Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszteletem Uram!

Fel kellene neked adnom postán elektronikát, amit el is csomagoltam alaposan, ahogy kell. Csati, elektronika, doboz, meg lábkiosztás.
Viszont a címet, amit Laci barátunktól kaptam, frankón elvesztettem. Aztán most jutott eszembe, hogy valamit fel kellett volna hétfő adnom postára.. :)
30k-t mondanék, de most leszögezem nem vállalok. Izé, egyébként sok helyen mocskos okádékul dolgoznak.
Nincs benne rozsda.A bemarást megnézem.Ha normálisan használom akkor is egy idő után ilyen lesz.
Nem olyan drága az a 32. DTR-hez 35 ezer.
Nem rozsdás a kerékagy belülről? ahova a fékbetét felfeszül. Vagy ha be van marva az se jó, csiszold ki. És ha nem 200m-t fékezel folyamatosan, hanem rendeltetésszerűen használod?
Szerintem még innen lehetne rendelni: http://belcord.hu/belcord_hun....
Csak itt nyers perselyeket készítenek, szóval neked kell kiablakolni vagy annak aki ilyennel foglalkozik.
Ok. Értem. Kösz ;)
Csak azért mondom mert az nem acél, hanem öntöttvas.
GI!
Ha fent leszel, nézd meg amit neked írtam! ;)
RM 250hez acélperselyt mennyiért tudsz gyártani / gyártatni ?
Üdv mindenkinek.Van egy kis gondom az első fékemmel.Dobfék.Álitottam a féken,kb 200 méter folyamatos fékezés után ismét alig fog a fékem,utána megint állitotam és megint pár száz méter után alig fog.Szerintetek mi lehet vele?Mit csináljak.A betétek jók.
Hát nem tudom...huskyhoz is drága minden, mint a KTM-hez
Audiban dolgozom jelenleg, mint droid. De amint megvan a fősulim, megyek irodába semmit tenni logisztikával fogok foglalkozni egyébként
husqarna wr 125 nincs róla valami infód?Vagy olyat nem szabad venni?
oké,addig ráér!am mivel foglalkozol?
Egy ismerősöm a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalában dolgozik. Ezzel foglalkozik, autókat és motorokat von ki és helyez vissza, este szól vissza, h mi a helyzet...
Csak mivel megyek nemsokára dolgozni, nem tudom meg tudom ide írni a választ vagy csak reggel...
oké!Előre is köszönöm!Majd írj hogy mi van?De akkor mi lenne ha mondanám a tulajnak hogy adja meg az alvázszámot meg a motorszámot és itt a okmányirodába elvileg megtudnák mondani mi van vele nem?
Elvileg vissza lehet helyeztetni, de konkrét dolgot az eljárásról vagy ma este, vagy holnap reggel tudok mondani. Hogy mi kell hozzá...usw
Üdv!Sikerült valamit megtudni a dt-ről?
Bizti kontaktot nézted? Be szokott az is penészedni.
Értem...köszi.
Csak mert amit kinéztem motort, állítólag most lett dugózva, de nem igazán tudják milyen dugó került bele.. mondom, akkor tuti D alapméretes... és az max 1évet bír, de akkor már lehet sokat mondtam...
itt ennyiért csinálja az ember ahová én hordom.125-ös 27 ezer
32,000 kicsit sokallom...
Prox-ot,az jó
32.000
Nem azt szoktak gyártani?