Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ereszt a szemét,mi?

valami keményebb anyagból,amit nem old a benzin?
ha nincs más...
Nem tud valaki eladó benzincsap tömítést?
Hali Főnök

sajnos nem a cdi volt a bibi,vettem egyet,de azzal is u.a a diagnosztika...
új alaplap föl,cdi beköt,világítás,minden tökéletes,még üres jelző is..
szikra van,de Nem indul.
régi alaplap vissza,"kínai' cdi föl,és első rugásra életre kel..persze így nuku elektromosság
már ott tartok,hogy wency gépét elhozom,az enyém meg megy bontásra alkatrésznek
nem tud valaki dt 125 lcII kipufogot érdekelne köszi
Nyugi ricsi!
Nézd mit tanátam ma neked......
CDI
na faszaság van látom...hóvakságot kaptál?
ott van,akinek nem inge....ezaz,hogy hangsúlyozzam ki?
tegyek 524 felkiáltójelet mint az értelmi halottak?

konkrétan nem rád értettem,nem is a mostani vitára,úgy az egészre...minden fórumon ez megy,anyázás,köcsögözés,ha kérdezel valamit elötte még a farkad méretét is kibeszélik,de válasz nuku...

rád épp a suzikis dologra gondoltam,leírtam én is a véleményemet

Ja és ha valaki magár vette,megsértődött az így van járva...vagy ne vegye magára,vagy ne sznob robotként üsse egész nap a klaviatúrát.ennyi.

Ja és dt-s találkozóra megyek,persze...de csak is simson-al

Ja és a beszólásodért minimum egy kiskóla,genyó voltál...meg

Végszónak...Mindenki szívjon el 1-2 zölded,és hallgason Bob Marley-t



(HA VALAKI NEM FOGNÁ FÖL...AZ UTOLSÓ SOROK ESETLEGES HANGULAT JAVÍTÁSRA SZOLGÁLNAK,NEM KOMOLY...)

Csak a szenteknek jár Glória. (nekem már biztos nem lesz:)
Bölcsességhez meg nem kapsz....
Úgy már nem is olyan izgi.....
Néha nem nyomja a fejed a glória?
Én a Zxr néccá' topikot olvasom nagy élvezettel, bár kurvára nem értek hozzá:)
Az a baj, hogy relatíve fiatalok vagytok még Ti is, és hamar felkapjátok a cukrot 1-1 mondaton, amit lehet nem is nektek címeztek....
Ez azért elég nagy EGO-ra vall, valljuk meg.....
Tudjátok, ha én is k.ra ráérnék, lehet bemennék a cimconyos fórumba, körbenézni.
De nem teszem, mert nem érdekel.
1 Fecske nem csinál nyarat, ezt én tudom.
Ti még nem.
Ehhez kellenek az évek.
Na most már csöndbe maradok. Keresek egy YZ fórumot... (Csak poén!)
Jóvammá:)
Igen, felállíottuk a csendőrséget, és Horthy bevonult fehér lovon.
Délután hatkor visszafoglaltuk Bácskát, hétkor már három tenger mosta a partjaimat.
:)
És ezentúl csak olyan emberek lehetnek gárdások, akik rendelkeznek legalább 1 Simsonnal?
Nekem van egy ötletem. Mindenki fejeze bezt a hülyeséget az olasz blkotól kezdve mindent. mindneki érti miről van szó, de ne szívjátok egymás vérét vele. Ideje lenne már felnőt fejjel gondolkozni. Mindnekinek az a jó amit szeret, és ami a rendelkezésére áll. ezt nem szabad becsmérelni. gondoljatok bele, valakinek van egy babetta, és lefikázák, az az iletőnek nagyon rosszull fog esni. Valakinek csak erre telik, és tiszeteljük "e" embereket is
Te is beleférhetsz a gárdába?
Akkó az má nem is gárda........
Akkor rosszul fogalmaztam, bár nem neked írtam!
Tessék!
Ne általánosíts, itt Gi is azt hangoztatja.
Tudtommal sok olyan Aprilia van, ami olasz blokkal szerelt"
Te pedig nem érted, amit én írtam. Természetes, hogy ha én bemennék az YZ fórumba (nemtom van-e ilyen), és meglátnám egy hsz-ban, hogy szar DT-nél jó megoldás az is, akkor kicsit felidegesednék. De nem kezdeném el oldalakon keresztül bizonygatni, hogy márpedig a DT jobb, mint az YZ. Mert hogy egy YZ-sekkel telített fórumban a büdös életben sem fog magasabb lépcsőre kerülni az én kis DT-m a maga 20-22 lóerejével. Nekik ez esélyesen egy gyerekmotor, ami talán jó boltba elmenni. Ennyi. Szoktam olvasgatni DRZ fórumot, tetszenek azok a gépek. Ott is láttam már nem 1 hsz-t, ahol leírták, hogy a DRZ-t megjavítani nem annyira egyszerű, mert "hát ez nem kétttéé"... Pedig mint tudjuk egy 2T motor sem olyan egyszerű, mint ahogyan azt hinné az ember. Beírhattam volna (2T tulaj lévén), hogy már pedig a 2T jobb, mert blablabla... De mit is érek el vele?
Jaja, a gárdát befogjuk a dt-sek ellen :)
Emiatt fordulnak meg az emberek, a gárdások a dt-k után :)
És minden kitárgyalásra került a gyűlésen?
És ez tökéletesen igaz.
Tudod, akkor maradsz bölcs, ha hallgatsz :)
"Ne általánosíts, itt Gi azt hangoztatja....sok olyan Aprilia van, ami olasz blokkal szerelt"

Hány ponttal szedjem ketté?

"Ne általánosíts, itt Gi azt hangoztatja............................................................
.......................................................................
.......................................................................
.......sok olyan Aprilia van, ami olasz blokkal szerelt"

Így már érthető?
Igen, abba a 3 telebaszott oldalba pont hogy leírtam, hogy rotax 122, rotax 123, meg minarelli, meg a 250-es suzi rgv. de hozzád hasonlóknak csak az jön le, hogy mzolit megkérdezzék a politikai beállítottságukról, meg hiába írtam le ezen az oldalon is hogy mibe miylen motort raknak, én szerinted azt állítottam ,hogy olaszok.
Most erre mit mondjak?
Ez azért mindenkinek leesett rajtad kívül :)
Ezért kellett feljönnöd ma? hogy hülyeségeket, meg nem létező dolgokat próbálj más szájába adni? :)