Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyém csak a légszűrőig érő vizbe állt meg bibibííí
hali merre szoktatok csapatni ?
Errefelé nem szoktatok járni Kóka, Isaszeg , Dány stb ?
az enyém azért nem szereti a blokkig érő vizet, mert a gyújtás oldali műanyag dekli alján vaqn egy ilyen szellőző, szerű /gondolom a befolyó víz ott folyna ki belőle ,hogy ne álljon vízben a lendkerék/ és nekem ott állandóan beázik. ezt be fogom tömni, + tömítőmasszával rakom fel a fedelet, és akkor karnurátorig lehet úszni
Jaaa értem. De huzzatok rá egy nagy csövet a karbira azt vezessétek fel jó magasra, hogy ne menjen be a viz.
De mi olyan helyekre szoktunk menni, ahol eső után olyan mély a víz, hogy egy Dt nem látszana ki belőle :)
Szigetinek is azért halt meg a DT-je, mert a nagy szárazságban is ülésig ért :)
Mér ha esik az eső akkor nem lehet motorozni? Kicsit joban fel kel löltözni azt má mehet is!
Hát az időjárás megoldotta a hétvégi motorozásomat.
Megint nem tudok kimenni. Egyszer van időm rá 3 nap, akkor sem tudok menni... a jó k anyját ennek a k időnek!
Egyedül szerintem se menj keményebb helyekre. Én még nyár elején lementem Nógrádba /szüleim ott nyaraltak és meglátogattam őket/. Számomra paradicsom a környék, hegy-domb-sík föld homok-murva imádom. Gondoltam bejárom a környéket, és sikerült valahol két falu közt egyet feküdnöm. Túl nagy hempergés nem volt, de a gázkar az kb a tanksapka fölé került , semmi bajom nem lett ,de ha ott bajom van az tuti ,hogy csak úgy senki nem talál meg, sőt mivel nem ismertem a helyet még el sem tudtam volna rendesen magyarázni ,hogy hol vagyok.
Én a hétvégén kikormoltam tesóm suzukiját... bár a dobfék azért az mégiscsak dobfék.. Most egész jól megy neki egyébként, a kuplungbovden tisztítása után sem lett jobb a kuplung. Sztem kopólamellacsere lesz, mert nem emel ki rendesen...
Abban az egyben bízok, ha elviszik a hondámat, akkor a kövi motorommal is ennyire jól járok, mint ezzel. Még mindig eszméletlen jó motorikusan...
Mondjuk az fasza egy nap volt, amikor Szigeti DT-je behalt. Én már eleve fájós derékkal mentem neki, úgy hogy a motort egyedül felállítani sem tudtam. :) Aztán tán először szívott neki sarat, de csak egy fél pillanatra fulladt be, és semmi előjel nem volt hazáig. Nekem meg a láncvezetőm behalt és elkezdett szólni a lánc, mint az atom. Aztán egy egyenes részen a lánc beváltott, valahogy kiaakadt, nem volt meg fél faudi fej, hogy nem volt láncvezető és takartam. Úgy beállva retekkel, hogy semmit nem lehetett csinálni vele. Aztán vagy 10km-t mentem haza eggyesben, mert abban maradt.
Hát most mit csináljak? Vagy senki nem ér rá a közelben, vagy beszart a motorja... Nekem meg most van időm. Érjél már rá egy kicsit a hétvégén...
Viszont most az RX-nek komolyan neki akar állni. Bár azzal meg egy hangyabojt lehet megmászni :)
Hú, hát Wallié nem alap. De legalább már a Rover megy, szereztem neki ecusembert, le is húzta szerencsétlent. De egy rakat számot végighívtam neki, olyanokat akiket ajánlottak szervizekben, hogy ők spílerek, elég volt annyit mondani, hogy rov... majd határozott nem. :)
Egyedül mondjuk határba menni aktívan szerintem bátorság :) Beborulsz lehet egy hét múlva a rába steigeres ember fog észrevenni, mikor elkezd csörögni a sárba süllyed dominátor az ekék között :)
Megint mehetek egyedül sarat enni... Wallinak készül a piros csodája? Szigeti DTjéről lemondtam már a következő 23 szezonra
Én meg szerintem 5-nél elöbb nem érek megint haza, ha minden jól megy akkor sem. Világítás nuku.De ha erre jársz csörögj rám, szerintem lesznek zulágerek is, elgangelünk :)
Vakítani a faszikat, ahogy itt a tanult kolléga is mondta... (ezen mocskosul kiakadtam)
Holnap esetleg egy gurulás? Kivételesen nem dolgozom... ki kéne használni...
Kérdésedre válaszolva. Általában hétvégén nem vagyok itthon vagy otthon dolgozom. De valamikor már összefuthatnánk.
Kár h lemaradt a hsz-em többi része, de tán jobb is...
Mindenesetre le a kalappal a sok dirtbike bajnok előtt itt a fórumon, akik azért vesznek enduro motort, hogy utcán állatkodjanak vele...
Istenem, a sötétség rosszabb a butaságnál...
Na, kicsit lemaradtam és fél óra volt mire átlapoztam az utolsó hsz-emtől a végéig. Csak néhány kiragadott mondatra szeretnék reagálni, mert kurvára nem jött be a stílusa egy két arcnak...
1.Attól még ,hogy neked nem megy, nem kéne mindenféle hülyeséget kitalálni rá.(én sem vagyok pro). De te biztos a faszikat vakítod
Azért olvass vissza jó?! És ezt a húzzadnekiosztmennyéegyenesen dumát meg igen hamar felejtsd el!
Most nézze valaki meg az rtl-t
az a videó nagyon szigorú
És lábhajtással :)
Aznap, a mentőben kapott legális drog után, volt valami eszelős a tekintetedben :)

Bár, ha jobban meggondolom, ez nem is üt el nagyon a hétküznapi állapottól:)
Pont ezt mondom.

rágebbi szakik mesélték, hogy a kroszcetka volt még iyxlen rosszindulatú motor, hogy bármely sebességben hanyattverte gázra a tulajdonost.
4ezerig semmi, és ott, puff hanyattbasz:)
KTM SX525 csak próbálj ki egyet ;)