Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemsokára indulunk egy fasza kis endurózásra, dagonya lesz szinte az egész, szal este jelentek, hogy miylen a szigetelés
Ha jól emlékszem, akkor más a csatlakozó, így nem tudod összekeverni.
nézzétek akkor az én DT-m :D nanana?:D
Szevasztok !
Egy technikai megoldás kellene 3bn-00 ás CDi melyik vezetékére kell kötni a power motort ? várom a tanácsokat thx !
Nézném én, csak a 0 képes galériád nem a legjobb eszköz erre.
nézd meg az enyémet minindexek ledes hátsólámpa wrf wlsősárvédő karcolás az oldalán... tehát semmi esélyetek az ÉN dt-m ellen
vagy meg kell nézni a Te gépedet...semmi extra nincs rajta,semmi felni csík,led,neon,nitró,hangyabőr ülés,xenon szett....ááá már szar is...kit érdekel hogy megy terepen

Szerintem meg az bassza a csőrét,hogy nem 125-öst vett...
izlés,hogy kinek mi tetszik
viszont az tény,hogy az én csúf bikaerős gépem,a te kinyalt sejem dt-d úgy próba alázza,hogy..khmm
Igazából engem csak az zavar, hogy sosem lehet elismerni, azt ami a másé. Semmi személyes.
xD jólvan azért szent a béke ugye? :D neked így nekem ugy
üdv!
akkor sztem várok egyxenlőre meg hnap átnézem a kábelezést
de nemlehet sztetek h esetleg vmi kiment volna?
a választ előre is ksözi üdv:Yézi
Átérzem a lelki fájdalmakat, amiket pár motoros kép okozott sok ezer embernek.
hát ha valaki így csinálta meg annak baj lehet az agyával szerintem akkor is kókány... bírom az ilyen sufni tuningosokat, akkor legalább annyi fáradtság legyen benne hogy az idomokat lefújja...
Ilyen időben nem biztos, hogy elég egy nap a napfényen. Csatlakozókat egyesével húzd szét és nézd meg, okésak-e, nincsenek-e beoxidálódva, beázva. Szerintem
Két darabból lett összehegesztve? xDDDDD
Ez elmés. Igazatok van, valószínűleg pont akadt nekik két fél DT váz, és csináltak belőle egyet. Ha megnézitek a képet, látszik, ahol le van már verve a festék, hogy ugyanolyan színű volt a kék részen is. Látszik, hogy SZÁNDÉKOSAN lett bikolorra festve. Ha valakinek ez az ízlése, egészségére, nem?
üdv emberek lenne egy égetű kérdésem ma lemsotam gőzborotvával a motort és amiko akartam beinditani nem indult megnéztem szika nincs a gyertyakábelt is átnéztem minden rendben délelött mostam egész nap száradt a napon!
már nemtudom mi lehet:S:S
kérlek titket segitsetek!
köszi előre nah csácsá
két színü vázbol mi jön le? nem az hogy kókány hanem az hogy két darabból lett öszeheggesztve vagyis hogy kókány, mert még anyit sem tettek hogy lefestik legalább alapozóval... enyi...
Húúúha. Két színű a váz.. istenem... jajj most mi lesz?!?! még látszik is, hogy egyszínű volt eredetileg. Van akinek nem arra kell a motor, hogy vitrinbe rakja, hogy ilyen meg olyan szépen néz ki. Mint pl nekem. Meg a srác azért jött ide, hogy megkérdezze mit csináljon vele. Nem kell "kokányolt szarozni" mindent, a mi nem a saját és nem gyári, szerintem legalábbis. És akkor mi van ha nem gyári? Az jobb lenne ha motorozás után porecsettel átmenne minden motorozás után a gépen, és arra figyelne motorozás közben, hogy nehogy egy bogár szétkenődjön a tökéletes motorján?
Meg elpofáztam már hogy nem a DT 125 szériával van gondom hanem pl a gyerek détéjével vagy a tiedével.
de amugy tényleg ránézel a motorra kókánynak tünik... és még a váz is 2színü...
Mert nézzél már erre! Kokányolt idomok meg érdekes váz is azért kérdezem. Pont hogy nem a városba mászkálok....azért akarom eladni. Fél évig jó volt mikor meg lett a jogsi de rájöttem hogy semmi értelme. Inkább terep meg nyáron elmenni uton a büdös picsába. Nem értem mit kell itt megsértödni....
te bakker,neked fáj hogy nem 125-öst vettél vagy mivan?
az enyémet is fikázod,de semmi baja nincs,ha megyek a srácokkal-drz400-dr600 akkor is nyélen megyek,és semmi nem esett le róla...
te meg a városba baszod a rezet,aztán ez,meg az,meg berugó...
gyertyán kívül csak a power a szopás....
Ez két vázból van össze hegesztve?

Amúgy én a lengővillát lefesteném ezüstre, meg a monster emg sok szar matricát leszedném róla, mert sztm igy ilyen össze kokányolt szarnak néz ki. (az is) De jobb lenne ugy szerintem!
ahha oké köszi es milyen szinre fujnad?