Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kétlem, hogy észrevehető különbség lenne a teljesítményben. Viszont majd írd már le légyszi, hogy mennyire érezhető az eper illat, mert ha rendesen érezni lehet kipróbálom
yamaha dt sárvédőtoldás eladó 2.5eft
szacsomotor@freemail.hu
Vagy esetleg valami ötlet h milyen olajjal hajtsam a dt-t ?
az ipone-al elméletileg jobban megy , ez lehetséges ?
thx :)
jó hozzá
Hali
egy olyan kérdésem volna , hogy az ipone 2t olaj az az epres cucc , az jó-e az olajszivattyús különolajzásos dtmhez ?
mert van olyan olaj amit nem ajánlanak hozzá , és kezd kifogyni a tartályom.
Nem!
Nézd meg a felnit, abba is bele szokták ütni.
Hát nem is 83-as...
az enyém is gyárilag piros fekete,legalábbis amit ki lehetett venni belőle,és az enyém 90-es(adattábla szerint!)
Szerintem meg olyan 1987-1990 mert ha meg nézitek minden lc2 rajta kivétel a hátsó sárvédő :) csak az rajta lc1
Fajaa, örülök ,hogy jó lett
bocs, inkább olyan 83-85
Na csáó!
Mumi: durva próbának lett kitéve a csatlakozó szigetelés, bírta is elég jól. Mindössze egyszer ázott be akkor is csak egy kicsit, de szerintem az az én hibám, mert a közepén nem tudtam rendesen bekenni, szóval tényleg az volt a ludas. Köszi!
Hali! Kb 1985-88 körüli sztem nézd meg a váznyakon a kis adattáblát /a fejidom mögött/ és ott benne van a gyártás éve. Vagy alvázszám alapján márkakereskedésben pontosa megmondják. Attól függ milyen alkatrészre gondolsz, mi kéne? mert lehet tudok valami okosat mondani
fasza a gép
most néztem ki egy blokkilag felújított,kézvédős,arrow dobos TT-t
200k
igaz,szintén papír nélküli...
Hello!
Azt szeretném megkérdezni hogy hanyas évjárat lehet a motorom mert az a gond hogy semmi olyan papírom nincs róla ami írná!
Vagy ilyenkor mit kell nézni a vázszámon vagy nem tudom.
Ja és ha tudnátok Budapesten egy pár DT alkatrész boltot azt megköszönném:D
Köszi a válaszokat!:)
Sziasztok a 125ös Dt kuplung rugója megegyezik a 80aséval?
Úúúúúú az nem jó. Nekem ez az olajcsőleesés a kényszerképzetem, ezért elég sűrűn szoktam vetni rá egy pillantást


Neked van állítócsavar a nyomólapon? nekem nincs ,a nyomórúd 2db ból áll, nézd meg van e golyó a kettő között, mert bizony való oda, csak szeretik el-ki felejteni az emberek
Anno én is így jártam, csapágyak, hajtókar, henger, dugó, minden kapott, de az alsó tűgörgő csak később hullott szét
sziasztok.
Keresnék yamaha Dt 125r hez első futóművet, (vila, kerék, fékmunkahenger+fékkar) ha valakinek van és eldná kérem írjon, nekem fordított telós van benne, de rgaszkodnék a gyárihoz.
ÜDV mindenkinek!
fejidom alatt is vannak ebben is csatlakozók, meg a tank alatt? Ha nem jól szigetel, a gyújtás felől leszedném a fedőt, benézni oda is
üdv emberek még mindig ugyanaz a probléma mint tgnap irtam nincs szikra egy yamaha dt 125 e motoron! miután legőzborotváztam! ma szétbontottam az egészet á kábeleket meg-kontaktspréztem cseréltem gertyapipát v 20 gyertyát a gyujtókábelből levágtam egy kicsit mert nem sok szál volt már benne de semmi már teljesen elvagyok keseredve kérem valaki segitsen ! a motor a szimvem csücske!
üdv:Yézi
Jaja.
jajaXD ha már ugyse müködik minek nehezitse a motort nem?:D