Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebben sincs semmi Japán.....szar olasz....
Hát akkor köszi szépen.:D
Na végre tudok valamit róla:D
Ott van a végén 1986 május
Szerintem 1988.06.
Oké!
Tavaly májusban vettem 100 000 ért.
Az eladó mondta hogy 5-6 éve hozták be mert ide költözött a tulaja aki késöbb eladta az eladónak:D.
Rendszámot nem kaptam csak az eredeti forgalmit:D
Sziasztok!
2007- től kellene nekem dt-re idom. Hol tudok ilyet szerezni v van vkinek eladó?
Válaszaitokat megköszönném! :D
Ha van vámpapír is akkor tudod rendszámoztatni. Ha később el akarod adni, azt említsd meg, mert nagyon ritkaság a rendszámos LC
Meg benne szokott lenni egy-két oldal idomba is ilyen táblázat szerűen.
Benne van a felnibe. 4 szám, aminek az utolsó 2 számjegye az évjárat (már ha gyári a felni). Mivel LC így '88 előtti, és két katalógusból is van képem, amin az áll hogy 1982-től gyártottak LC-t.
hát én bementem a nyiregyi YAMAHA KARSAINÁL vittem a régit és adtak egyből egy új párat..6000.-ft volt
Svájci ,amúgy nincsmit én köszi!
Lehet jó ötlet:D
Mondj egy évjárat tippet lécci:D
Nincsen.évszámra hasonlító számsor:D
Köszi az ötletet!:D
Ott van a német forgalmiban (amit nagyon köszönök, még nem láttam ilyet) hogy 125 LC, szóval az R-es amit linkeltél az nem lesz jó bele. De sokkal olcsóbb ha elviszed ferodoloztatni.
KÖszi a válaszokat.
Hát megvan a dögcédula csak az a baj hogy az nem írja hogy mikor csinálták.
elsőfékbetét kéne igazából!De két hátsófékpofa is jó lenneha tudnátok, azt a legnehezebb beszerezni...
Ez elfogadható árú szerintetek?
http://www.motordiszkont.hu/t_...

Remélem a képek segítenek:D
Meg a kisebb Rd-kel is:)
próbáljátok ki a repsol sintetico 2t-t. Egész évben motoroztam a castroltol büdös volt a ruhám mindig és taknyos a kipum, Q8 is tetszett attól sem volt büdös a ruhám, de ez a repsol ez nagyon jó se szaga se füstje epres meg szerintem büdös 70-es areaba volt de nagyon büdös szerintem
Akkor hétvégén DT service 0-24-ig...úgy mint nálam. 2 nap alatt kész volt minden.
Annak kell lennie! Megegyezik a Jog éval is meg pl. régi nagyobb RD-kel is:)
Srácok a 80as és a 125ös lc2es dt-re jó ugyanaz a lendkerék lehúzó?
okés , de csak hétvégére lesz meg az olaj :D
az én sulis táskámnak is van egy kicsi 2T beütése.. :D azért váltok epresre tavasszal..most már úgysem nagyon motorozok
a régi végdobbal nekem is rohadt büdös volt a sulis táskám, ezzel az új végdobbal nem leszek büdös, máshogy köpi az illatot az egy másik dolog, hogy a sulis táskám azért nem büdös most, mert nem viszek magammal suliba semmit
Csáó.
Dt Gyári gyújtás kapcsoló kellene kulccsal együtt
Ha van valakinek akkor érdekelne.
Üdv: Zsolt
Legalább örömmel fognak utánad menni egy jó hosszú emelkedőn az autósok ahol nyélen mész fel! Amúgy ez nem rossz dolog mert nekem eléggé szeretni bevenni a szagot a ruhám.
Én amikor használtam észrevehető volt csak jóval drágább.