azt mondják, hogy romlott a forint árfolyama, mikor erősödik :) Hallom a tényekben romlik, már futottam is a géphez megnézni, erre naná, hogy semmi változás, azóta sem :)

Kérdésedre a meogldás az hogy máshol vegyél ngk gyertyát, mert szerintem hamisított sorozat.
De persze ráfoghatjuk, hogy szar japán vagy azért mert már franciáknál gyártják :)
Én annó szanaszét bontottam egy motort, mert hát 3 vatta új (1-2km-es) ngk gyertya biztosan nem lehet szar...
Sőt az az érdekes,hogy a "pirosak" ideje alatt egy hordó kőolja drágább volt,és mégis olcsóbban lehetett tankolni....most olcsóbban veszi az állam,erre minden héten drágul....

aki a határ közelébe lakik annak ilyen szempontól jó lehet...(123-as mercinek volt nagy tankja? )

hogy ne csak offoljunk...valaki nemtudja,hogy miért nyírhatja ki a dt a gyertyákat? kb 150km után cserés lett mind.tünetek: hirtelen ledadogás,és onnantól 0-a szikra.
új,régi gyertya,mind ezt játszotta,vettem bele 9-es ngk-t is,illetve eredeti gm-el is próbáltam,de semmi..
Hát nem arolt akarok bele én sem... de nem fogok 5000ért motorexet tenni bele. A power1 jó olaj, de a teljesítményének kategóriájában biztosan van olcsóbb olaj is, ami ua tudja, mint ez.
Benzinár 400ft fölé fog menni hála a narancsoknak.. szakadna rájuk az ég!
Ha normális motort vezsel, akkor ne sajnáljál bele 2-3 ezret pl: castrolra. Ez a 2T lelke. Én is a DT be Power 1 et rakok...pedig elmenne arol2T vel is.
GI!
Most írtak egy HSZ-t az alkatrész fórumba, eladó rotax123 alkatrészek...
http://sportmotor.hu/motoros_f...
Hát nem is akarok castrolt... sokak szerint nem tud annyival többet, mint akár a repsol vagy az elf.
Ezért kérdeztem, h ár/érték arányban melyiket javasoljátok. Ha lenne soksoksoksok lóvém motorex menne bele vagy motul. De ésszerű döntést akarok olaj téren hozni.
Jut eszembe! GI ha rendelsz majd olajat, akkor lennénk még 2en legalább, akik rendelnének veled nagy mennyiséget!
Ár érték arányban a castrol sem éppen a legjobb :)
És ha -5 fok van, akkor kicsit megmelegíteni előtte a motort. Az utója jobban kifolyik
érdemes még az olaj betöltő kupakot is kitekerni olajleengedéskor
A váltóoldali dekli legalsó csavarja a leeresztő. Kitekered, viszonylag hosszú a menete és lejön az olaj. A végén a motort döntsd meg jobbra és a maradék is kifolyik!