Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja....azért irtam az kg-s kalapácsot rá.
igen az a fém kupak, csúnyán holokon somhatja a tulajt ha nem vigyáz
kormány ki szed. Asszem. Müanyag kupak leszed ha van. Motor bakra. Teló tetején lévő kupakotmegütöd lefele hogy lássad a karikát ami fogja. azt kiszeded. ezt megcsinálod a másik oldalon! szolsz haverodnak, majd nem néztek a telo fölé és 5 kilos kalapácsot ráa telo tetejére...nyomnmi is lefelé. te meg kicsvarod a 2 csavart ami fogja a telót. igy kiugrik a fém kupak + a rugó. és beleraksz egy csövet vagy valamit ami olyan vastag mint a rugó kb.
Hali.Letörtem a baloldali visszapillantóm és letörött a menet a foglalatból.hol tudnék hozzá olyant venni? mármint konzolt,gondolom csak egybe lehet. Dt 125 r 2000 évjárat

köszi
és hogyan csináljam?elmagyaráznád?:D légyszíves!
rugó össze nyomost megcsináltam...dobott rajta de nem lett DRZ telója!
de.. de javítom..
a hátulján kb 3 mozdulattal tudsz keményíteni, az elejét sem bonyolult ,a rugót összébb kell nyomni egy tetszés szerinti távtartóval. olvastam az adatlapod, ugyen nem a dötö re írod a 16 le-t?
én nem szóltam...bocsánat főnök :D
Köszi ezta POntos értéken.... nah csőőő
Megint okos vagy.........
KTM blokkról van szó...
előzmény, előzmény, előzmény
klikk,klikk,klikk...
Lehet 16, most nem keresgélek. R-es, 125km/h-s verziónak hívják.
4dl blokk persze a tzr szettjével már egészen más.
Meg 200-as...meg 100 meg 175 meg 180 meg 230 meg 250 meg 400!
15kW-osnál erősebb DT gyárilag nem létezett. PONT
De ha gondolod és nem hiszed, írhatunk a yamahának, hogy hazudnak-e a leírásaikban.
én is anyit raktam bele... csak nekem egy kicsit keményebb kéne előre/hátulra mert én aszfaltozni akarok :D
366 ml /szár
Nem tudtam feltenni képeket, valamiért nem engedte....
Nincs semmi változás, most már mennek fel a galériák!
Yamaha DT 80 LC II Akor iggy kérdezem:)
hát van 50-es 80-as 125-ös nem mindegy.. :D
olyan egy liter belemehet száranként Te ezt komolyan kérdezted? "DT" be.... szerinted hány fajta dt van..?

Energy!

Sajnálom, hogy nem tudtam menni, de nem illett volna lemondanom a segédkezést. Merre voltatok? Képek vannak? Mumi azt mondta, hogy ha jövőhét végén jó idő van, akkor kijöttök ide mi felénk.
D.I.D Lánc Aranyszínű 415-ös ! ,Af-1 50,Rs 50 98-as évjáratig.
Teljesen újszerű motoron még nemvolt. ELADÓ!
Heló-Szia Mindenkinek!

Megtudja nekem valaki mondani hogy a DT-be hány liter olaj kell a két villába külön külön?
Jó az új nicked Apuci
Kitiltottak,vagy nem engedi többször szerkeszteni?
Te mennyiért akarsz rendszámos motort venni?