Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Benzin- szottyodtatás, kimosás kicsavarás, olajozás csókolom.
Az a baj ezekkel a képekkel, hogy Te és a Motorod nem vagytok full ganésak!
Na hát csak benézett kawás srác is üdv!
Üdv!
légszürő takarításához kérnék valami segítséget?
Ti hogyan szoktátok és mivel?
(spec. légszürő tisztító cuccaim nincssenek, ezek nélkül is kivitilezhető ugye? )
igen jó lenne
Köszi ,jól nyomtátok Ti is ,remélem majd még összefutunk Ferihegyen.
hehe, kb én is. Jó nap volt ez és nagyon tetszett a géped!
Én most facsartam ki a zoknimat.
Ma is volt egy kisebb büntetés
Én tavaly oktoberbe vettem és kb. 5-6 ezret tettem bele. Vett már valaki benzincsap tömitést a motorjába?
én július 27-én vettem a gépet!augusztus 27-én lett meg a jogsim!(elsőre átmentem mindenből csak eléggé lassú volt)és eddig 2 e közös km van :D és semmi baja!ja és megvan a 19.000! :D
23 335 19 200-al vettem. és augusztus 22.töl van jogsim :D
Szerintem egy kis kört beiktatok én is délutánra...viszont most lemegyek a mühelybe bütykölni egyet.
Hát az picsa! :DD
18.965
körül..de lemegyek megnézem pontosan
18.900
mennyi van benne most?
napsütéses,szeles időnk van most reggel..hah pont fasza egy kiadós motorozásra.. :D ma átfordul a km 19.000-re :D
Látom jól sikerült az este
Nekem pénztenm nem maradt.... nem vagyokj részeg de azért a ma este se teljesen egyenesj lett :DDDD
Holnap meg tiszkjakécskén leszünk offroad verhsenyen, és hgoondolom szokás szeritn lesz pálinka kostolás is... xD
Szerintem is. Csak nem akartam itt DT fórumon kijelenteni ezt így. ELMÉLETILEG mégis csak a DT az első itt....
Nekem hykomollal megy és semmi bajom vele már vagy 3 hónapja, kuplung se mászik el hidegen is egyből fog nem kell megjáratni.
nagyon jól teszed holnap nekem is káotésön azt a pár ezret amivel mennék egy Orfű kört inkább eliszom