Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi...de azért köszi. Néztem most neten Emzoli22357-re hallgatva. Majd holnap felhívom őket és utánna járok a dolgoknak.
Köszi:D apuci
Akkor bocs, azthittem arról van szó.
Ebben nincs benne az a tömítés ami kell nekem. Nem a nagy 3 lyukú kell.
Nem nagyon találtam meg...de megköszönném, mert én nem találtam sajnos.
Ha nem lenne itt, addig helyettesítem Megvolt mán a kompresszió mérés?
Mingyá jön laci, és megkérdi mértünk e máma konpresszijót:)
Linkeltél?!
Hát Zoli azért ez van. Simsont azért másra találták mint a kis dtket, komolyabb vevőknek mint akik a simsont vették(tudom, sokszor túlméretezett a simson, a dtben meg még kompressziót is kell mérni)
Neten keresel tömikekészítőt, elküldödneki, megbezséled, visszaküldi örülsz.
Ha csak a klingerit cucc kell, az eléggé szabványos szok lenni, vizes bóótban mint után találsz.

HA valami spec domború, izé eseglet, akkó megrendelős.
Komoly motor az CR125től kezdődik nálam. Itt az ár/használat dolgot értettem. De lehet máshol máshogy van, de nálunk a mék telepeken lehet találni elég értelmes simson dolgokat...és nyílván egy DT vagy hasonló motor alkatrészit (amik még jók is) nem nagyon találni.
Amit linkeltem az nem jó?
Ki tudja, hogy honnan tudnék szerezni benzincsap tömitést? Yamaha márkaszervizben nem találtunk hozzá valót.
Szerintem Ő arra gondolt, hogy a 50/80/125 dt a komoly motor. Ami azért elég vicces dolog. Bár a 125 ccm tanít engem is jelenleg és nem fordítva, de a komoly motor máshol kezdődik.
NEM!
Nem, kifelytenéd ?
:)
Nem akarok veszekedni...de a sok falusi, meg városi nép számára a simson az nem "komoly" motor. Hanem egy boltba járó kétkerekü szerkezet. Teljesen mások vagy Ti...akiknek igen csak sok pénze áll benne...nem 20-30 ezer, meg nem egy csörgő zörgő szarotok van ami tényleg csak arra jó, hogy boltba menjél vele. Remélem érthető voltam.
komolyabb motor...
Hadjuk.
Persze simsonnál se megy el...meg semmilyen motornál se...csak simsonon elgörbül a lendkerék..kicsit körül néz az ember a sufniba azt talál hozzá..de egy komolyabb motornál már neccesebb.
nem, simsonnál sem megy el.
Egyrészt tönkremegy a lendkerék (elgörbül) másrészt a csapágyat sem illik ütögetni.
, azé kössz
Semmit. Elnéztem. Csak szó volt a lehúzóról.
Mind1. Azért szívesen kölcsönadom
Mit szeretnél nekem kölcsönadni?
Hát ha megtalálom szívesen kölcsönadom, talán nincs is annyira eldugva. Esetleg holnap meg tudom neked nézni.