Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagykanizsán a Fő téren valaki szájára vette a Simsonosokat.
Szerintem üljetek be a kocsiba, oszt vegyétek arra az irányt....
Ez vért követel....

Ha olyan volnék mint Ti, akkor biztos minden este azt csekkolnám a Google-n, hogy hol fosoznak le akár egy Détét, és egyből beregelnék, és leoltanám a jónépet...
De nem teszem, mert speciel nem érdekel.
Kurvára nem érdekel, ki mit gondol, és kinek mi a jó....
Nem vagyunk egyformák, más az ízlésvilágunk.
De amit Te csinálsz, az a Demokrácia határait súrolja.

Azért mert ez Dt topic?
És akkor mi van, ha nem csak Détékről folyik a beszélgetés?
Van akinek ez az első, és van akinek a második családja.
Az itteni srácokra, úgy tekintek, mintha a fiaim lennének,
( ez korból adódik, most röhögsz ezen, de remélem minél korábban ezt átérzed, csak legyél családos)
és úgy próbálok segíteni nekik, már ha ezt úgy látom hogy tényleg elkél a segítség.
És tudod ehhez ismerni kell a másikat, a stílusát, és hogy tényleg nagy baj -e amit megkérdez.
Én nem látogatok 4-5 fórumot, csak ezt az egyet.
Én ismerem őket, stílus szerint is, és azt is tudom, hogy kell hozzájuk szólni, mert nem egyformák....
Erre írtam, hogy nem kell itt lennem, és mégis megy a szájkarate.
Ebből lejött, némi önismeret hiányban szenvedsz.
Van ilyen.
És hogy miért kérdeztem ilyet tőled tegnap?
Csak azt kérdeztem, hogy Szűz jegyű vagy -e.....
És mit válaszoltál?
Hogy nem túrós a makkod....
Nos akkor ki csúsztat, és ki fossa tele a fórumot?
Nem a nemi életedről érdeklődtem....
Nálad vannak a gondok, és mielőtt írkálsz, kicsit mélyülj magadba...
, Idén voltam Kakucson nézelődni, és marha jó volt:)
Persze. Biztosabb a halálnál :)
No para
Akkor úgy veszem, éppen a legközelebbi válasz gomb Molnár Jobbik Zoltán hozzászólásánál volt
Jövőre is lesz Simson kupa?:)
okké.
Erősen ajánlott :)
Csak ezt nem emzolinak, meg mondjuk nekem kéne mondani.

"Erre csak ezt tudom mondani...de látom nem sikerült még most sem felfognod, hogy miből alakult ki a vita..."

