Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és hogy mégjobb legyen mentem pár kört itt van melettünk lucernaföld és a benzinem is kifogyott
én nemtudtam ráerőltetni gyengének bizonyultam hívtam aput ő kicsit nagyobb darab mint én meg erősebb is ő ráerőltette faszásan 1 helyen van kicsit kijjebb de nem ver meg semmi, csak lett egy jó kis lassú defektem én szerintem apu csipte ki a feszítővassal szerintem me gő mert amikor én csiáltam utána meglőttem 3baral és nem eresztett most meg 3bar és szépen fütyül :D a szelep melett tolja ki szal tuti kilett csipve :S
Nos,aksit feltöltöttem:D belerak.. powermotor szintén nem csekkol index szinten "szenved" jobb mint mikor nemvolt aksi benne,mert látni hogy működni szeretne ,de nem tud:S Töltsem még tovább (4ampernál vettem le) vagy esetleg tipp?
Értem...hát csak nem sül le róla a fényezés...
Idomokat is lefestem jövő héten...szép lesz remélem. És akkor talán el is tudom adni. :)
Ő a kiszemelt:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
a 4t-k tapasztalataim szerint sokkal jobban felforrósítják a kiput. szerintem a csonknál átlag használatnál olyan 4-600 fok biztos van. Haver 110 es 4t gépén a dob! szerintem kb 3*melegebb volt mint nálam a kipu a hengernél
Oké.Te tudod.Én avval szoktam a lány quadját is.Amikor egy sárosabb menet után nincs lemosva. Nekem bevált.
Felugrott a helyére egyébként?
nem ugy mint a mitassal
a wd40 tisztító-, kenő- és korrózió gátló szer
WD nem viszi le szerintem... hiszen az olajzó spray... most lfefújtam brigéciollal, és lemosom holnap. Utána meglátom, ha akkor sem lesz jobb, rápróbálok a WDre...
WD 40.Fújd be vele.Én avval szoktam ha bebarnúl egy kicsit.Utána szép lesz.
Vizes füvön nem kapar?
azt mondjátok meg nekem hogy mér van az, hogy az egyik dt-n 125r 160ig van az óra a másikon meg 140-ig?:O


amugy anyi a 130-as gumi hogy vizes füvön ha nem kuplunglok nem forgatja le amikor nyit a poweeeer
Hát a leömlő (könyök) ma fényeztem le, elvileg hőálló festékkel, ami hőlégfűvóval rá is lett melegítve...csak nem akarom, h lepattogjon.
Mivel eladom a motoromat, rendbe akarom kicsit vágni, fényezés matricázás, műszaki dolgok..usw

Másik kérdés:

Láncról mivel lehet leszedni a vakrozsdát? Sajnos a szemek egy két helyen bebarnultak kicsit (amolyan vakrozsda) és arra gondoltam leszedem, gázolajba beleteszem egy hétre és meglátom...
Szerintem csak akkor ha csinál rá az eladó friss műszakit. Tudtommal kever valamit, mert ha végleg ki van vonva akkor azt nem lehet vissza helyezni. A másik hogy kérj tőle világosban készült képeket, mert ezeken nem látszik semmi, csak a szigszalagos fordulatszámmérő (valószínű hogy fejreálltak vele).
Kipufogó? Könyök vagy végdob? Pár száz fok van a könyök simán, hiszen el szokása színeződni.
Jah, kimaradt...4T 644ccm-es túraenduroról van szó, dupla leömlővel...
Hülye kérdésem lesz..
Kipufogó felülete normál üzemi állapotban hány fokra melegszik fel?
én is így tettem, még múlt ősszel megvettem az akkut /persze nem volt benne sav/ így tároltam majd szezon kezdetkor akkusav+desztvíz bele. és asszem olyan 3-500 mAh-al töltöttem. Mondjuk mákom van, mert van olyan töltőm ami 0.1 A-5A tud 1.2 v -tól 16 vagy hány voltnyi akksiig
nemtom, én azt fiygeltem meg, hogy ezeknek az előfeszített izéknek azért nem százas még a kapacitása miután nyakonöntik.
Persze, lehet, hogy tök hüyleség, érzéki csalódás, tévedés, akármi, de eddigmindet tölteni akarta azótómata töltő, márpedig, amelyik büfé, azt nem nagyon akarja.
köszönöm a választ rátöltök akkor!
Feltöltőset.

Persze, mintha fél éve már szóbakerült volna, és akkor el is mondtam, hogy szerintem azt biza fel kell(ene-ett volna) tölteni.
Mert, ha nem, akkor a generátor rábassza a teljes töltőteljesítményt, ami van vagy 50-70watt, ami úgy a 10szerese a kívánatosnak.

szerintem, attól hogy valamekkora kakajó van benne a feltöltés után, az még koránt sincs készen (hiába is írják rá)
Érdemes kis árammal feltölteni a hazsnálatbavétel előtt.
(leg feljebb nincs igazam,és nem történik semmi a töltőn, de ha meg igen, akkor megnő az akku élettertama)
hogy érted ,hogy szárazat?
Eladó Yamaha Dt 125r alkatrészek.
az sincs:( De majd szomszédolok akkor hátha arra van:) Köszi egyébként:)