Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátha...esetleg valaki pont erre jár és érdekli!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Látom a berugó nálad is luxus. Én is leszedtem a könnyítés érdekében.!
Sziasztok Egy alapos mosás után! valószinű lelöktem az olaj adagoló csövét kb 1km után megragadt a mocim.Eböl az a tanulság! ovatosan a gőzborotvával.
köszi
Szép
szisztok! tettem fel képeket meg videot a motoromrol ha gondoljátok nézzétek meg!
Szevasztok! Ma leszedtem a Dt80 kuplung felőli deknit, mert mint már régebben írtam kicsi szakaszon tudom spanolni csak és minden sebességben behúzott karral tompán fog. Van középen egy állító csavar muterral, na ez nekem tövig be van tekerve. Ha behúzom a kart, olyan 2,5mm-t tol ki. Ez a megszokott? Vagy lamella csere? Vagy mivel már volt megbontva kimaradhatott valami? Hirtelen nem tudom, most látok ilyet életemben először. Ötlet mesterek?
Elado 125LCII kuplungbowden:
vadonat uj kuplungbowden
hát jöv hétre havazást mond a TV...hát nem tudom...addig meg kell gyógyulnom...simó-t dt-t le kell forgatni..
hehe, nem tart az olyan sokáig... bár párszor lehet én is tudtomon kívül ittasan vezettem, amikor reggel jöttem haza valahonnét /de remélem nem!/

Nekem ez a mai nap tetszett volna, ha tényleg besz@rik az idő, akkor én hamarosan el teszem a gépet tavaszig
ha jóltudom gyárilag 20ezernél van dugócsere. De olyat is írtak már hogy 50ezret elmegy, úgy hogy nem kell megbontani. Én szerintem 50ezret elmegy ha egyáltalán nincs hajtva.
Mumi!

Má' megint lemerült az a qrva telefon de amúgy necces lett volna, mert szondába szerintem még este 8kor sem mernék fújni

A környékünkön a dombok körbejárását megejthetnénk valamikor!
A DT125 kb., nagyjából mennyi km-t bír felújítás (fúrás, dugó...) nélkül?

Köszi!
Wency,ha olvasod légyszives írj rám yahoo-n
Úgylátszik felénk így gondolkoznak...arra meg amúgy....
van akinek motorozni kell,van akinek faszhosszabítani

jó,persze nézzen is ki valahogy,de engem ez szezon időbe valahogy kurvára nem izgatott...itt a tél,kap egy szép fényezést,ülés ujrhúzás és levan a gond...
akinek meg jól néz ki -nem konkrétan fórum- annak meg télen blokk generál
mi folyik itt dt fórumon? :O na mindenki motorra szép időnk van!sajnos én nem tudok mert kurvára megvagyok fázva
Egészségedre!
Olvassatok! Azt írtam: " ...van akinek... " Ha Rátok is vonatkozik, örüljetek inkább, minthogy magatokra veszitek az ellenkezőjét. Amúgy engem rohadtul nem tud érdekelni, ha nem pöpec a fényezés, vagy nincs akkum, és nem jó az index, megoldom karjelzéssel, szabályosan. De a blokkomat legalább tudom, hogy miből raktam össze, és hogyan.
Hát úgy tűnik
Szóval az baj, hogy ha nem ütöm szét a motort?
huha, magvasakat megint olvashattam.... vitrnibe

én csomót dolgoztam ,költöttem az enyémre, hogy egy szép állapotú, jó kinézetű gépen üljek, ne valami retteneteten. Ezek szerint az baj ,ha valaki nem igénytelen ,és vigyáz a dolgára. Ja igen, és én sosem megyek sárba, sosem terepezek vele mivel ez vitrinmotor.... na neeeeee

és igen mini ledes index, ledes lámpák, új fényezés ,minden motoron töltött percem szenvedés ja meg az is elég rossz, hogy soha nem szarik be rajta semmi mert karban van tartva.
faja!, szerintem ma mi is megyünk
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

- alkatrészek amik még vannak :

lendkerék (3500 ft)
főtengely hajtókarral (4000 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (2000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8000 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2000 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Csak az a baj hogy nekem valamit mókult az előző tulaj szigetelőszalaggal van összekötve a cdi , a csatlakozók le vannak vágva :(
azért kérdezem