Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én már csak DT-het, meg MTX-hez adok ambikát, ezekkel nem volt gond
olvastam a másik fórumon a történetet, de nem akartam beleszólni
Van amihez jó az ambika, van amihez nem, ez a tapasztalatom.
Pl. DT80-ba egyel sem volt gondom, de másba volt.
Főleg a gyűrűkkel volt probléma.
80as dt hez szinte csak ambika van meg pistons :) Akik 80asba tettek azok dicsérni fogják...
Sziasztok! Az Ambika az milyen dugókat gyárt? Egy Aprilia Pegaso 125-ösbe kell majd nekem és mondták, hogy kérdezzem meg, hogy szar, ha nem hiszem el. Szóval tényleg olyan szar, mint amilyennek mondják? Szart nem veszek... Üdv
Légkulcs! Ha van
3950.-Ft
kedves robogotuning.hu szeretném megérdeklődni, hogy honda cr125r 95-97'-es évjáratú motorhoz árultok-e kuplungbowdent!
kétféle fékbetéttel szerelték a TT600-asokat, ha a pontos típust megadod biztos hogy tudok adni.
Ha érdekel írj e-mailt
elérhetőség az adatlapon
Ez biztató:) akk lehet csak ki kell várni:)
írj emailt és küldöm az árajánlatot! itt nem akarom! daniberinszki@freemail.hu
Nálunk minden autó és motorvétel télen/tavasszal történt
Télen adott már el vki valaha motort? Lehet leveszem a hirdetést nem nagyon tolonganak még ilyen olcsó ár mellett sem:(
Yamaha TT600hoz első fékbetétet tudsz, ha igen mennyi az annyi?
Felül nincs állítóm, megnézem majd mennyire oldalazik a bowden. köszönöm
A képen látható célszerszámmal 1perc alatt lelazítód.
És a legyártása az eszköznek kb 10percet vesz igénybe.
Én is csak ezzel tudtam (tudom) leszedni az anyát róla.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv!
Akkro nekem mirét küldték a csekket? Na meg mikor felhívtam miért nem azt mondta? Át akartak baszni vagy mi?
"azzal indokolták, hogy abban az évben a segédmotorosok okozták a legtöbb balesetet.."

Lófaxt.

Tavaly a vabard nem köthetett SEMMIYLEN biztosítást sem, mert a felügyelet valamiáért letiltotta.
DTR blokkról van szó? Mert annál a power szelepnél semmiféle szám nincs, esetleg a henger alján a köbcenti meg egy 3 karakteres kód. De nem az a motorszám. Az a motor hátán van, a központi telóhoz közel.
Erre gondoltam csak nem tudtam megfogalmazni
Cső
Érdekelne dt gyújtás kapcsoló kulccsal együtt ha van
meg
ez is egy magoldás
Nekem tavaly a WABARD-nál volt. Év elején kijött egy 39 ezer forintos csekk.. Azt hittem, hogy tévedés, felhívatm őket és azzal indokolták, hogy abban az évben a segédmotorosok okozták a legtöbb balesetet.. Azóta nincsen rajta
Hát meg az se mindegy, hogy hány éves az emberke vagyis, hogy mióta van jogosítványa.