Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CRm magasabb...bár ki hol használja,belém nem kötöttek szerencsére...
Mert nagy. Testileg is meg nem tom.
Miért necces?
DT125R-t nem akarok mert az necces lenne szerintem.
Az enyém tetszik mert az olyan DT-s! De tiedének nagyon szar ez a szin meg az ülés huzat. Meg speckó a fejidom se tetszik nekem. Ennyi. Dobnál rá egy jó festést meg ülés huzatot már jobb lenne. De képről számomra eléggé "leharcoltnak" tünik.
Szerintem sokan úgy gondolkoznak,hogy pl 50ccm után 25ös vesznek(80as nem is nagyon van enduroba csak mtx,crm,dt,etx)! Ha meg vki 50ként használja csaknem ugyan olyan rizikó mint a 25öst,tehát inkább megveszik a nagyobbat! 170körül meg azért már akadnak elég szép 25ösök is! Akk meg már inkább az nem?
Látom megy az osztás, de akkor már megkérdezem láttam te felújítottad a dt-t. Nekem alsó tűgőrgőt kéne cserélnem meg akkor már mindent ami a környékén van kivéve a dugot. Neked mennyibe volt ha emlékszel még így?

Amúgy az enyém is elado
Amúgy most nézem a motorod...tetszik. Nem is öreg...meg jó mert simán jó szerintem 50 es papirral.
40 valamennyibe megvolt a komplett,kapcsolókkal,lendkerékkel...csak nemakarta azzal az igazat.
a mostani tökéletes.
az,hogy neked nem tetszik,egyéni izlés...spec a fejidom más nekem csak,mint a tied,illetve "kövérebb"-jó festés más,de az megint változott a képek óta "kicsit"-
szóval akkor a sajátod sem tetszik?...ja de tetszik...
na most akkor megint ellentmondasz magadnak?te mondtad,a modernebb a fasza...na az én fejidomom tiszta modern.


hallod ha erre az okoskodásra tudsz valamit írni,holnap elmegyek és megveszem a motrodat....
Ennyibe simán jószerintem.

De azért el lehet adni a DT 80-akat. Itt van KisGresko vagy mi a neve. Az is 170-180 fele vette. Aztán még az a banda...ott is vettek ilye 180 fele...meg 170 fele is adták el. De majd kiderül. De szerintem ennyibe el fogom tudni adni.
160-170 nevetségesen sok egy 80asért! Lehet az bármilyen szép,nade minden annyit ér amennyiért el lehet adni! Viszont ennyiért biztos vagyok benne,hogy csak hirdetgetni lehet! Én is elakarom adni a motoromat a 25ös crm ek mind 200felett vannak és meg lehet nézni milyen állapotban vannak! Legalább reálisan gondolkozok! Ha vkit érdekel 190 e ft!
na igen,de én itt nemnagyon találtam meg régebben az enyémet...öregebb van,de azon se tárcsa,illetve az idom is más...
lehet hogy az enyém ilyen hibrid...elől a kis táblán 1990-van
Jah ok. De elektronika megin úgy kezdődik, hogy 20 ezer... De mindegy.
Már egyszer elmondtam 125-ös DT ből van sokfajta! Ird le hogy melyikre gondolsz: 125LC;125LC2;125R stb....

Azért akarom eladni mert kicsi...meg nem terepre való. Legalábbis nem arra terepre amire mi járunk. A tiedét szaroztam le...mert az szerintem szar. Kinézetre is meg már 1 éve szenvedsz vele.... De ez csak az én véleményem.

le vagy maradva pár hónappal...
Karika,illetve egyéb dt-s által rájöttem mi volt a baj...egyszerűen meghalt az elektronika...
csináltam is videókat,de az ilyenek miatt nem toltam ide föl...ugye az ő fasza gépe übereli úgyis,de ha kijön terepre csak a kis fos pörgését lehet hallani
bikez.com/motorcycles/yamaha_dt_125_lc_1984.php ez a 125lc! Operable figyelmébe ajánlanám.
na nézzük...akkor ne az árat nézzük,mindenki annyit kér érte,amennyit gondol...ha el akarja adni,akkor reális áron fogja feltenni(Lásd wency)
láttam simsont 110-be is...sima 70-es...
viszont ha annyira fos szar a 125-ös ugye,akkor miért is adod el a jó kis 80-as dt-t?
érdekes,mi?
ja igen,az enyém kb 1.5 éve lett felújítva(Prox dugó,koyo csapágyak)--------mégse nagyon akar müködni...
Ezekkel az agyon tunongolt 50 esekkel haggyál. Kikészítenek a gyök városi faszok..amikor 2000 felletti agyon tuningolt szarjaikkal rajlanak és kérdezik hogy mennyit megy a DT-m mondom 95-100! Uuu hogy ez milyen szar mert az övüké 90 et és az csak 50 es...de azt nem tudjék felfogni hogy az enyém az széria és nem pörög 10 ezret..valamint nem hullik szét 40 ezer km alatt.
Na igen,megint a szarozás...de azért keresztbe verni...
Ja tényleg,a tiedbe van power?

így külsőre a tied,szinte ugyan az mint az enyém...hűtő idom,tárcsa elől

160-ra tartod?én az enyémet akkor mondjuk 120-ra,40-et még rátolok nem?
ja igen,az enyém kb 1.5 éve lett felújítva(Prox dugó,koyo csapágyak)
vagy ott van Wency féle...ha konkrétan én árulnám ugyan úgy,akkor még 10k-t tolnák rá a tiedre? vagy engednéd 1:1?

ez már szinte olyan,mint a bontó...fizess hogy bevegyék a még működő verdádat...
Dobfékes csak az elöbbi srác van de az 80-as. Ti vagytok csak LC2-esek 125 ös kategoriában. De pl.: wenci DT jére elcserélném egy az egybe. De van fent "elég sok" 125LC2 Ilyen 120 fele. Ezért irtam.
én 2001es rxet vettem. 160ért. 2001est 70es tophengerrel holvan ahoz a dt? 80lc lc2.
450-ért? Hány darab van neki?
Nem.
spec itt a te dt-d,illetve ami itt van fórumon 125-ös(-tudtommal nincs is dobfékes tag,vagy alig ír)
nem egy árba van...Legalábbis nekem többet érne...de kitudja,ez is új divat mi?
Ide szántam mindent... És még most sem mondom hogy a DT-m többet ér egy R-es DT nél de egy fos 125LC2-es nél igen.