Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hideg menetszélre gondoltál ,hogy kitakarja? ha igen ,akkor sokra nem számíts mert a hidegtől nem véd meg, ezek inkább az ágak, merg mindenféle ütések ellen vannak
nekem hagyományos YAMAHA-s van...a kuplung meg a fék konzolra lehet felfogatni..2 csavarral..és takarja rendesen a kezem!
Ezt a kézvédőt sikerült ráoktojálnom a dt-re.
De igazából lóf*szt sem takar a kezemből. Akinek van kézvédője légyszives tegyen fel képet, ami jól látható, hogy hova fogatta fel!
Előre is THX!
Ezt a kézvédőt sikerült ráoktojálnom a dt-re.
De igazából lóf*szt sem takar a kezemből. Akinek van kézvédője légyszives tegyen fel képet, ami jól látható, hogy hova fogatta fel!
Előre is THX!
azé a rav4 meg a terepjáró az két teljesen különböző fogalom. Ha nem motorozok akkor terepjárót vezetek, és nem a műanyag fajtából... Jobb lájtosra venni a havas utat ,/persez ha nem 4*4 ben vagy/ mert ugye a gép ,legalább is a mienk a 2 tonnát felűről veri, erő azé van benne, laprugó-merevhíd szóval nem egy kifinomult aszfaltgép , és igencsak meglepit tud okozni egy pl havas lejtős kanyarban ha nem motorfékezel rendesen ,és kicsit lazázol

ettől függetlenül imádom

a 4*4 az nagyon állat a hóban! odaadod neki ,a fordulatmérő föl, motorzaj és elég jól, tök egyenesen megindul a gép még a jégen is!
Szerintem az nem mutatja meg. De itt van róla valamennyi írás:
http://en.wikipedia.org/wiki/Y...

Mert DT125r-ből is a 4BL-ből is van többféle verzió, 9kW-os 80km/h-s verziótól a legerősebb full "nyitott" 17kW-os 125km/h-s verzióig minden.

Annál ennyit írnak:

Der wassergekühlte Minarelli Einzylindermotor der DT 125 leistet je nach Art der Drossel:

Typ 4BL (Baujahr 96-99),

9 kW / 12 PS, Höchstgeschwindigkeit 80 km/h.
9 kW / 12 PS, Höchstgeschwindigkeit 94 km/h.
11 kW / 15 PS, Höchstgeschwindigkeit 112 km/h.
17 kW / 23 PS, Höchstgeschwindigkeit 125 km/h.
Typ DE03 (Baujahr 99-03),

10,4 kW / 14 PS, Höchstgeschwindigkeit 80 km/h.
10,4 kW / 14 PS, Höchstgeschwindigkeit 103 km/h.
17 kW / 23 PS, Höchstgeschwindigkeit 125 km/h.
Typ DE06 (Baujahr 03-06),

10 kW / ca. 14 PS, Höchstgeschwindigkeit 80 km/h.
11 kW / 15 PS, Höchstgeschwindigkeit 80 km/h.
11 kW / 15 PS, Höchstgeschwindigkeit 108 km/h.

Angetrieben wird das Hinterrad durch einen Kettenantrieb mit einem 16er/17er Ritzel und einem 57er Kettenblatt (je nach Drosselung). Der Tank der DT 125 fasst 10,4 l. Je nach Fahrweise lassen sich so etwa 180 km überbrücken (+ 30-35 km Reserve). Die Yamaha DT 125 ist durch ihre 127 kg eine normalgewichtige 125 cm³ Enduro. Als Höchstgeschwindigkeit (ungedrosselt) sind laut Fahrzeugschein 125 km/h eingetragen. Die offene Leistung beträgt 17 kW. Vor allem durch ihre Stollenreifen und ihr Gewicht ist die DT 125 auch gut im Gelände einsetzbar.[1][2]
nem hiszem hogy akarod Te nagy busszal csúszkálj...elégéé dúrva amikor 10 tonnás gép megindul... :D kocsival meg már fordultunk úton is keresztbe éjfél körül,amikor nem volt senki az úton.. :D
GI!
TZR 125-nél (aminek egyezik a blokkja a DT-vel arra gondolok) a 4DL a folytatlan verzió?
Lett cserélve dugó?
Akkor hogy alapméretes?
A henger nem kopik ebbe a motorba?
Én azért belenéznék.....szerintem téged megvezettek.
hát a kilómétert meg nem tudnám mondani , már lett cserélve dugó mert nem a gyári van benne (előző tulaj biztos cserélte )
a km óra meg nem mérte a km-t ki tudja mennyi idelye 20K volt az órába , de kicseréltem :)
na mind1 marad így :D azért köszi a hasznos infót :D
Jó lenne ha ilyen apám lenne. Ugy fostatják a riszrosz ignisünket mintha vmi 5 millás kocsi lenne.
Az szép! :D
Mintha Apámat látnám...mindegy hogy hol menyi hó..hátsó meghajtás aggyadneki...minden kanyarba... ez már akkor nem volt vices amikor az 50 fős buszunkal csinálta és közel voltunk az árokhoz! na akkor a fosás visszajelző bevilant nálam..
Igen általában ezek a terepjárósok szoktak tötymörögni, meg fosni mert esett pár centi hó.
Hirtelen meg bír indulni, de az esetek többségénél, 50km/h-nál már bevérzik a szeme.
Én meg tolom a Bandikának (asszony nevezte el Honda-Bandinak:) ilyen havas szaron is a 80-90-et, akár lakott területen belül is.
Van 4 fasza Kínai hógumim, és azzal aztán ott vagyok a szeren.....
Lamellás-bütykös.

