Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1KM? Ne röhögtess! 4 km-t toltam tavaly szilveszterkor bokáig érő sárban, mert kiment a gyertya és nem volt nálam másik.
Hát a történet itt is hasonlóképp nézett ki.
Kimentem, elestem, lefulladtam, rúgdaltam, kiköptem a tüdőm, hazasétáltam, átöltöztem fél óra múlva visszamentem, 20ik rúgásra indult, hazajöttem, megfáztam
én is elmentem motorozni és toltam is hazafelé szerencse csak kb 1km-t
De van, csak most tesóm suzukiával voltam kint, mert a dominatorról leszedtem a leömlőket fényezésre. Kell, hogy el tudjam adni...
a dominatorba nincs önindító?
Ezért válok meg a nagy dögöktől... lesz egy 250-es 2T krossz gépem legkésőbb márciusra... Az könnyű, erős és csak jó tulajdonsága van...remélem
uuh...hát nemvolt kellemes az biztos..hát igen egy akkora gépre már kéne :P
Kimentem egyet havazni... estem keltem, ezzel nincs is probléma, de egy ásónyom ruha volt rajtam, és megszívta magát a suzuki. Mire kirúgdaltam belőle, majdnem megfulladtam... utána megint nem indult el, uh otthagytam... aztán nemrég visszamentem érte, kiköptem a tüdőmet, mire csizmában hazabattyogtam 1kmről hóban... első-utolsó havas motorozás volt az tuti. Meg miért nincs egy motoron önindító? Ezt nem tom...
huha ,úgy érzem, a valami olyan esemény részese voltá amit inkább kihagytál volna... ?
Yamaha DT 80 (alkatrészek) eladóak...

- amik még megvannak :

lendkerék (3500 ft)
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8000 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2000 ft)

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : bubesz@windowslive.com
Hát ma egyet eldöntöttem...
1. Soha többé nem ülök fel olyan motorra, amin nincs önindító.
2. Egyedül semmilyen formában nem megyek ki motorozni.
3. Öreg motorom sem lesz többé... a tököm, aki rúgdalja egy órát a hóban ezt a GEECIT!
már csak abba gondolj bele ha valamit folyáshatáron készítenének és az anyag képes lenne képlékeny alakváltozásra akkor alkalmatlan lenne egy ilyen felhasználási célra. Az a 4cm meg összeadódik hasonlíts össze egy új láncot egy használttal mérd meg lehetőleg digitális tolómérővel egy egy görgő átmérőjét majd szorozd meg a görgők számával és a különbségnél ki fog jönni az a 4cm.
Hátha valakinek jól jön!
http://www.megazip.ru/ru/bike/...

Nyilván DT80-hoz nincs....
Az sem biztos hogy egyenesen arányosan csal...crm is 50nél már 6ot(44valós)...130nál viszont 2őt(128 valós)! Ha meg arányosan néznénk,hogy 50nél 6 ot,akk meg már sokan levonnák,hogy 130nál vagy 15öt...Az rx meg pl 130nál már kevesebbet is mér mint a a valós...pedig 50nél még csal...(felfele)...
Belelehet kötni itt mindenbe,minél is mennyi az a valós! Astra 70nél 7 et csal(GPS szerint 63...)! Hiace 100nál 10et...stb stb...Nekem is volt SR,gianelli reverse kipuffal gyári 12,5ös karbival,volt hogy 102őt is megfutotta:) Érdekes hogy 17,5 karbival és motoforce 70es öntöttvas hengerszettel sem ment gyorsabban...Persze valósan fene tudja,de azért csak nem csal annyit,hogy 80ne lenne meg...
hello yamaha0327 felvettelek msn-re majd írj!
Egy ilyet egyszer én is megnéznék...

ugye a 70 es speciálok /aminek az utcai robogóhoz annyi köze van hogy 2 kerekű/ tudnak azthiszem 110-120 körüli végsebességet....
Végül is logikus amit írsz, bizonyára így is van.Csak számomra hihetetlen, hogy a 126 szemes láncom ami már olyan 4cm et "nyúlt",/ha nem többet/ ,mindez kopásból lenne. 126 szemes lánban, ugye 126 csap van? ha 4 cm "nyúlást" számolok, akkor csaponként/furatonként, ez úgy ~0.32mm .EZ rengetegnek tűnik
jah amúgy annyit megy a robesz és annyit is eszik tudja tartani a gyári adatot bár olyan lomhán gyorsul, hogy az eszméletlen de valamit valamiért boltba járásra jó volt
ezt a témát már kiveséztem a mechanika tanszék egyik tanárjával és ez tényleg így van:) azon a század ezred mm összeadódnak...
HELLO érdekel a fejidom mennyiért hol van? ha gondolod vegyél fel msn-re és ott beszélünk róla stihlfures@hotmail.com
mennyiért eladó és hol van? vegyél fel msn-re ha gondolod! stihlfures@hotmail.com
"Nyúlik" úgyis, főleg ha sokat gyorsítassz ki, van erő a motorba. Persze ha alapból feszes, akkor jobban.
De egyébként kollégának igaza van, láncszem csapok adódnak össze.
Hasonlóan ahogy a "nyitott" ditechek 100-110-et. Óra szerint :)
Tényleg 80kmph-t megy a 4T 50ccm-es robeszed 1,6Literes fogyasztás mellett? Elismerésem.