Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ugyszoktam hogy 1.be tökfölösleges felvenni mert ott ulforgná magát a motor.... 2.ben ilyen 30körüli temponál kuplung be nagygáz kuplunk ki és egy kicsit megrántom a motort meg hátrébb csúszok. simán kijön kerékre, lehet is fayán tartani holtponton csak nehogy sokelgyen, aztán ha összejön akkor ellehet váltani a levegőbe :D de akkor nem lesz hosszú életű a váltód

Én egyszer szépen megfogtam a holtpontot és mentem olyan 150 métert kb aszittem megyez nekem és egy kis gázzal hátra is estem. tehát lábad a féken
Ennyiért most azonnal elviszem :)
Te ha nagyon szépen megkérlek, akkor meg tudnád kérdezni az én motoromat is? Mert van egy hondám, és érdekelne hogy mennyire lenne nehéz forgalombahelyezni.
hali ha valakit érdekelne van egy yamaha dt 125r hez hengerem frissen furva ujj dugoval 67 es méret 2RH000 power nélkül olcsón sürgösen eladóóó
Jah, és nézem a képeid...ha erre használod a DT-t ami a képeken van, akkor sürgősen újíts be egy csizmára! Meg egy páncélra! Nem fogod megbánni, viszont ha nem veszel, azt megbánod!
Rengeteg gyakorlás... meg még egyszer annyi...
Én a helyedben puha földes úton gyakorolnám. 1-2ben kuplunggal felveszed az elejét. Az megy?
Csússz kicsit hátrébb (könnyebb az egyensúlyt fenntartani) Lábad a féken és játsz a gázzal!
Ha már ez megvan, akkor meg fent kell tartani. Akkor vagy holtpontközel, ha az első sárvédő horizont közelben van. De ezt innen nem tudod megtanulni. Ha túlhúzod, akkor a fékkel tudod korrigálni. Lassú tempoval vedd fel, nem fogsz akkorát esni. Egyik ujjad legyen mindig a kuplungon... nagyjából ennyi...
Lenne egy kérdésem.
Aki szokott egykerekezni az hogy csinálja vagy mi a legjobb módja az egykerék megtanulásához? Én még sosem próbáltam de már illene megtanulnom úgy érzem :)
Yamaha DT 80 Alkatrészek Eladóak:

- amik még vannak :

lendkerék (3500 ft)
főtengely hajtókarral (4000 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (2000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8000 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2000 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : bubesz@windowslive.com
Azért kíváncsi lennék hol kapott hozzá új kuplungot, hajtókart stb. LC-s DT-hez nem egyszerű találni, pedig az nem 30+ éves.
Ezt a hirdetést nézzétek meg
Így kezdődik:
Versenyre vagy hobbi célra kiváló. A mai verseny körülmények közt is megállja a helyét. iá:180.000 Ft

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Besíííííírsz
felhős az ég, nem tudom...
szerintem velük ,nem az okostelefonokról kéne beszélni, hanem arról amiben jók


amúgy nagyon mulatságos
telihold lesz, hogy iylen sértődős ma mindenki?
Okostelefon....:)
Bocsi az offért, de ezt meg kellett osztanom veletek.....
Most találtam, igazi gyöngyszem...
itt valaki kérdezte egyáltalán ,hogy a sporttárs hány pályát látott életében 100 méternél közelebbről?
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Enduro/Cross alkatrészek! Karácsonyi akció! nézz be, megéri!
Idegen hengerel persze.
Szerintem nem véletlen....
Ha megnézed a fotógalériát, másik henger van rajta, aminél nem megoldható a hosszú tőcsavar.
Mivel a hengerbe csak így tud menetet fúrni, így el kell fordítani a hengerfejet...
Pont most tettek fel, cimconyos galériát....abban látni az okát...
Nem jó, csak valami surmó kitalálta, a másik surmó meg utánozza.
Lásd még monster matrica.
Zoli, Gi az mért van, hogy 1-1 simsonon elvan forgatva a hengerfej 45fokkal?
2146 mogyoród táncsics u 8
Gáspár Attila
Ha a képekből nem, akkor az eredménylista elolvasása után, azért lehet sejteni, hogy látott már pályát 100 méternél közelebbről:)
Attila azért pár pályát megjárt már :)
Dt-hez van készen ablakolt. Igazából szerintem az lényegesen olcsóbb is lehetne, de hát az alkatrészkereskedés az ilyen, ott nem 5%os haszonkulccsal dolgoznak :) Alkatrészkereskedések pl ótószerelőknek is 40%-os kedvezményt adnak és társaik.

Perselyt meg hónolt aluval, illeszve én készen szoktam kérni, 10-be simán bennvan pl egy 48-as furatú. A többi meg a munkadíj. Igényesen megcsinálva úgy hogy ne legyen lépcső a cuccban, midnen úgy álljon benne ahogy kell, az azért nem fél óra.
Mondjuk 250-esnél legalább egy valami jó, van benne hely.
jól látom ,hogy a képeid közül pár a Hangár utcai pályán készült?