Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis 2T-k voltak?
miért mi gond lenne a 10-40 el?
Ugyan így van nálam is.
motul 10w30-as van nekem benne, amikor hóba elindítottam a gépet, még a henger is csak kéz meleg volt annyi bajom volt, hogy letettem 1.be és csattant egyet a láncom, de pár héttel később már úgy csináltam hogy előtte behúztam párszor a kuplungot és akkor már nem csattant nagyot.
Nem, General Motors (opel). Egy baja van, hogy hidegben összetapad a kuplung. Egyébként teljesen hibátlan.
neked is repsol van benne?
Én szenteste mentem vele, kb 8 fok volt és nem csúszott, azért gondoltam hogy neki is jó.
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
ENDURO/KROSSZ ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK!
NÉZZ BE, MEGÉRI!
HONDA CR CUCCOK!
YAMAHA DT ALKATRÉSZEK!
10W40 töl csúszhat most a kuplungod ;) jobb esetben is 0fok körül van a hőmérséklet
Igen, azzal jónak kell lennie.
Dehogyis megnézem hogy milyen kell bele és olyat vettem ha jól emlékszem 10w40 kell bele nem?!
A boltos szerint belevaló?... Típust-sűrűséget mondj légyszíves
Bele való Repsol olaj van benne.Jó lett össze rakva minden..hm kicsit olajos a dekninek az alja...lehet szivárog belőle az olaj és nincs meg a szint majd 2 ünnep között szétszedem..rem csak az olaj szint a kevés és azért csúszik...
Kétlem ,hogy a rugók lennének gyengék. A kuplung csúszását, működését az olaj fajtája, milyensége döntően befolyásolja. Milyen olaj van benne?

Jól raktad össze a kuplungot? jelölések a helyén vannak? van holtjátéka a kuplung karnak, tehát nem támaszt ki? az acél lamellák füleit egymástól elforgatva raktad?
Oké köszönöm a segítséget ma megpróbálkozok vele:D
Hidegen csúszik vagy melegen is? Olaj mikor volt cserélve és milyen van benne?
Csúszik a kuplungom.A lamellák ujak benne...lehet gyengék a rugók...és gondoltam ha kicserélem a rugót akkor nem fog csúszni.. csak 80as hoz nem találok sehol..:S
Boldog karácsonyt és sok motorozással teli új esztendőt minden fórumozónak:)
Kivan halva a DT fórum. Vagyis megállt az élet.
Miért kell új rugó?
Nincsen ott már néztem.Esetleg 125ösé nem jó hozzá?
Nagyvas.hu
Sziasztok nem tudjátok honnan tudok 80as Dt hez kuplung rugó szettet venni?
jaja, ezt csak egy konkrét példának írtam, mert ez van itthon, és minden ilyen autó-motor tömítést /még kiput is/ ezzel szoktam csinálni. De erre a csatlakozó tömítésre más tömítőpaszta is tökéletes, a lényeg az alapos kitömítés!
azis. amit mumi mondott az kimondottan blokk tömítő, mert bírja a mindent hideget meleget olajt benzint