Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ha tudsz olvasni,akkor nézd meg,100-ra írtam...
aki meg közel 200-at ad egy 80-as dt-ért az megérdemli...
akkor már tényleg a te dt-d...csak az akasztott ki,hogy többet ér a tied,mint az itteni 125-ös dt
ha meg nem ide céloztad,nem tetted volna be...

ismerős is árulja páréve a kockaladát(2105)...450...
De úristen..ezt nemmondod komolyan! Egy DRZ be is bezsámolhatsz egy 500 as DR-t és huuuuuuu nagyobb köbcentis nah akkro az már biztos szar meg nem ér annyit. Ne a köbcentit nézzed! Hanem azt hogy DT 125 meg DT 80! Ez nem azt jelenti hogy a DT 80 80 ezret ér a DT 125 meg 125 ezret. Azért drágább sztm a 80 as mert nem nagyon arra vezsik az emberkék h terepen küdjék szlét hanem mert 80/50 simán elmegy.! Meg egy zsír uj AM-es blokkos szarba is beszámolhatnak DT 125LCII-t...arra is azt mondod hogy nem ér annyit mer tkisseb ccm-es?
Faszomat má vagytok oda a ö0 elötti sazarjaitokkal. De a te szarod 200 at ér igaz hogy már egy éve szopsz vele............... Elmondtma már hogy azért raktam fel enyibe az enyémet mert nem kcsit költötetm rá. Meg nézzed már meg hogy 140 től kezdödnek az R es mondom R es ami ELÖL HÁTUL tárcsa! Meg ezért tartom ennyibe az enyémet mert::::

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

http://www.kepesmotor.
hu/yamah...


http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Nem azt monodmhogy az enyém 200 at ér de 160 az reális érte mert új a bele.!

Ennyi de én innentől leszarom! Nem azt kérdeztem hogy szerintetek menyit ér hanem azt mondtam hogy eldó ha kel vedd meg ha nem akkor meg ne! De jovan vésd a fejedbe hoghya te DT-d 160 ér! Jah meg ne annyit irj hogy DT 125! Mert van velőle egy jópár fajta!

de most érted,vicce hogy a kisebb cc-s motorba beszámít..ismétlem,Beszámít
nemhiszem,hogy összejön,ha igen,akkor én is meghirdetem...350-es DR-t beszámítok
most tényleg kifakulna a polírtol a műanyag?:O
az én 125r-em meg 800 000-et ér... annyit és a motor amennyit kérnek érte... a pénznek is csak azért van értéke mert mi azt mondjuk rá.
Igen,ami nekem is van,az poweres,Elől tárcsa fékes változat...
ez tudtommal az LCII
Aha...
nézd meg,én speciel csak a tárcsásat ismerem 125-be...dobfékes meg...khmm...
de akkor a ti állításotok alapján,egy NYOLCVANAS többet ér,mint egy SZÁZHUSZONÖTÖS ?
és most az enyémre gondolok konkrétan...
ennyi erővel fölteszem én is 200 körülire,a reális kb 100 lehetne,így hogy van 2 komplett gyujtás,meg +gumi...
szóval nagyon nem értem miért ér ennyit egy 80-as
többet is ér a Wency féle,az tuti
Üdv.Van valakinek eladó 18" 100/90 vagy 100/100 as cross gumija?Köszi
mindenki maga tudja végülis.
Hát nem tom de szerintem még mindig többet érnek...legalábbis ahogy neten nézegettem őket...de mindegy.
de azt se mondja senki hogy akkor a 80lc2 többet ér mint a 125lc2.
azt tudom hogy ott nagy a különbség csak mi esetünkben 90 előtti és utániről van szó.
Van 125 ösnél LC és LC2? Ezt nem tudtam...de akkor nekem senki ne mondja hogy egy LC125 ami e-h dobfékes egyárba van a DT 80LC2.
a 125 lc e-h dobfékes power nélküli. Wencyé lc2es.
Hát nem tom szerintem igen. De ez az én véleményem. Ha már itt járunk nézd meg a 2000 elötti és a 2000 feletti DT125-öt 100 ezres különbségek vannak.
így van az enyém 90 előtti. Nekem is 200fölött van az összeg amit ráköltöttem már de nem menne el 130ba sem. És szerintem egy lc2 es nem ér közel 60 ezerrel többet. De ez csak az én véleményem!
Meg számomra azért nem ér sokat az LC125 mert R-esek vannak már 150 ér. Wencyé jó áron van...meg venném szivesen.
Van Yamaha DT125R-hez:
-1db első JTF558.16 lánckerekem
-1db hátsó JTR839.57 lánckerekem
-1db JT 428H erősitett 134 szemes láncom
ZSIR ÚJAK még ki sem lettek bontva!
A lánc ehhez a motorhoz való és ezekre a lánckerekekre.
Ezek együttes ára 7000 (újonnan 11!)

Van még egy rossz power szervóm ami alkatrésznek jó.Jó benne a motor, a végállás érzékelő, fogaskerekek, csak az elektronikában egy IC halt meg
Ára 4000
Onnan hogy te féle Dt az 90 elötti jóval meg nézd meg neten a 80as DT-ket. Nem tudom miért de drágán mennek. Egy pl MUMI féle 160 simán van...azt meg meg se merem kérdezni tőle, hogy mennyibe van neki...Én tavaly 135 ér vettem...ha semmit se költöttem volna rá eladnám 130 ba azt jovan. De mér 200 fölött van nekem. Ezért ennyi az ára.
nincs neki sajnos. Azért köszi.
semmitől nem ér többet 80lc2 sehogy nem ér 170et.
Na,tisztázzuk már..
mitől ér többet a 80-as LC,mint egy olyan,mint az én LC2-m?
Wency árulta 150-be,SM+Enduro szettel