Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De hogy mi a ...-ért nincs az Alföldön egy rohadt szerpentin... na azt szeretném kipróbálni
Homokon az a lényeg, hogy ha egyszer fel bírsz gyorsulni, akkor nehogy lassíts! Ha meg netán Bugaci homokba keverednél... na az túlélés törvényei...
Én jóformán csak homokban motoroztam 8 évet XD 2007óta van jogsim, azóta városozok is, meg főút stb, de a földút az örök kedvenc.
Naugye

viszont fasza,hogy lassan karácsony...de már a nyári programokat tervezzük
idő kell hozzá mi? .
amúgy kunszentmiklós környékét "ismerem" tök jó kis utak vannak, és lehet fürdeni az öntözőcsatonákban
ja..van egy kevés asszem..nekem a legközelebb a Tokaji hegy van..nem gyenge.. :D xD
de én amúgy elég béna vagyok terepen és sztem a homokban rögtön földelés lenne
Nah nyárra megszervezzük! De valami alvó helyet biztosíts.
Na de várjál,kell valami,amivel lehet menekülni,ha Beindulnak a Simsonos szakik,a reszelt hengerrel odaverik a dt-t...

Valakinek nincs eladó GSX-R,vagy R1?



Vicc volt,meg amúgy is messze van a velecei tó...gyertek már egyszer az alföldre,itt van homok,meg mégegykis homok,sőt homok is van!
Én benne lennék a velencébe, meg a balatonba is! Várpalotai vagyok! De sajna most nem nagyon van lovém ugy hogy a hétvégre nem tudok mondani semmi biztosat.
Bírónak elmegyek vezettem már kézi meccset!
AKKOR MOST VASÁRNAP KI LENNE BENNE EGY VELENCEI FÓRUM BUNYÓBAN. addig kérek kölcsön boxert...

NA?
Én szivesen elmennék borsodból is ha valaki borsodi eljönne velem.
meg víz ha túlhevülnének az illetékesek
ott vannak jó füves placcok a bunyóhoz!
az a lényeg hogy vedd ki az éket ;) :D nehogy elhidd :D
Két vita közt megmondanatok hogy 115ös főfuvitól érdemesebb nagyobbat tenni télre és hozzá állítani a karbit? 80 ason.
Azt a velencei tavas dolgot kéne megcsinálni szerintem. 80asokkal is lelehet odáig jönni nem olyan nagy ut nekem is közel van Győrböl is kellehet jönni, oké a tiszántúliaknak messze van meg a BAz megyeieknek, de de ha már ottvagyunk akkor lehetne egy balaton kört is tenni, 1-2nap simán meglehetne csinálni én szerintem, Én szívesen megszervezném itt nálunk, de ez mindenkinek messze, van a MEcseket végig tudnánk motorozni.

Ha valakinek van erre ötlete az szóljon szerintem elég sokan eljönnénk.
Ott a pont.
Pontosan. Kénytelen beírni 100x a srác, mert a sok veszekedés és baromkodás miatt a kérdések pillanatok alatt átmennek másik oldalra.
Köszönöm.
Szevasz koma.Nem lesz elöbb.De nem mindenki nézi meg a régebbi hozzá szólásokat.
mikor hol? én benne lennék, kíváncsi lennék kik vannak a nevek mögött....
leaglább mi béna senki 1.0 Beta userek tartsunk össze. gépészmérnökök pfff... nem kell oda ék... pfff ék bármi lemezből pfff...

ez lett a vicc topik, neee

Amúgy a kúp kötés tényleg nagyon erős kötés /azthiszem a trabanton volt hogy a kerékagy kúpra ment rá ék nélkül , 80-as SACHS blokkon a z első lánckerék is kúpra megy retesz-ék nélkül!/ ,de hogy a mototom lendkerekébe a retesz csak a bénáknak való összerakáskor, háááát és most a vége mert nem vagyok sértegető típus, /egy darabig/


na akkor most öribari lesz mindenki mindenkivel?