Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

le kell krómoztatni vagy savállóból csináltatni rá ez max majd szép lila lesz
Én is most tartok ennél a résznél a motorszépítgetésben, várom a tapasztalatokat. Én amit vettem festék spray:
Maestro hőálló-matt fekete festék spray
-700Cfok
-20perc hőkezelés 150Cfokon, ami történhet a felvitt festékrétegen is.

Ha tudtok valamit, akkor írjatok mindenképp!
Üdv Mindenki!
A napokban vásároltam egy 1980-as évjáratú 125-ös DT-t.Nekem nagyon tetszik ez a régebbi széria,igaz van mit rajt szépíteni,de így is korát meghazudtoló állapotban van...
Nagy meglepetésemre,amikor belenéztem a benzintankba,nem találtam sehol rozsdát.Jobban megnéztem,és kiderült,hogy savállóból van.
Egy első gumit szeretnék hozzá vásárolni,(ha van valakinek eladó,itt a fórumon)a következő méretben:2.75x21".Köszönöm
antpeter@freemail.hu
grillezve légkeverővel hány fokon kell sütni? mik az ideális körülmények ? xDxD
Lehet, hogy nincs rajta a flakonon, de a hőálló festékeket meg kell sütni, mert máskülönben a benzin simán lemossa.
A könyökről mindenképpen le fog égni.
az a baj hogy amikkel eddig festettem ilyeneket tőben egyik festék sem bírta sokáig. a kályhaezüst sem. most vettem tescoban prevent hőálló feketét, az van ráírva hogy 700 fokig bírja. de ez csak tavasszal fog vizsgázni
Hi:
Inkább azt mondjátok meg, mivel érdemes a rezót lefesteni, mert elkezdett lepattogni a gyári műanyagos festés.
Most van teljes csiszolás alatt.
Megtartanám esetleg a fémtiszta kinézetet.
Jó ez a topik, szórakoztató :)
Látom elvagytok......
Levi: ez figyelemfelhívás....te is rácuppantál, akkor miről beszélsz?
Emlékszel mit írtam a faluról, -ki s hol söprögessen?
Ne törj pálcát a fejem fölött, ha nem ismersz...

Eszti: köszi...
Nem apádhoz hasonlítottam Apucit, hanem a korát kérdezted, én meg írtam.
hát pedig apám nem rakna a hirdetésbe egy meztelen csajszikát csak azért hogy eladjon valami teljesen mást....
Hát momentán apád lehetne
hát nem azért de annak ninc sértelme hogy aki eddig nem nézte meg most azért nézze meg mert ott egy csaj... nekem egyböl az ugrott be amikor megláttam a hírdetések közt a nőt hogy ki lehet enyire fogyatékos hogy így próbálja felhívni a figyelmet arra amit elakar adni... dehát mások vagyunk
Bakker ez mekkora ötlet :D
Apuci csak felhívja erre a rendkívüli ajánlatra a figyelmet!
és akkor még hibás a hirdetés mert az nem DTR hanem DT125R.... és az r az az endurot jelöli...
Cső Rics22!
Hol hagytál üzit? Msn nem mutatja :S
http://kepesmotor.hu/felni/p50...



most komolyan Te hány éves vagy? már bocs...
Wency,ha erre tévednél...hagytam üzenetet neked !
nézz körül a vaterán...szerintem tuti találsz hozzá...
Vagy az abdai extrém motorsport egyesülettel vedd fel a kapcsolatot. ők bontanak motorokat, és Paki tud szerezni hozzá tuti. postaival hamar megvan és akkor teljes a gép
Köszi szépen, ha összejön az üzlet szólok, mert lehet igénybe kell vennem a mintád
És halljátok!
Fejidom ugyanehhez a tipushoz más motorról is jó, nem?
Mármint az első években készült lc2esek is ilyen fejidommal mennek, nem? Mer majd az is kell.:S
Mint írtam, nem tudom spoileres elvállalja-e. Meg minta is csak egyik oldali van.
Helló dt80lc2-höz vennék gyujtótrafót ha valaki tud segítsen .
Hát szerintem rendelve sem drága...mennyiért gyártja le a spoileres?
Már ha talál az illető, akinek szüksége van rá.