Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nem kell lerajzolni, csak nem görgőt kellett volna írni, hogy amiatt nyúlik a lánc, hanem csapszeget. Vagy csapot.
Értettem
A rendszámtartó mennyi?
Komplett yamaha dt LCI 125-összes bontott alkatrésze eladó, a blokkban új dugó, furt henger, teljesen működőképes, igény esetén megbontom a blokkot is, LCII 125-ből is vannak még fennmaradt bontott alkatrészek illetve DT R-ből motorikus és elektronikus cuccok!
szocimotorosok.hu oldalon van róla egy hosszú részletes leírás.
Hi!
Azon gondolkozom, hogy ki kéne égetnem a kiput, de igazából fogalmam sincs arról hogy ez mivel jár azon kívül, hogy újra kell utána festeni. Kell valamire figyelni/vigyázni azon kívül, hogy ne gyújtsam fel magam vagy mást? Égetés után milyen festékkel kell lefesteni, mennyibe kerül, menyire tartós, stb? Ha valaki tudja vagy vannak tapasztalatai hogy ő hogyan csinálta ne tartsa magában!
12.8 psi-t ír 125R-hez.
Metrakit Pro Race kipufogórendszer eladó!
Rs50,Yamaha TZR 50,Rieju RS1,Supermotora(am6),
Érezhetően megnő a motorod teljesítménye(50cm3-nél is!), szebb hang, stb.Magyarországon nem is lehet kapni ezt a kipufogórendszert
a szett tartalma: Karbonszálas kipufogódob,rezonátor, cserélhető henger csatlakozás,bilincs,tömités, NEM ÖSSZETÉVESZTENI A Leo Vince,Gianelli és társaival.. :)
info telefonon vagy emailba!
ár 35eFT
csababoy0@t-online.hu
Neked aztán van értelme magyarázni.....
hát hengerfejesnek nem henger fejes , amikor alig tárt hogy nem nagyon ment fel a víz akkor ugye kihűléskor a tartályba is meg a hűtőbe is annyi volt amennyi járatás előtt , nem buborékozik :D
a sapkánál nem ereszt , a tartály tulfolyóján távozik a víz a rendszeremből pedig az a tartály tetején van Mert aha a túlfolyót a tartályon betömöm az meg nem jó úgy sztem.
jó , nekem mind1 hogy hívják de sztem előbb utóbb kb. üres lesz :D
mondjuk a hűtő teli szal lehet nem is törődök vele
ja, és az nem kiegyenlítő tartály ,hanem tágulási. nem mindegy. Inkább azt szokás kiegyenlítőnek nevezni, amelyben a hűtőrendszer többi részével megegyező nyomás van
A hűtősapka, rossz vagy nem hozzávaló! Ezeknek a hűtősapesz a "lelke". Nézd meg a gépkönybe hány PSI-s való rá ,és igyekezz olyat beszerezni! A Suzuki Swifté méretben rá való, 1000 ft ,és nálam jónak tűnik.

Azért nézd meg, nem -e hengerfejes /járó motornál levett hűtősapinél, bugyog, buborékozik, fröcsköli ki a vizet/

de sztem, hűtősapka lesz...
A hűtő kiegyenlítő tartállyal már teli van a tököm.
tegnap töltöttem bele fagyállót min és max közé kb félig,tettem szintjelzőnek egy szigetelőszalag csíkot , megnéztem a hűtőt a tetején lévő peremig ért , járattam kicsit láttam hogy a kiegyenlítőbe nyomott át vizet ,leállítottam kihült a motor , a hűtőbe is meg a tartályba is pont annyi volt amennyinek lennie kellett benne , este nagyon megtereltem fel is ment a víz a C és a H közé félútig , erre reggel szedem le az oldalidomot , viszta fagyálló a légszűrő fedél és ki is folyt megint belőle jócskán ,pedig már a túlfolyót lehúztam a vázról és felkötegelőztem az ülés alá , de igy is kifolyik belőle , valami tipp hogy mit csináljak vele ?
Értem , most leszdtem a karbit , és megnéztem az vmi vak furat , vagy nem tom ,nincs semmi furat a karbin ott ahol lennie kellene , a levegő csavar meg tök szétment, kicsit kijjebb tudtam tekerni , de teljesen le van rágva a csavarfej , úgy marad
Nem is volt rittyós a karbi , majd nemsoká megküldöm hogy ez a kis levegőállítás javított-e a helyzeten
Igen igen emlékszem, meg Apuci is emlékeztetett tegnap.
De tudod, átlósan, nagyon egyenletesen kell meghúzni az anyákat!
Vidd be a házba
Viszont a csere elmarad, 5 percig esik az eső 5 percig nem. Kb 10x indultam ki a szerszámos ládával, hogy most neki esek, azt mindig akkor kezdett esni
ok! nekem is 1 mm es van bár a kompresszió ettől a vastag tömítéstől nem fogja elgörbíteni a hajtókart, de teljes jól működik
+ - századok
akkor az nem is volt messze ,akko mindegy mert akkor csak a megnézése is egy tömítésbe kerülne. Milyen vastag a tömítés?
Mogyoród, Templom út 25. Egy maszek tömítés készítő szaki.

Volt az embernek készen. 2500 volt ráírva, de 2000et kért.
A hengerfejet vagy a motorral együtt tudnám elvinni hozzád vagy sehogy Leszedve nem tudom, hogy elvinni
miért kell bekenni zsírral?