Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D
BMX-ezek, de még ilyennel nem találkoztam:D:D
lengeded és ahogy fujod gumit ugy ütögeted gumikalapácsal hogy a helyére ugorjon, ha bringán cseréltél gumit ott is sokszor volt ilyen
csáó
a gumisok úgy rakták fel a hátsógumim, hogy van benne egy olyan hely, ahol összekeskenyedig a gumi, meg ráz menet közben, meg 5-as vagy tojás vagy nem is tudom mi van benne, de nem hiszem h a gumival van a baj, mer nyáron is fennvolt, és akkor jó volt
1 ilyen pont van a gumin, és kb 15cm hosszú szakasz
mit tudok vele csinálni, mer nincs kedvem kivenni a kerekez azt visszavinni nekik h csinálják meg azt megin összerakni...
valahogy neml ehet vele így csinálni vmit?
már próbáltam h fújtam bele 8 bárt hátha kiugrik, meg azt is hogy csut lapos gumival mentem vele egy kört az udvarban, de egyik se ért semmit
ötletek?
Nálam is ez a helyzet.
ez engem is érdekelne... valami puhább cucc kéne nekem mert nagyon kell huzzam a féket hogy valami történjen
Jobb a ferodoloztatás?
Szerintem ilyen átlag motorosboltban lehet rá esélyed, nem hiszem hogy nagyon speckó ez a dt konzol, sztem több típuson van ugyan ez ha webshopolni szeretsz: www.nagyvas.hu www.pinkmotors.hu
?
hali!
Olyan kérdésem lenne hogy hol tudnék venni kuplung konzolt a kormányra,mert bizonyos erőhatások következtében elengedte a visszapillantót....kettétört benne a menet
tudom hogy a google a barátom,de én nem találtam sehol..
vagy esetleg van valakinek eladó?köszi
Bizonyos mértékig rugalmasabb, meg könnyebb lesz az eleje, és 5-ben is felemelheti....
egy alu kormány mennyivel strapabíróbb mint egy vas?
3500.-
Forgalmiban ez van....
Gondolom az első forgalomba helyezés dátuma volt.....
Mert van eltérés, gyártási idő, és forgalomba helyezés között...
De örülök hogy megvan, így nagy a boldogság....
Sziasztok. Jó kis motor a yamaha dt 125 lc, igazi japán minőség. Viszont nézzétek meg , hogy kitől veszitek, mert bizony a kereskedők pl. MINISMOTOR megpróbál csőbe húzni. Az én DT-m hirdetése küülföldi okmányokkal szerepelt, ami azt jelenti, hogy rendszámozható. Telefonon leegyeztettünk, majd Makóról elindultam Pápára a kitűnő állapotűnak hirdetett, külföldi okmányokkal rendelkező motorért. 800 km-es út 25000 ft utiköltség.Az állapota cseppet sem volt kitűnő. Tank behorpadva, hangos motor, lógó első villa, vason járó fékbetétek, hullámos tárcsák(a használattól).És okmány nem volt hozzá. Tehét ha tudjátok, kerüljétek ezt a céget, mert szemét hazug ember a tulaj. Gusztustalan 1 figura. Remélem sok embert megkímélek ettől a cégtől. Köszönöm, hogy segíthettem.
Alvázszám alapján adnak simán fékbetétet jobb boltban /vagy rendelnek/, enyémbe 3500 ft volt ,csak levették a polcról .Mennyi a ferodoloztatás?
azért a 350-est írtam példának mert azt tudtam konkrétan
Szia! Egy MSN címet tudnál adni, vagy fel tudsz venni? Lenne pár kérdésem a típusról.
felső tűgörgő 16x20x20-19,5
de van amelyik dugóba csak a 17,5mm széles fér bele.
más a gyártó, és a beszerzés, és a minőség,
De van még drágább is.
Miért van 3500 Ft különbség a két betét közt?
itt van hozzá két gyártótól első fékbetét.
RMS (225101430) 1990.-Ft
AP Racing (AP175ST) 5460.-Ft
Hátsó fékpofa (LMS824) 3370.-Ft
www.robogotuning.hu
Szerintem meg 2010.novembre 22. 20:36-kor gyártották... Ezt nem vettétek észre? Ott van a kép alján...
Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlen 125ös DT nek a felső tűgörgő méretét?
Na mind1 viszem a fékbetétet mintának a boltba vagy márka boltba és kész:D
A hátsó fékpofát meg ferodoroztatni:D
Apuci.
Honnan veszed hogy 88.06?

Megnéztem a hátsóráfot és ott ugyanaz a leírás csak a végén 486 van... ezt már nem értem...:D