Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OLAJ!

Most Repsol Competicion 2T van benne. Nem is az, hogy melyik olaj a jó, mert abba, úgysem lesz egyetértés soha. De kérdés, hogy egy 20-25 éves konstrukció mennyire igényli az ilyen mókusvakító olajakat? És egyáltalán igényli e azt hogy szintetikusat kapjon és nem teljesen megfelelő lenne bele az ásványi is?
kapsz érte egy 20ast de te hozod le:D
18k + egy egész zsíroskenyér
Látom megy a licit:D
én adok érte 17.000 + egy villanyzongorát!

:D észre sem vettem:)
Humor volt, mert tizenhatezer-ötszázat írtál :)
Szó szó,le van élve kicsit,sztem is...Fene tudja,hogy mennyiért hozta el 145 iára volt...Vácon volt most meg Monoron.
Ebben a szaros országban nem mész be a teszkóba meg a külföldre termelő üzletekbe? Kifizetsz sokkal több pénzt, azért, hogy Magyarországon több legyen az egy főre jutó jövedelem? Feltételezem, hogy kifizeted a drágább magyar terméket, két ugyanolyan minőségű közül. Akkor előbb-utóbb lesz pénze az embereknek megvenni, egy 200k Ft-os motort + bevállalni a várható költségeit.
"Szép,gyári állapot. Jó motorikus állapotban,minden elektronikus műszer működik rajta,új gumik"
Ez egy másik motorról beszél? Mert se nem gyári, se nem új gumis, meg érvényes magyar okmánya sincs
Gyere gyere...
Láttam fent egy dt-r rendszám nélkül kepesmotoron 145 ért....tnapelőtt...tnap már más hirdeti többért,meg is vették! Ilyen gyorsan eladni vmit,szerencséje volt a srácnak! Erről van szó: http://kepesmotor.hu/yamaha-en...
annyiért elviszem!
:)
Nem adod drágán nyugi! Ráadásul még rendszámos is! Én se tudom a cirmit eladni,bár nem sürgős,de már bánom nem adtam oda 16500ért...:S Talán tavasszal nagyobb sikere lesz!
Pedig marha szép kis gép! Grat hozzá.
Én a 650es Hondámat nem tudom eladni...szibtén 200ért... pedig már csak annyi kell a Céerhez
125R hátsó kerék

A hibája látszik képen : meg van ütve
Gyerekek! Ennyire sokért adom a Dt-m ,hogy nem kell senkinek? Vagy mi a pö.....?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_rendszamos
-4227430
Beszarás , hogy ebben a szaros országban semmit nem lehet eladni
hahó fiuk-lányok!
Egy pár nyalánkság, ha vkit érdekel valami zaklasson!
bontott blokk cuccok, DT 125R-hez.
LCII-höz -és LCI-hez minden van szinte.
az ugy nemsokat ér.
előző tulaj megcsinálta hogy meglegyen dugózva azt kész. énis csináltam ilyet de nem jó...

ha valaki dugót cserél illik megfúrni is a hengert. de legalább egy hónolást csinálatni rajta....
hát úgy alapméretes hogy nem lett fúrva a henger
csak a dugó meg a csűrű lett cserélve benne .
a dugó tuti nem a gyári .
hopp lemaradt..
még el sem dicsekedtem vele... ezt a képet kaptam motorozással kapcsolatba karácsonyra:

Ti kaptatok valami motorral kapcsolatos dolgot?
4dl a típus azonosítója. Ebből a fajtából csak nyitottat ismerek gyárilag. 4hw a svájci, azt hiszem abból van fojtott(katalizátor,karbibeállítás). Kívülről a kipufogó kivételével, azonosak. A forgalmimban 22kw-van, bár nem hiszem,hogy azt a 2 lóerőt valaki érzi.
Azt hittem, hogy pl 4dl akkor az 100%, hogy 28 lovas verzió (tzr-re gondolok, abból is arra a belgardára amit a wiki is ír)