Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg, mert ebből az oszcilloszkópból sem lesz semmi, amit csinálok, ha így haladok :)
Akkor idézd be én hol sértődtem meg és te hol kezdted el mások jellemének idióta elemzését, kronológiai sorrendben. :)
Mi lesz a következő kérdés? Nem túrós a károm, ha ez is érdekel :)
Karika és a Jobbik, csillagjegyek, mi jön még. Vallási hovatartozás? :)
MINDENKI
Menjetek szobára!
"""Szerintem GI-nek és emzolinak van több beépített jeladója több fórumon is, és ha olyan betűket ütsz be, amiből ki lehet rakni a cimcony szót, náluk egy piros lámpa felvillan, és beindul egy háborús légvédelmi sziréna.
A számítógép bekapcsol, és egyből arra az oldalra ugrik, ahol vélhetően a "csintalankodás" folyik. """
--------------------------------------------
------

Ebből indult az egész.
Erre aztán vérig lehet sértődni.....
Pedig nem volt benne kurvaanyád sem....
Nem, ez emberi hülyeség, nem ráhibázás. Ha te napi szinten olvasod a fórumot, akkor akármelyik nap írsz be hülyeséget, megtalálod. :) Ehhez nem kell riasztó, meg ráhibázás, csak szövegértés :)
Mindenki más, lehet téged kurváknak kell lelazítani, ha stresszes vagy, de én szerencsére nem. Viszont jó poén látni ilyesmi hozzászólásokat :)
Eddig kifelé eresztett nekem is...aztán már el se zár, mert fele ér a fémbe, ami fogja a gumi tömitést.
Te nem Szűz csillagjegy alatt születtél véletlen?
attól függ, mi baja. nekem az "O" gyűrű kopott el és kifele eresztett. Szimeringes boltban vettem hozzá méret alapján. Vagy neked nem zár rendesen?
Akkó mégiscsak van rijasztó, mert idetaláltatok....
Ez nem csúsztatás, csak ráhibáztam....
Vicces csávó, ki nemérti a pojént....
Lazíts túl stresszes vagy!
Vagy keress egy kurvát.....lelazít.
Erről beszéltem végig
Ez így van.
De mégis előhozzák folyamatosan a DT tulajok a menniyvel jobb, mint a simson témát. :) Az meg már no comment, hogy Karika és társai folyamatosan csúsztatgatnak, hogy mi kezdeményezzük. Mert hát ugye GI-nél riasztó van és társai beszólogatások,v ahonnan ez is indult. Na ezt a tulajdonságát tényleg kielemezhetné egy tényleg profi, nem csak önjelölt jellemtudós :)
Erre mondják, hogy skizofrén.....
Ha valakinek egy szimó szarabb mint a DT, akkor ha neki azt mondod, hogy semmivel se jobb, akkor effektíven leszarozod a DT-jét. Ennyi az egész.
Ez ha önkritikának ment, akkor tökéletesen egyetértek :) Tisztelem azokat, akik képesek önkritikát gyakorolni, csak így tovább. Pár év múlva kiváncsian várom a véleményed :)
De ez egy DT fórum. Természetes, hogy elfogultság irányul a DT-k felé.
Menj el egy Jobbig gyűlésre, és kezdd el kifejteni, hogy mennyivel jobb programja van a maszopnak. Lehet, hogy van 1-2 elképzelés, ami jobb az mszp-nél, mint a jobbiknál, mégis egyértelműen a Jobbikot fogják favorizálni.
Hidd el én értem. Csak az nem stimmel az írásodban hogy itt senki sem bizonygatja, hogy a simson jobb motor, mint a dt. Pont azt bizonygatják páran, hogy a dt mennyivel jobb, mint a simson. Erre azért találsz pár példát, fordítottjára mégsem, hiába próbálják páran így beállítani. Holott ezen van a nagy felháborodás.
:)
Kettőn áll a vásár, magában nem szájkaratézik az ember, ha meg igen.. hát tudjuk mit mondanak arra, aki magában beszél
Mennyibe adod?
De van egy használt de semmi baja.
Nem akarok venni ilyet... mert a csap az maga jó...meg ennek is kitudja meddig lesz jó a tömítése.
Milyen elektromosság?
Világítás meg ilyenek?
Valszeg tekercsek szarok, mérni kéne egy-kettőt...
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
ENDURO/KROSSZ ALKATRÉSZEK, KIEGÉSZÍTŐK! KARÁCSONYI AKCIÓ! NÉZZ BE! MEGÉRI!
Próbáltam..de rohadjon meg nem jött össze. De holnap még megpróbálkozom.