Tavaly mikor mentem a Détéért Ajkára, húztam magam mögött a motorszállító trélert, 10 centis hóba a pályán 100-110 között a belső sávban, mert ugye a külső volt csak takarítva, de ott beálltak 70-80-ra.
Fehérváron a rendőrök mellett, fűztük a kanyart, csak úgy csapódott utánunk a tréler.:))
Azok meg csak vigyorogtak....:))
Bár hozzá kell tegyem, ha én is leengedek, akkor néha meglepit okoz a havas út.
Inkább figyelek, és Rallysra veszem a figurát....
Ehhez nem sokat lehet hozzáfűzni,nem a szerencsén múlott,hanem azon,hogy volt hely,illetve a sofőr nem csak darabszámba ült ott...

Vigyázzon mindenki magára,egyre több a bambula az úton!
Én leírtam a lehetőségeket, és azt is, hogy tudod kiszűrni.
Perselyt esztergályos tud bele csinálni.
Azt meg neked kell kiszedned.
Lehet lóg benne, bár kétlem, mert általában inkább megragadni szokott a koromtól.
Kenést kap bőven....
Volt már öreg LC2-esem, de arra sem volt jellemző a kopás.
Gondolom ha alapos a dugattyú, (nem tudom a kilómétert) de lehetséges ez a fő oka.
Én meg egy RAV4 mellett mentem, aki szép szabályosan sávot váltott, ha jobbról lett volna mellettem valaki, akkor összemegyünk. Dudát is alig akarta meghallani. Ilyen hülyéket.
Hát a dugó csak nem zörög , alapméteres wössner van benne 56-os.
ha a dugó lenne a gond akkor az nem csak alapjáraton zörögne ha jól tudom ? 2500 as fordulat felett elkussol :)
Biztos az zörög?
Általában dugattyú, szokik zörögni....ha méret alatt van.
Vedd le 2 oldalt a deknit, és fogd meg a tengelyt, ezzel kiszűrheted.
De nem az zörög sztem.
el is felejtettem dt125R 2001 es
Üdv.

a power szelep perselyét lehet cserélni ? ki van kopva kicsit és alapjáraton zörög és idegesít :D
Nah tegnap majdnem porrátörtek szemből.
Ebbe a fasza időben egy vén hülye, áthúzta a kormányt az én sávomba, és majdnem frontálisan csattantunk.
Köszönhető a lélekjelenlétemnek, lehúztam hirtelen a kormányt padkára, és elkerültük a balesetet.
Utána úgy elfűztem a veresi körforgót, mint a nagyok.
Nem kicsit voltam bepöccenve, ráadásul a Hondában az egész család.
Vigyázzatok magatokra, sok a hülye.
Az jó. :) Én meg voltam 1 akkora retek buliban, hogy jobban jártam volna, ha itthon alszok. :D Ráadásul elittuk a szilveszterre elrakott pénzemet is.
No mindegy, jóéjt mindenkinek!
elmentünk lányokat megénekelni 1. háznál vége is volt nekem a mesének utána progi buli aztán fél5kor keltem ma fel :S
Csak kp. érdekli, vagy crossmotor csere. CRF 250-450, esetleg RMZ, meg hasonlók.

Ui.: Nekem meg mindenből egy kicsi... Legrosszabb, mert olyan szarul voltam délután 4-ig kb, hogy azt hittem megpusztulok. Bezzeg mikor csak jó fajta házipálinkát ittam, akkor kutya bajom se volt... Mit ünnepeltél? Vagy csak spontán iszogatás?
vagy végülis mindegy a szín, ha érdekli a gyereket a csere meg még ráfizetek jónéhány matyi királyt akkor szólj ;)