Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen színü? mert ha kék akkor egy cserébe kis ráfizetéssel benne lennék. adom az enduro szetett, plusz sárvédőt meg még pár ezer forintot, sztem endurot jobban megveszik ha nincs papírja. kérdezd már meg a sráctol légyszíves :)

igen... visszaolvastam nem tudom mit akartam írni xD sokvolt a pálinka :D
Ja, amúgy külföldről hozták be valamikor. Lehet, hogy valami külföldi papírja van is?!
Hát azért van benne 20-25 ezer km erdei használat... Eléggé ütött-kopott, nem hiába ennyi az ára. De ha volna rá pénzem, meg venném. Jó volna rengeteg pót alkatrész, meg SM szett az enyém alá...
Szinte új motor:) Ha papírja lenne 3szor ennyiért lehetne adni.
Amúgy külföldről behozott?
Na látom a Te íráskészséged is helyrejött már tegnap óta...

Ha valakit érdekelne 2004-es évjáratú DT125X supermoto, akkor van itt a faluban egy eladó. Most volt dugó cserélve, a blokk többi része bontatlan. UFO kézvédő, Arrow dob, nem tudom milyen kormány. 250 ezer körül adnák. Papírja nincs, smkp-ként használták. Ha esetleg valakit érdekel, szóljon, és akkor elkérem a srác elérhetőségeit!
bocs a sok hsz-ért :S


így körbevan fényképezve anyi a különbség a képekhez képest, hogy a jobb ülésalatti idomon a fehéren van egy nagy karc, de oda kap egy új matricát. És az idomok meg egy polírt, hogy a karcok eltűnjenek, vélemények a polírozásról?
Nem nemtudok felrakni ide képet azért nincs is az adatlapomon kép. De mindjárt mókolok valamit, hátha sikerül
levegő-olajat is szívhat. nem?
"csak"? XD
tisza löknél van egy komp az is 2t /nem, nem Yz, hanem dízel! /
a hengerfejben van a porlasztó csúcs, tehát a dugó fölé adagol. résvezérléses, de saját olajzással bír. /mivel a forgattyúsházban nem sűrít/ Van kipuszelepe, és elvileg van rajtuk valamilyen feltöltő, kompresszor. igazából a dugattyú-résvezérlés csak a szívás pillanatát, időtartamát szabályozza
Csont uygan az, mint a 2t benzinmotor,, csak levegőt szív, résvezérléssel múkszik, és mint mondtam, a powert mechanikusan hajcsa.

Minden epés megjegyzés ellenére, a nagy diesel motorok(hajó, generátor, stabilmotor) kétűteműek nagyrészt.
hali.
Valaki nem tud yamaha dt 126r (96) hengert?
Várom válaszotokat.
ÜDV!
Olyanról már hallottam, de utána még nem olvastam. Olyan mint a benzines verzió, hogy résvezérlés van? Adagoló hova adagol?
T- valahanyas tankok is 2t dízelek voltak, és sok hajó is(mert meg lehet fordítani a fográsirányt váltó nélkül is). A kétütemű motor meg valójában 7 ütemű Úgy tudom, hogy a 4t motorok 2 fordulatonkénti hasznos munkaüteméhez viszonyították, hogy ez meg fele annyi fordulatonként végez hasznos munkaütemet, és az elnevezés így terjedt el. De nem tudom biztosan.
Gondolom a Hofferre, és a Dutrára gondoltál?
Kamionban még nem hallottam....
beugratós kérdés volt:)

Természetesen 2t diesel.
További érdekesség, hogy egyes típusoknak úgyan úgy változik a kipufogószöge, mint a kis motoroknak, magyarul "power" van bennük, mechanikus meghajtású.
A kamionmotorok között sok 2t van.
mindíg mindent el kell figíelmesen olvasni, főleg ha komoly dolgokról van szó...
Levi, tennél be képet a motorodról?
jaaa XD bocs, nem figyeltem rendesen
nem, 7- vagy 8 nem emlékszem pontosan. Attól függöt ,hogy 7 vagy 8 ,hogy a bal hátsó belső gumiba hány Bár volt a keréknyomás