Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Offoljunk! :

én a vízilovakkal vagyok

http://www.hirado.hu/hirek/200..." target="_blank">a morcos,vitázóknak ez kapja be a himbilimbit !
Akkor az egy másik fórum volt. Nem tudom mennyit takar be, de ha eléggé, akkor biza oda kell figyelni.
Analógia..
Ha a szívócsövet félig betakarod, akkor nagyon befog dúsulni a motor, így működik az előfolytószelpes szivatás is a pl fükaszáknál, namost ha fog a légyszűrőrendszeren a cuccosod, akkor az éppen ennyit tesz. Ha kiveszed, akkor keményen elszegényedhet.
Az a baj, hogy így nem rémlik hirtelen melyik műanyag kacat az.
Nemtudom,nekem sincs benne,de én már úgy vettem...eddig még bírja

Levinek meg igaza van B@SSZÁTOK MÁN MÖG'
Csak pozícionálja a dugót? :D
Most erre mit is írjak?...

. , ,

Hajrá haver,mi a fasznak is az ék...
jaaa...én meg gyűrű nélkül megyek,fölöslegesen van ott
A képen látható 25ös alkatrészt szedtem ki a légszűrőből. Amitől mélyebb morgós hangja lett gázra. És erre írta azt Apuci, amit idéztem.
Ahelyett, hogy beírod 10 percenként, inkább olvasnál, akkor látnád, hogy volt aki írta, hogy neki van...
Üdv.Van valakinek 100/100 18" Cross gumija eladó?Érdekelne nagyon.Nem találok sehol csak ujjat.
Kipumahinálás után tényleg figyelni kell, de azért nem hiszem, hogy ilyen drasztikus változás lesz. Akármennyire is megkapom majd, hogy hülyeség, de gyertyakép változását figyeld. Fehért, szürkét kerülj. De az is lehet sötétül. :)
Ok, bocsánat a hülyeséget beszélsz miatt. Csupán Karika szavaival éltem. Tény, hogy nem kellett volna.
Amúgy nem ennél lesz kötve, mert undorító sipákoló hangja van ennek a nőnek. A biztosítást általában faterom szokta elintézni. Ennyivel támogatja a motoros pályafutásomat. :) Örök hálám ezért (IS) neki!
Apuci

Magyarázd el nekem légyszi ezt, hogy miért!

"Meg fogod akasztani magas fordulaton....
Min 10-el nagyobb főfuvi kell!"
Ajánlom, hogy nézd meg a biztositas.hu-t vagy a netrisk.hu-t, illetve, hogy édesapád nevére kösd (gondolom neki full bónusza van). Nekem negyedévente 765 Forint.
rendes idegesítőek vagytok... már nem akarom olvasni a fórumot sem mert 10hszböl 9 vita meg az hogy az nem jó ez nemjó hülyeséget beszélsz...
:) Remélem ezt nem eszi senki :)

Nem ismered azt, amikor jók a kúpok és tiszta. Az úgy néz ki, hogy kézzel felteszed, kézzel felütöd és már akkor annyira fog, hogy már lehúzó kéne, hogy elmozdítsad róla.

Olyankor amikor meg kell fogni a főtengelyt is (egyébként létezik egy holtponttudskó elnevezésű akármi is, amit nevével ellentétben pont holtponton nem szabad használni) meg hasonló te szavaiddal élve hülyeséget kell elkövetni, olynakor igazából össze kellene csiszolni a kúpokat, meg megtisztítani őket.

Bár én mindenre vevő vagyok, szóval elhiszem, hogy az én strobim ver át mindig, minduntalan véletlenül pont jót mutatva :)
lessétek meg ilyen lett a dt-ém festése ám van róla videó is az adatlapomon :)
És ha felteszed a lendkereket ék nélkül, hogy pozicionálod addíg, míg meghúzod az anyát?
Merthogy le kell fogd a lendkereket, és a főtengelyt is....
Jah gondolom: olaj le, olajdekni le, és a másik oldalról...
Tényleg, hogy ez nekem eszembe sem jutott......
Eszitek egymás hülyeségét, és az itt a baj.....
Nem baj.....istenítsd...
Jaja, a nő is mondja, hogy ha megfelel, akkor megírják a szerződést, és majd elhozza, és csak alá kell írnom. Mondtam neki, hogy várjunk még azzal, nehogy kivonatás legyen biztosítás helyett...
na helyett ne
Na köss rá.

Úgysem fog menni....
5280 Ft/év a biztosítás 2011-re, a DT-re. Most van itt valami nő, pötyög a laptopjába odalent. Remélem nem hazudik...
KOmplett blokk?
Milyen állapotban van?
Ára?
Üdv.Van valakinek 100/100 18" Cross gumija eladó?Érdekelne nagyon.Nem találok sehol csak ujjat.
Bontott motorikus,elektronikus alkatrészek DT 125R és DT LCII 125-hez
Illetve LCII-ből minden van szinte
Üdv.Írtam (drotosvectra) vagyok .