Ez tényeken alapszik, visszakereshető, pár dt-s ember elkezdett megint simsonozni a dt topikban, meg x fórumozót személyes dolgairól kérdezni, őrületesen vicces lélektani elemzéseket, sértegetéseket fosni a fórumra. :)
Tökéletesen egyetértek, nem politikai beállítottságról, asztrológiáról, meg hogy mennyivel jobb a dt mint egy simson 2 hozzászólásonként csak úgy a semmiből bizonygatni és akkor minden probléma megszűnne. Ezek az emberek nem kezdenének neki, akkor megoldódnának ezek a "problémák".
Ez egy dt fórum és nem arról kéne szólnia, hogy a simson elmegy-e arol 2t-vel, meg hogy mzoli jobbikos-e. De sajnos néhány embernek ebből áll. :)
Még az idén kicserélem rajta az összes sz*rt, ami volt, mert bár minden oké, de mégsem az igazi. Mert az nem tuti, ha egy motor több pénzbe van, mint egy nő. na nem mintha nem érdemelne többet
Amúgy meg tök szívesen magyarázok ,segítek olyannak akin látszik, hogy érdekli és van is értelme mondani- mutatni neki a dolgokat! Amúgy mi a helyzet?
Jövőre tervezek megnézni valami ilyen versenyt.
Ennyi!
41084
Egyetértek veletek...de egy DT fórumon nem fogom díjazni a simsont. Ha bemegyek a simson fórumba ott meg a DT-t nem fogom díjazni. Erre csak ezt tudom mondani...de látom nem sikerült még most sem felfognod, hogy miből alakult ki a vita... De részemről lezárva a dolog.
Egy véleményen vagyunk, soha nem kell más márkát szidni, max megosztani a rossz tapasztalatokat. Én amúgy soha nem is szidtam semmilyen más motort.
Neked is csak azt tudom mondani, hogy nem kell foylmatosan szidalmazni más márkákat, akkor nem lesz offolás.
Visszaolvastam a vitát úgy nagyjából. És hangsúlyozom, hogy se a simsonnal, se a simson fanokkal, sem semmivel, ami simson semmi bajom. Sőt, még tetszenek is a szimók. És szívesen olvasok róluk. Hogy hol? A simson fórumban. Ez egy DT fórum, amiben én eddig azt szerettem, hogy soha nincs veszekedés –vita az mehet, de veszekedés és vitatkozás között fényév különbség van- és tény, hogy amióta egy pár fórum társ meg jelent itt, azóta folyamatosan megy egymás b@szogatása. Jó volt a DT fórumban, hogy ha felröppent egy-egy téma aminek köze nincs a Dt-hez, legyen az autó, más motor típus, de igazából a világon bármilyen téma –kivéve persze a politikát, mert annak itt helye qrvára nincsen- azt meglehetett dumálni; mert miért ne lehetne másról is beszélgetni, mint DT-ről. De hetek óta egy szót nem írtam be ide, mert akárhányszor belépek azt látom, hogy szimókról meg mz-kről meg hasonlókról megy a szájkarate. Ha belépek a DT fórumra azért teszem, mert felszeretnék tenni egy kérdést, vagy azért mert szívesen olvasom a típus társak tapasztalatait; nem pedig azért, hogy azt nézzem, hogy más motor típusok tulajdonosai, hogy verik a nyálukat, meg buzerálnak mindenkit, valamiféle „énkurváraértekmindenhezamitnemlábbalkellhajtani” két kezű sznobéráiából. Nem azt mondom, tisztelem a tudást és szakértelmet, mert nekem nincs, és, ha Mumi nem mutatja meg, hogy ezt azt hogy kell szét szedni, vagy Apuci annak idején nem magyaráz el szájbarágósan, mint egy degeneráltnak egy-két dolgot, akkor a mai napi teljesen sík idióta lennék a motorokhoz, ha csak nem lenne arra időm, hogy naponta 8-10 órát töltsek azzal, hogy teljesen autodidakta módon próbálok annyi tudást összeszedni, ami elegendő lehet ahhoz, hogy szinte bármit megtudjak csinálni a saját motoromon.
Lényeg, hogy ha belépek a DT fórumra személy szerint többnyire DT-kről szeretnék olvasni DT tulajoktól, vagy bármilyen témáról DT tulajoktól. –Persze attól függetlenül, hogy a motoros az motoros, ha Babettával jár akkor is, és ha Hayabusával jár akkor is. Akkor meg főleg ha DT-vel jár ;-)
Fenn van a vidi, lehet lehúzni :) :)
:) Nem utolsónak
Viszont ilyen apróságokon nem is kell berágni :)
"fulsztápot" nyomatékosítom a mondat végén. :)
hát jó azért a kreidler az kreidler 16 gang ....
Poén ide, vagy oda, szerintem(!) egy utolsó szurkálásnak szántad. Ami a vita újrakezdésének melegágya.
Inkább gyertek el egy versenyre, szerintem felejthetetlen élményt jelentene olyanoknak,akik még nem látták. A legkisebb kategóriákban is komolyabb mecccsek vannak, mint pl f1-ben és több előzés van, mint egy szezonban. Ezek mellett nem mindennapi gépeket lát az ember.
Van egykét százhuszonötös slick gumis, siklómotor, ami sínen megy és észre sem veszi az utat, meg sokat látott szemnek nézve is érthetetlenül kurvára megy láthatóan kaliberű motor. Meg mindenféle. Tavaly volt egy Kreidler blokkos 50-es is, na az is érdekes volt, főleg amikor rövid egyenesben eggyüt megy az 5x akkora ccm-es nem széria motor mellett :)