Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a karburátor torokátmérőt hol kell mérni? mert egyszerű tolómérővel a henger felőli végén nekem 24 es, de a súbernél szűkebb a keresztmetszet. de azt nem tudom mérni? ?

?
karbit nem tom, de az akksi az hülyeség az biztos.
De, nagyítsad ki, 6V akku, 6Ah-t ír.
De a 24-es karbi egyátalán helytálló? Nem nagyobb van rata? Tán 26 rémlik.
12-es nem?!
Ez esetben elnézést. A tévedés jogát fenntartom. Mindenesetre tapasztalat alapján az R-est erősebbnem mondanám.
24-es Mikuni van gyárilag az LC2-n meg 6V-os rendszer?
Sikerült megállapítanom nekem is!
A te képeden 18-at ír, a srácén 22-öt. De végülis tök mindegy. 125-ös és kész.
az első képet nézve szerintem a kép bal oldala felé van az elej és piros.

Az LC2 is 22 lóerős mint az R-es.
Dt125 LC2

Kb az R-es a 20-22Le-vel arányosan erősebb. Persze egy 15 lovas változatnál bármelyik folytatlanja jobb. De számolhatjuk az Lc2-t tőlem Yamaha DT fórum lóerőben is, akkor egy ETZ 250-es van 35 simán :)
egy fél Deákigazolványba...
Akkor az nagyon szar R-es lehetett, mert az R-es biza simán jobban megy.
Sziasztok az lenne a kérdésem h a kipufogóból jön ki egy cső és az mire szolgál és hogyan működik?:D
Nem...már régóta úgy tudom hogy az LC2 27 az R az meg 22 körül. Aztán hogy itt mi igaz nem tudom...de szerintem egy LC2 jobban megy mint az R es.
Hol van az a papír? Tulaja írta? :) :)
27 amúgy papiron.
28Le xD tuti gép ;) hehe xD
Nagyon gyári. Ha "belül" is ilyen, akkor jó ár érte.
Mi a véleményetek erről a motorrol kép alapján?

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Ezek a téli gumik csak ilyen méretben vannak: 3,00-18 ; 3,25-18 ; 2,75-16 ; 3,00-12
Heidenau-nak van téli enduro gumija na azt majd csekkolom, csak árat nem írnak.
mennyibe volt?
előre heidenau k60 at vettem. hátra hajtott kerékre nem vagyok tőle elájulva /aszfalton oké, de sárba homokba szerintem keveset fog/, de előre szerintem fini lesz
THX! Előre keresek valami gumit ami jó lenne télre a szutykos utakra.
ja, jól olvasok... előre 2.75*21 a gyári ,de a 3.00*21 igy jó rá, bár tegtnap vettem új első gumit, 2.75 öst vettem és ez szebben áll rajta mint az eddigi 3.00 as. hátra 4.10 a gyári, nekem most 4.00 van rajta ,de valamiért ez átmérőben és vsatagságban is nagyobb mint a gyári 4.10. ennél a 4.00 nál nagyobbat nem tennék rá!