Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért járhatnának azok is...:D
Sziasztok.
Kérdésem lenne hozzátok.
Yamaha dt 50 mx-hez (kockalámpás gyárilag) honnan tudnék szerválni oldalidomokat, eredeti hátsó lámpabúrát, és fejidomot?
Köszi a segítséget előre is :)
Én örülök neki, ha az enyémeket kijavítják.
Nem nagyon nagy baj az, ha az egó kisebb, mint a tudás.
És ha most valamelyik bele köt, hogy véletlen kis betűvel írtam az apucit annak a f@sz üsse ki a fogát!
Szerintem teljesen mindegy, hogy apuci, hogy írta. Majd ha valamelyikünk tanár lesz és egy fórumos tára a tanítványa lesz, akkor javítsa ki az elütését vagy helyes írási hibáit.

Én úgy tudom, hogy ebbe a fórumba motoros férfi emberek járnak nem 16 éves hiszti picsák! Be lehetne végre fejezni ezt!
kérlekszépn, iylen

Kérlek szépen,illetve ilyen

Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy rosszul tudtam?
Volt még benne elütés bőven, ez meg nyilván nem az.
Az enyémekben is van ,de az más, az elütés.

Mindenkinek megvannak a mumusai, én a helység-helyiséget vagyok képtelen megjegyezni, hogy melyik mire vonatkozik.

De kérlekszépn, ha ezt te iylen gyerekesen az elütésre akarod fogni, hát legyen.
Látom sikerült fennakadnod 1 betű elírásán...
Belátom tévedtem, de mivel sokat írtam, ez belefér....
Még jó hogy neked nem szokott sok helyesírási hibád lenni.
Ha én is ily kekec volnék, elemezgethetném....

Ez a baj a falun is:
Mindenkinek a saját portáján kéne először söprögetni, oszt utána átnézni a szomszédhoz, hogy mekkora a tisztaság.
Nem vitát nyitok, csak leírtam a véleményem...
Szép napot.
Hát igen....falun lesarkítják a dolgokat.
Ha új függönyt veszel, felrakod, de a régit előtte hagyod, és csak néha mutatod meg hogy van.....vagy csak kicsit belőle...
Hogy megszokják....
Ez a falu.
a "0 szaltó " az 0 szaldó :)

Én úgy vagyok vele, ha ha ár reális elviszem, ha nem, akkor megmondom, szerintem mennyi a reális, ha reális áron nem adja, otthagyom.

Cigánykodás az, ha a reálisból még alkudozni akarnak, azt nem szeretem, és nem is szoktam abból alkudni.
waze, azért szívesen laknék faluban..
akkor nálatok a Te Raj skill-ed elég magas...
A tévedés jogát fenntartom
használata? XD következménye alól, nem?
Amúgy én jog órán úgy tanultam ha nem csal az emlékezetem, hogy az adásvétel a szerződéssel megvalósul, ezáltal a tulajdonjog átruházódik. Legyen írásos (ami nem kötelező a PTK. alapján még autónál sem, az más kérdés, hogy az okmányirodában nem írják át másképp) vagy szóbeli. Akkor milyen jogon kérhetné vissza az előző tulaj, akinek gyakorlatilag megszűnt minden tulajdonjoga a motorral kapcsolatban? Az adósnak pedig akkor kell fizetnie, amikor erre felszólítják. Onnantól kezdve ketyeg a kamat, ami nem meghatározott esetben a jegybanki alapkamat, ha jól emlékszem kb. 5,4% lehet naponta, de ebben nem vagyok biztos. Nem árt még tudni, hogy a teljesítés helye alapesetben, ha másképp nem döntenek, az adós lakhelye, szóval ha valaki 200km-re lakik és tartozik pénzzel, nekünk kell menni a pénzért. Egyedül a vásárcsarnokon kívül értékesített dolgokat lehet 8 napon belül visszaadni. Ez főként a termékbemutatókra vonatkozik. (Csak itt, csak most 200K Ft 800K Ft helyett, csak önnek, csak itt csak most, chunk norris)
Már előtte is az voltam. Tudniillik a Simsonom sem az a halk fajta volt. Sőt én meg nem szégyelltem BÁRMIKOR motorozni. Nyáron nem bírtam éjjel 2-3 fele aludni, akkor motoroztam. Sokszor a faluban fel-alá. Na meg kezdtek elterjedni a történetek. Voltak akik jókat röhögtek, voltak akik legszívesebben leköptek volna. Éjjeli discojárat: Simson roller, földúton 3 személlyel... :)) Kocsma előtt a járdán egy Simson alakban száraz beton, körülötte mindenütt 25 centi hó... Nehogy azt hidd, hogy sokat voltam bent...
Na meg ehhez hasonló történeteket tudnék mesélni sokat. Régi szép idők... :)
Látod jót tett neked az a motor,celeb lettél:D
Itt is jött mindenki, hogy új motor, 1 millió volt legalább. Igen... :)) Fél falu rólam beszélt. Aztán mikor a gyári dobot kicseréltem egy nyitott dobra, akkor már a másik fele is...
Aki nem ért hozzá,nem igen tudja mennyit érnek ezek a járgányok! Nyáron ezzel jártam dolgozni,srác azt hitte pár éves...másik meg kérdezte hogy hogy sikerült megvenni,hitelre? Jót nevettem:D
Na meg érdekes, hogy nem volt egy lélek sem az utcán (volt vagy 50 fok, tőlünk 5 km-re meg sörfeszt, gondolom ott volt mindenki), de másnap már anyám visszahallotta a boltban, hogy a Tóthéknak hogy megszaladt, új motort vettek a gyereknek, de még a régi is megmaradt. Ja igen, itt a DT-m újnak számít a sok Simson, meg MZ közt. :) Ezenkívül a régi megmaradt, az abból állt, hogy előtte Simsonom volt, és egy kölcsön Simsonnal elszaladtam valamiért valahova. Ebből lekövetkeztették, hogy Simson(ok) megtartva, meg vettünk egy új, 1 milliós motort...

Így van ez...májerkodni akarsz, oszt sehol senki....
De ha elesel, ott a fél falu...
315.-ért.
Tudom irreális.....:)
Nem is kicsit....
De nem kenyérre kell, és ezzel sem váltanám meg a világot...
Lehet öreg, de ez papíros.
Más az ár, mások az extrák.
SM szettel volt ennyi, anélkül: 240-250
Az utolsó sort látom magam előtt... :)
Nekem 2010. augusztus elsején lett meg a motor. Kapásból valami 160 km-t letoltam vele. 2 vagy 3 megállóval. Gyakorlatilag DT alakú picsával, véres combokkal pötyögtem végig 3.-4.-ben a falun. Nézelődtem körbe, hogy hol látok egy ismerőst, akinek jó nagyot köszönhetnék. Aztán elmotoroztam minden fele, az összes szép lányos háznál elmentem 3-szor oda-vissza. (Persze fele nyaralni volt, de lényegtelen...)
Én a 225-öst 170-ért hoztam el Ajkáról.
Térdig álltunk a hóban, és mondtam embernek:
nekem ennyit ér.
Ha mehet, én most elviszem, nemhiába húztam idáig a futót.
Ha meg nem megy, akkor árulgasd...