Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bari Kell Ló?


van itt f1 buzi?
Tipp: füstölő kuplunggal.
Ő, hát egyszer hosszú időnk lesz valahol, akkor ezt kilehet majd vesézni. Ha nincs tizensok gang, mint ahogy régen volt, akkor nincs értelme jobban megforgatni egy 2t-t, mert alúl nagyon kilyukad. Nétd meg hogy indultak el rajtnál annó a GP50-es motorokkal.
Csak a motorról van, ahogy a kormányhatároló letört és befordult az egész tankba :)
Utána még tudtam járni aznap estig, aztán másfél hónap táppénz és fekvés következett. Volt egy kicsit csúnya bevézrzésem, nem tudtam lábra állni. Lábamról is van kép. Na majd azt beteszem :) Pedig ruha rendben volt :)
Vagyis álj.. az nem is ez az esés volt, az az edzésen volt, ez meg az időmérő uccsó körében :)
nabazdmeg

fasza az index...
kár,hogy anno nem vettetek be a simson kupába

jóvan na,tudom jelentkezni is kell...de akkó is mögyök én oda


EGY! http://www.youtube.com/watch?v...
KETTŐ http://www.youtube.com/watch?v...
három http://www.youtube.com/watch?v...
Azt hittem, ezek a pályaszökevények magasabb fordulaton üzemelnek. Azért 54HP 125ccm-ből nem is rossz, gondolom ez nem a vég.
A zászlós ember elfutott. :) A gond az volt, hogy rohadt magas a padka, beszitált és befordult keresztbe a kormány :) Mindenesetre nem vettem el a gázt egy pillanatra sem :)
De nem is szarsz be semmilyen 4t fostól úgy mint a cr-tôl :)
azt már nemfogja felrakni :D
Volt erről későbbi kép is.)
hehe tiszta sm :D csúsztatva veszed a kanyart :D
Ez az :)
Szerintem oylan rosszindulatú motor 4t ben nincs mint a cr.
Nemtom, hillclimben még mindig a cr500 a sláger :)
Ti nem tudjátok, de Gecsei szokott krosszozni is.
A mikor a supermoto szakosztály betétfutama voltunk, kátszer is kment a terepszakaszra, pedig nekünk cimconyosoknak nem is kellett volna:)
Egyszer a célbíró, aki a kockást lengeti, az konkrétan menekült előle a bukótérben, mert dzsí 4telin ment felé a páyla mellett.
(kicsit sok lett a kanyarkijáat:)

Utána meg engem akart kívülről kikerülni, hallotam, ahogy jön, oszt utána meg azt, hogy már nem jön.
A következő korben a pályától úgy 20 méterre, a terepszakaszon fetrengeni láttam, az a másik pályabíró, akkor szedte le róla a motort.
Eg kör alatt nem oszlott még el a por amit felvert:)
Szóval nem csak szilárd burkolaton halad:)
Szilvásbuktát,mert azt szeretem
Nincs nekem az ég világon semmi bajom :) Csak szórakozok :)
Nagyon kemény csávó vagy te :)
Nem mindenki 17 éves ám :)
Én csak kérdezni mertem, mert tanulni nem szégyen és ha már egyszer a teljesítménymérő pad hazudik, meg úgy általánosságban mindenki, akkor ezt korodból adódóan, mert ugye a kisfiad vagyok, te bizonyosan meg tudod tapasztalataidból mondani.
Ahogy elnézem itt hatszor tíz a huszonharmadikon székely veszekszik...
B.sszátok meg, már könnyesre röhögtem magam!
Na,akkor végre valaki látta,nem csak én
az F1-es kiadást láttad?

ezerkettes niki la(u)da

Akkor ugrok egy seggest
Milyen a víz?
FASZA...


Hali

bocs,kevertelek egy másik itteni Martins-al .
Bakker tényleg bocs,nem ismerlek akkor

még jó hogy lazán vetted aránylag
Kisfiam, légy oly kedves menjél le a boltba, és vegyél 1kg hurkát.
De ne véreset..
Igen csak sok videón lehet látni, hogy a 4ték elöbb felmennek egy dombon mint a kettőték...mert azok kiállnak kerékre meg minden faszom.