Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen áttételed van?
És mennyit megy 6.-ban 6500-on?
Romesz Próbáld ujra mert működik az oldal!
sziasztok én épp ma néztem mag a cikket a póverröl sokat segitett
Hali!
Regisztráltam--aktiváltam--megpróbáltam bejelentkezni és ezt írja"A bejelentkezés elutasítva! Vagy blokkolták a fiókodat, vagy nem aktiváltad még. Megkaptad az aktiváló e-mailt, és követted az érvényesítő hivatkozást?"
Adatlapomon van egy link, azt olvasd el. Power szelep beállítása-ellenőrzése van benne.
Sziasztok!
"rendszergazda" Olvastam egy régebbi hozzászólást Hogy a power fordítva van benne és így nem működik de én úgy érzem hogy működik ami azt jelenti hogy érzem amikor kb 6500 környékén jobban húz 2-3-4-5dik fokozatban de 6.ban nem megy 6500 fölé olyan mintha elfogyna a benzin....
nekem ugyan ilyen fékcsövem van.csak én húztam rá egy kis gumi csövet! stoppie-ra király! :D vagyis megy vele :D
sziasztok!
keresek kuplungkart yamaha dt 80lc2-höz.
akinek van eladó, jelezze!
köszi
Amúgy direkt így fényképeztem ,h látszon....
pont 7.000 ft
Há nézd máá megin uj gumija van!
Mennyiből jöttél ki?
Majd meglátod milyen lesz, de jók ezek a fékcsövek.
A napokban megajándékoztam magam /vagyis a gépet / egy "fém" fékcsővel . Mivel a gyári jámáhá feliratoss gumifékcsövem igen csak meg volt törve ezért esett erre a választás. Mivel az első fékem igen gyenge volt, ezért kicsit megfigyeltem a féknyerget, és rájöttem ,hogy a kúszónyereg ugye egy ,vagyis 2 csapon kúszik ,és ebből az egyik emberesen be volt rohadva. Ezért kopott fére a betét. ezt is megtisztítottam bezsíroztam, és most már attól csúszkál a nyereg ,h ránézek . Remélem így már stopizható lesz a kisdt. Javaslom mindenkinek ,hogy időnkén /főleg aki néha megmeríti a gépet/ ellenőrizze a kúszónyereg csapjait!

Erről a fém fékcsőről valakinek van tapasztalata? mert ugye ez olyan ,hogy megveszem a kellő hosszúságú csövet, és a végére a "fittingeket" én rakom fel. Elég precízen lett összerakva /mert a boltban segítőkészek voltak ,de igazából rosszul mondák /. De kicsit furán egyszerű, az összerakás, és nem úgy néz ki mint ami akár 100 bar nyomást is elvisel. Bár bízom benne, mert ha egy 1000 es sportgépre jó, akkor a dt 80 csak nem fog ki rajta .
Coolmustang! vidd el szerelőhöz a motorodat míg meg nem ragad vagy karbizni kell vagy pedig farsot szív.
kösz, megpróbálom
Sziasztok!
Lenne egy kisebb problémám múltkori motorozásnál elszakadt a láncom és eltörte a lengővilla elején lévő láncvezetőt... esetleg valakinek van eladó lánc vezetője? K. sürgős lenne !
Igényes a csikó 200 ezerért....
Néha elgondolkodom, hogy menni lenne a reális, amit kérhetnék az enyémért...
Szegény az alapjárati keveréked, dúsíts rajta.
A keverékcsavar befelé tekerésével...azzal állíthatsz alapon.
Fel kéne világosítani, hogy a nicasil az bevonat, a nikecell meg hungarocell szerű anyag. De azért a dupla power szelep ha kinyit... Ég a földdel összeér, úgy lehet.
Küldesz nekem fényképet a meghajtóról és eggy telefonszámot a jozso01@freemail.hu-ra
köszi
Hello
Lenne egy olyan problémám, hogy 2500-3000 az alapjárat, hiába tekerem kintebb az alapjárat állító csavart nem reagál rá. Ha a szivatót ráhúzom akkor visszaesik az alapjárat, de utána megint felpörög pár mp múlva.
(Yamaha DT 125)
Várom a tanácsokat. :D
Gyerekek,ezt a hirdetés szöveget ha elolvassátok

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx-42780
80